کار در مجارستان (مشاغل مورد نیاز 2021)

hungary Flag

کشور مجارستان به دلیل مزایایی که برای مهاجران ایجاد کرده، یکی از آن دست کشورهایی است که مهاجران زیادی را به سوی خود جذب می کند. این مقاله در موضوعات مختلفی همچون چگونگی اخد ویزا و مجوز کار در مجارستان، نحوه پیدا کردن کار در مجارستان و … کمک شایانی می کند. به شما پیشنهاد می کنیم برای پاسخ به پرسش هایی نظیر آن چه که در ادامه گفته می شود، این مقاله را مطالعه فرمایید.

 • چند درصد از جمعیت کشور مجارستان مشغول به کار هستند؟
 • ویزای جستجوی کار مجارستان چیست؟
 • شرایط لازم برای دریافت مجوز کاری در مجارستان چیست؟‌
 • شرایط کار دانشجویی در مجارستان چگونه است؟
 • شرایط کار پزشکی در مجارستان به چه صورتی است؟

بررسی شرایط ویزای کار در مجارستان

مجارستان از کشورهای اتحادیه اروپا می‌باشد که در داخل منطقه شینگن قرار گرفته است. کار و زندگی در این کشور همانند سایر کشورهای حوزه شینگن مزیت‌هایی به همراه دارد. اقتصاد کشور مجارستان رو به رشد است و تولید در بخش‌های مختلف این کشور در سطح بالایی قرار گرفته است. مهاجران زیادی مخصوصا آن هایی که در مهندسی و گردشگری و IT تحصیل می‌کنند، می‌توانند به راحتی در این کشور کار پیدا کنند. مهاجران برای یافتن شغل مورد نظر خود باید به پایتخت کشور مجارستان – بوداپست- مراجعه کنند. با این حال، کارخانه های مهمی همچون مرسدس بنز در کچکمیت قرار دارند. در این مقاله قصد داریم شرایط کار و ویزای کار و سایت های کاریابی در مجارستان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان و حقوق و درآمد در مجارستان را توضیح دهیم.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

سایت کاریابی در مجارستان
Chain-Bridge,-Budapest,-Hungary

1. سیستم اقتصادی کشور مجارستان به چه صورت است؟‌

مجارستان در بخش مالی به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته در نظر گرفته می شود. بخش فناوری این کشور به سرعت درحال ترقی است و تنوع بالایی در بخش مهندسی آن ایجاد شده است. از سال 2004 که این کشور به اتحادیه اروپا ملحق شد، تعداد زیادی شرکت های بین المللی دفاتری را در این کشور ایجاد کردند. وضعیت کسب و کار در مجارستان در جایگاه نسبتا خوبی قرار داد.

2. شرایط زندگی و کار در مجارستان به چه صورت است؟

آیا شما شرایط کار در مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

کشور مجارستان از نظر هزینه زندگی در لیست کشورهای ارزان قیمت قرار نمی گیرد، با این حال نسبت به مناطق اروپای مرکزی ارزان تر است و افراد می توانند زندگی خوبی داشته باشند. همین عوامل باعث می شود که افراد به کار در این کشور علاقه داشته باشند. با رفتن به شهرهای کوچکتر و فاصله گرفتن از پایتخت کشور مجارستان، هزینه زندگی به مراتب کاهش می یابد.

هزینه مسکن برای شهروندان مجارستانی کمتر از هزار یورو است و تنها با پرداخت حداکثر 600 یورو می توانند صاحب خانه شوند. اگر قصد دارید به عنوان مهاجر (غیرشهروند)، ملکی در مجارستان بخرید؛ هزینه ملک به ازای هر متر بین 1500 تا 3000 یورو می باشد.

هزینه نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است، با این حال نسبت به مناطق دیگر اروپای غربی همچنان رقابتی است. هزینه زندگی در بوداپست بستگی به محل زندگی و نوع غذایی که مصرف می کنید، دارد.

لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان
St.-Stephen’s-Basilica,-Budapest,-Hungary

در ادامه مقاله در مورد میزان بیکاری و لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان صحبت می کنیم.

