ویزای کار استرالیا (+ شرایط 2021)

australia Flag

کشور استرالیا به دلایل مختلفی همانند جاذبه های توریسی و رشد بالای اشتغال، مهاجران زیادی را به سوی خود جذب می کند. در این مقاله در مورد مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای کاری صحبت می کنیم، همچنین به چند سوال مهم پاسخ می دهیم.

 • ویزای جستجوی کار استرالیا چیست؟
 • مراحل و شرایط ویزای جستجوی کار در استرالیا چیست؟
 • مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا چیست؟
 • حداقل و متوسط حقوق کار در استرالیا چقدر است؟
 • شرایط و هزینه ویزای کار استرالیا و حق اقامت چقدر است؟
 • مدت زمان گرفتن ویزای کار استرالیا چقدر است؟

بررسی شرایط ویزای کار استرالیا

استرالیا کشوری است که برای شهروندان و مهاجران، فرصت‌ های کاری و زندگی فوق العاده ای ایجاد می کند. مزایای زندگی در استرالیا بیشمار است که می توان به رشد بالای اشتغال دراین کشور، حقوق و مزایای زیاد مشاغل آن و چشم اندازه های زیبای آن اشاره کرد. چنین دلایلی موجب شده که مهاجران زیادی برای زندگی و کار به این کشور مهاجرت کنند. اگر قصد دارید در کشور استرالیا کار کنید از طریق مهاجرت ویزای کار استرالیا، این کار به راحتی انجام می گیرد. لازم است برای این موضوع موارد مختلفی را در نظر بگیرید. در این مقاله در مورد شرایط و هزینه ویزای کار استرالیا 2021 صحبت می کنیم. همچنین در مورد نحوه دریافت ویزای کاری 189 استرالیا که یکی از مهم ترین ویزاهای این کشور می باشد، صحبت می شود.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

شرایط ویزای کار استرالیا

در ادامه مقاله در مورد لیست مشاغل موردنیاز و حداقل حقوق در کشور استرایا صحبت می شود.

1. لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا 2021

متقاضیان با داشتن مدرک فنی حرفه ای می توانند به راحتی برای مهاجرت به استرالیا با ویزای کار اقدام کنند. در ادامه لیستی از مهم ترین مشاغل مورد نیاز را مطابق با قوانین جدید کار در استرالیا مطرح می کنیم:

 1. پرستار
 2. معلم مقطع دبیرستان
 3. برنامه نویس
 4. متخصص برق
 