3. چند درصد از جمعیت کشور مجارستان مشغول به کار هستند؟

شهرهای بزرگ مثل بوداپست، میسکلک، دبرسن فرصت های کاری عالی را به متقاضیان ارائه می دهند. در حال حاضر نرخ بیکاری در کشور مجارستان کمتر از 3.9 درصد است. فرصت های شغلی عالی یکی از دلایلی است که متقاضیان دوست دارند در این کشور کار کنند.

4. لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان 2021

در این بخش قصد داریم در مورد لیست مشاغل پردرآمد و مورد نیاز مجارستان در سال 2021 صحبت کنیم.

شغلدرآمد سالانه
جراح / دکتربین 862.000 تا 2.900.000 فورینت
قاضیبین 724.000 تا  2.430.000 فورینت
وکیلبین 586.000 تا  1.970.000 فورینت
مدیر بانکبین 552.000 تا  1.850.000 فورینت
مدیر ارشد اجراییبین 517.000 تا  1.740.000 فورینت
مدیر ارشد مالیبین 483.000 تا  1.620.000 فورینت
متخصص ارتودنسیبین 465.000 تا  1.560.000 فورینت
استاد دانشگاهبین 414.000 تا  1.390.000 فورینت
خلبانبین 345.000 تا  1.160.000 فورینت
مدیر بازاریابیبین 310.000 تا  1.040.000 فورینت

5. حداقل و متوسط حقوق  کار در مجارستان چقدر است؟

حدلقل حقوق در اروپای مرکزی رو به افزایش است و کشوری همانند مجارستان نیز از این قاعده متثنی نیست. مجارستان هم از گرایش های کشورهایی همانند اسلواکی، لهستان و  جمهوری چک پیروی می کند. حداقل حقوق در مجارستان – بوداپست- پایتخت مجارستان برای کارگران ساده به صورت ماهانه برابر با 167400 فورینت یا 466 یورو می باشد. حداقل حقوق برای کارگران ماهر برابر با 219 فورینت یا حدود 609 یورو است. این حداقل حقوق علاوه بر شهر بوداپست برای دیگر شهرهای این کشور نیز برقرار است.

میانگین حقوق در مجارستان حدود 300.000 فورینت یا 817 یورو می باشد. حقوق در پایتخت مجارستان (بوداپست) نسبت به سایر شهرها بیشتر است.

در ادامه مقاله در مورد عوامل موثر بر روی میزان حقوق و فرهنگ و شرایط کار در کشور مجارستان صحبت می کنیم.

لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان
Riverside-scene

6. چه عواملی بر روی میزان حقوق کار در مجارستان تاثیر می گذارد؟‌

دریافت میزان حقوق کار در مجارستان تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر تجربه کاری، تحصیلات و جنسیت است که در ادامه در مورد هر یک از این موارد صحبت می کنیم.

تجربه کاری

تجربه کاری یکی از عوامل مهم در تعیین میزان حقوق دریافتی می باشد. بنابراین، هرچه میزان تجربه کاری بیشتر باشد، حقوق بیشتری دریافت می کنید. در حالت کلی، افرادی که ۲ تا 5 سال سابقه کاری داشته باشند، به طور میانگین 32 درصد بیشتر از افراد تازه کار دریافت می کنند. افراد متخصصی که تجربه کاریشان بیشتر از 5 سال است، 36 درصد بیشتر از سایر افراد دریافت می کنند.

تحصیلات

افرادی که مدرک دیپلم دارند، 17 درصد بیشتر از افرادی که تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده اند، دریافت می کنند. آن دسته از افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند، 24 درصد بیشتر از افرادی که دیپلم دارند، دریافت می کنند. متخصصانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، 29 درصد بیشتر از افرادی که در مقطع لیسانس تحصیل کرده اند، دریافت می کنند. متخصصینی که مدرک دکترا دارند، 23 درصد از سایر افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دارند، دریافت می کنند.

جنسیت

در سراسر کشور مجارستان، حقوق دریافتی مردان 8 درصد بیشتر از زنان است.

شرایط کار در مجارستان
Budapest,-Hungary-(7)

7. فرهنگ کار در مجارستان

فرهنگ کاری در مجارستان عمدتا بر پایه جدیت در کار، کیفیت خوب و احترام به مشتریان می باشد. برنامه کاری براساس مقررات بین المللی کار، 40 ساعت در هفته است. اما اگر کارمندان خواهان دریافت پول بیشتر هستند می توانند به عنوان اضافه کاری کار کنند. آن دسته از افرادی که تمایل دارند می توانند شغل دوم داشته باشند. مجارستانی ها، هر موقعیت شغلی که داشته باشند وقت شناس هستند.

8. شرایط کار و کاریابی در مجارستان به چه صورت است و چگونه در مجارستان کار پیدا کنیم؟

به منظور پیدا کردن کار در مجارستان می توانید از روزنامه های محلی شروع کنید. از طرفی تابلوهای تبلیغاتی مرتبط به کار برای مهاجران، آگهی های کاری خوبی ارائه می دهند که به زبان انگلیسی هستند. همچنین می توانید در دفاتر کاریابی در مجارستان ثبت نام کنید. روزنامه های خارجی نیز می توانند مورد خوبی باشند. برای اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان در حوزه تحصیلی خود می توانید در مجلات صنعت ثبت نام کنید و سپس برای تقاضای کار در مجارستان اقدام کنید.

در ادامه مقاله در مورد بهترین سایت های کاریابی، انواع ویزای جستجوی کار و نحوه اخذ ویزا صحبت می کنیم.

9. بهترین سایت های کاریابی در مجارستان کدامند؟

یکی از روش های پیدا کردن کار در مجارستان، استفاده از سایت های کاریابی در مجارستان است. در ادامه به معرفی سه سایت مهم جهت کار در مجارستان می پردازیم.

سایت کاریابی Monster در مجارستان

سایت Monster یکی از سایت های محلی معروف کاریابی درمجارستان است که به پیدا کردن مشاغل مورد نیاز در این کشور میپردازد.

سایت کاریابی cvonline در مجارستان

سایت cvonline یکی از سایت های معروف و پربازدید کاریابی در مجارستان می باشد. این سایت هم به زبان مجارستانی و هم انگلیسی موجود است.

سایت کاریابی jobline در مجارستان

سایت jobline، یکی دیگر از گزینه هاییست که می توان برای پیداکردن کار در مجارستان به آن مراجعه کرد. این سایت به زبان مجارستانی است، با اینکه بیشتر درخواست هایی که فرستاده میشود به زبان انگلیسی است.

شرایط کار در مجارستان
Budapest,-Hungary-(6)

10. ویزای جستجوی کار مجارستان چیست؟

طبق قانون کار در مجارستان، شهروندان غیراروپایی جهت کار و زندگی در مجارستان به ویزای کاری و مجوز کاری نیاز دارند. معمولا تمامی کارها توسط کارفرما انجام می گیرد و کارفرما مسئول ارائه مدارک به مقامات مهاجرتی می باشد. در ادامه در مورد چند مورد آن صحبت می کنیم:

مجوز کاری فردی

این مجوز به اتباع خارجی و مهاجرانی که قصد دارند کمتر از 90 روز در مجارستان اقامت داشته باشند و در این منقطه کار کنند، تعلق می گیرد.

مجوز کاری مشترک

این ویزا به افرادی تعلق می گیرد که خواهان کار در مجارستان برای بیش از 90 روز تا 180 روز هستند.

مجوز دائم

این ویزا مجوز کار در مجارستان برای بیش از 90 روز را می دهد. علاوه بر مجوز کاری، کارمندان به ویزای کاری مجارستان نیاز دارند. در ادامه به ویزاهای مورد نیاز برای کار در این کشور می پردازیم:

ویزای استخدام فصلی

هر فردی که  قصد دارد در کشاورزی، باغداری، دامداری یا ماهیگیری کار کند، به مجوز کاری و ویزای استخدام فصلی نیاز دارد. این ویزا به صورتی است که به متقاضی اجازه کار برای بیشتر از 3 ماه و کمتر از 6 ماه را می دهد. از طرفی این ویزا هم برای ویزای یک بار ورود و هم چند بار ورود لحاظ می شود.

کارت آبی اتحادیه اروپا

هر فردی که مهارت بالایی داشته باشد و از اعضای اتحادیه به شمار آید، تا زمانی که مجوز اقامت دائم را داشته باشد، می تواند کارت آبی اتحادیه اروپا را دریافت کند. برای واجد شرایط بودن، نیاز است که فرد ثابت کند به مدت 18 ماه به صورت قانونی در اروپا اقامت داشته است.

ویزای کسب و کار شینگن

شهروندان غیراروپایی که به منظور کار برای مدت کوتاهی به منطقه شینگن سفر می کنند، می توانند برای ویزاهای یک بار ورود یا چند بار ورود خود این ویزا را دریافت کنند. این ویزا به دارندگان این امکان را می دهد که برای 90 روز تا 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

ویزای شینگن کاری

هر فردی که برای فرصت های کاری کوتاه مدت به مجارستان سفر می کند، باید برای داشتن این ویزا درخواست دهد.   

11. مراحل و شرایط کار و ویزای کار در مجارستان چیست؟

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

هر کدام از ویزاهای کاری مجارستان درخواست متفاوتی دارد. برای مثال، بعضی از کارمندان که مجوز دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا را دارند باید موارد زیر را ارائه دهند.

 • داشتن مدارک معتبر برای سفر
 • تایید هدف ورود و خروج از کشور
 • داشتن شرایط استخدام قانونی
 • داشتن بیمه سلامت با پوشش کامل
 • گزارش آدرس معتبر جهت اقامت در کشور مجارستان


روش درخواست به صورت ارسال گذرنامه معتبر، اطلاعات بیومتریک، درخواست و مدارک بالا می باشد. بعد از تایید کارت آبی اتحادیه اروپا، ریاست منطقه اجازه صدور ویزای اقامت دائم را صادر می کند و به مقامات کنسولگری اطلاع می دهد.

سایت کاریابی در مجارستان
Budapest,-Hungarian-Parliament-Building,-Kossuth-Lajos-tér,-Hungary

12. شرایط لازم برای دریافت مجوز کاری در مجارستان چیست؟‌

فرآیند درخواست بیش از 25 روز طول می کشد و می تواند به مراحل زیر تقسیم بندی شود:

 1. در مرحله اول، درخواست تقاضای نیرو باید فرستاده شود. شرکتی که تقاضای نیرو می کند باید درخواست خود را به مدت ۱۵ روز در اداره کار مجارستان تبلیغ کند. این کار باعث می شود که به شهروندان بیکار فرصت داده شود که برای این موقعیت شغلی درخواست دهند.
 2. بعد از اینکه ۱۵ روز تمام شد، کارفرما می تواند برای مجوز کاری جهت استخدام کارمند، تقاضا دهد. مجوز کاری بعد از 10 تا 15 روز آماده می شود.
 3. بعد از اعطای مجوز کاری، کارمند شخصا باید برای ویزای کاری به اداره کنسولگری محل زندگی اش یا آن منطقه ای که در حال حاضر اقامت قانونی دارد، درخواست دهد.  

مجوز کاری و ویزای کار برای دو سال صادر می شود. در صورتی که کارمند بخواهد زمان اقامت خود را تمدید کند، هم مجوز کاری و هم ویزای کاری قابلیت تمدید شدن را دارند.

در ادامه مقاله در مورد شرایط کار برای ایرانیان، کار دانشجویی و نحوه شروع کار در کشور مجارستان را بازگو می کنیم.

13. شرایط کار در مجارستان برای ایرانیان چگونه است؟

کشور مجارستان در طی سالیان اخیر به عنوان مقصدی برای مهاجران ایرانی به شمار می رود. با این حال لازم است گفته شود که مهاجران به این کشور به عنوان پلی برای رسیدن به کشورهای اروپایی دیگر نگاه می کنند.

به دلیل موقعیت اقتصادی کشور مجارستان، مخصوصا پایین بودن دستمزد، مهاجران ایرانی این کشور را برای مهاجرت به کشورهایی نظیر آلمان، سوئد، اتریش و کانادا ترک می کنند.

سایت کاریابی در مجارستان
Budapest,-Hungary

14. شرایط کار دانشجویی در مجارستان چگونه است؟

یکی از محاسن کار کردن در کشور مجارستان، ایجاد ساعت کاری منعطف و پاره وقت برای دانشجویان است. طبق قانون کار دانشجویی در مجارستان، دانشجویان می توانند روزانه بین 4 تا 6 ساعت کار کنند.

این موضوع به هیچ عنوان بد نیست، زیرا زمان باقیمانده را می توانند به تحصیل خود اختصاص دهند. اگر از دانشجویان بین المللی به شمار می روید، برای داشتن حق کامل ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوید.

با داشتن اقامت دائم، می توانید در حین تحصیل مشغول به کار شوید.  با این حال مجموعه ای شروط به آن اضافه می شود. برای مثال در طول دوره تحصیل نمی توانید بیشتر از 24 ساعت در هفته کار کنید.

میانگین درآمد کار دانشجویی در مجارستان 1.360 فورینت می باشد.

15. شروع کار درمجارستان چگونه است؟

برای شروع کار در کشور مجارستان، شما به شماره مالیات مجارستان و شماره امنیتی اجتماعی مجارستان نیاز دارید. شهروندان مجارستان معمولا از کودکی و به صورت پیش فرض این مدارک را دارند و به مجوز کاری نیازی ندارند. اگر مهاجر هستید و از یکی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا وارد این کشور شده اید به کارت ثبت نام نیاز دارید که در واقع همان مجوز کاری یا مجوز اقامت دائم می باشد. با این حال همچنان به شماره مالیات و شماره امنیتی اجتماعی نیاز دارید.

اگر از کشور دیگری و خارج از اتحادیه اروپا وارد کشور مجارستان شده اید شما به مجوز کاری و اقامت دائم نیاز دارید. هر دوی این مجوزها با هم ترکیب می شوند و تنها در یک مدرک به شما تحویل داده می شود. شما برای دریافت این مدرک و همچنین مدارک شماره مالیات و شماره امنیتی اجتماعی می توانید زمانی اقدام کنید که قراردادنامه با کارفرمای موردنظر خود را داشته باشید. به همین دلیل لازم است قبل از مهاجرت به کشور مجارستان، به دنبال جاب آفر باشید. برای دریافت شماره مالیات هر زمانی می توانید درخواست دهید.

از طرفی برای دریافت مجوز کاری و مجوز اقامت دائم باید زمانی که قراردادنامه تان آماده شد درخواست دهید. شماره امنیتی اجتماعی خود را باید بعد از ثبت آدرس محل زندگی درخواست دهید. بعد از داشتن این مدارک همانطور که در بالا اشاره شد می توانید از طریق سایت های کاریابی در مجارستان اقدام کنید و از میان لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان، شغل موردنظر خود را انتخاب کنید.

لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان
Hungarian-parliament

16. چگونه می توانیم به عنوان کارآفرین در مجارستان فعالیت کنیم؟‌

اگر به تازگی وارد کشور مجارستان شده اید و قصد دارید کسب و کاری راه بیندازید، لازم است بدانید که این کشور نسبت به کشورهای دیگر مسیر هموارتری را نشان می دهد. از طرفی فرآیند راه اندازی کسب و کار در این کشور به زمان زیادی نیاز ندارد. از مزایای راه اندازی کسب و کار در کشور مجارستان می توان به راهی برای ورود به اتحادیه اروپا اشاره کرد. هزینه مالیات در این کشور نسبت به سایر کشورها کم تر است. مزیت دیگر آن امنیت و محیط دوستانه ی این کشور مخصوصا پایتخت آن -بوداپست- می باشد.

جهت کارآفرینی در مجارستان لازم است اقامت دائم این کشور را داشته باشید و از شهروندان آن محسوب شوید.

در ادامه مقاله در مورد شرایط کار پزشکی، پرستاری و داروسازی صحبت می کنیم.

17. شرایط  کار پزشکی در مجارستان به چه صورتی است؟

آیا شما شرایط کار در مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

رشته پزشکی یکی از رشته های برتری است که در لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان قرار گرفته است. حقوق پزشکان در کشور مجارستان، ماهانه بین 154.000 فورینت تا 2.200.000 فورینت می باشد. متوسط حقوق پزشکان 776.000 فورینت است و این معنی را می رساند که 50 درصد از پزشکان کمتر از 776.000 فورینت و سایرشان بیشتر از این مبلغ دریافت می کنند.

18. شرایط کار پرستاری در مجارستان به چه صورت است؟

حقوق پرستاران در کشور مجارستان، ماهانه بین 306.000 فورینت تا 917.000 فورینت می باشد. متوسط حقوق پزشکان 486.000 فورینت است و این معنی را می رساند که 50 درصد از پزشکان کمتر از 486.000 فورینت و سایرشان بیشتر از این مبلغ دریافت می کنند.

19. شرایط کار داروسازی در مجارستان به چه صورت است؟

حقوق پرستاران در کشور مجارستان، ماهانه بین 330000 فورینت تا 1170000 فورینت می باشد. متوسط حقوق پزشکان 662000 فورینت است.

شرایط کار در مجارستان
Lovely-Budapest

سوالات متداول کار در مجارستان

حداقل و متوسط حقوق کار در مجارستان چقدر است؟

عوامل مختلفی همچون تحصیلات، تجربه و جنسیت بر روی میزان حقوق دریافتی تاثیر می گذارند. با این حال حداقل حقوق در مجارستان برای کارگران ساده، ماهانه برابر با 167400 فورینت یا 466 یورو می باشد. میانگین حقوق در کشور مجارستان نیز حدود 300000 فورینت تا 817 یورور است.

شرایط کار در مجارستان برای ایرانیان چگونه است؟

مهاجران به این کشور به عنوان پلی برای رسیدن به کشورهای اروپایی دیگر نگاه می کنند. به دلیل موقعیت اقتصادی کشور مجارستان؛ مخصوصا پایین بودن دستمزد، مهاجران ایرانی این کشور را برای مهاجرت به کشورهایی نظیر آلمان، سوئد، اتریش و کانادا ترک می کنند.

شرایط کار دانشجویی در مجارستان چگونه است؟

دانشجویانی که مشغول به تحصیل هستند، می توانند روزانه بین 4 تا 6 ساعت کار کنند. برای آن دسته از دانشجویان مهاجر، داشتن اقامت دائم جهت کار کردن در حین تحصیل ضروری است. به طور کلی دانشجویان می توانند 24 ساعت در هفته کار کنند و میانگین درآمد دانشجویی در مجارستان 1.360 فورینت است.

شرایط کار پزشکی در مجارستان به چه صورتی است؟

رشته پزشکی یکی از رشته های برتری است که در لیست مشاغل مورد نیاز مجارستان قرار گرفته است. حقوق پزشکان در کشور مجارستان، ماهانه بین 154000 فورینت تا 2200000 فورینت می باشد. متوسط حقوق پزشکان 776000 فورینت است و این معنی را می رساند که 50 درصد از پزشکان کمتر از 776000 فورینت و سایرشان بیشتر از این مبلغ دریافت می کنند.

جمع بندی

Conclusion

کشور مجارستان یکی از آن دست کشورهایی است که مهاجران زیادی را به سوی خود جلب می کند. این کشور فرصت های شغلی خوبی را برای مهاجران ایجاد کرده است که می توان به هزینه پایین زندگی، حق کار کردن در حین تحصیل، درآمد نسبتا خوب اشاره کرد.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا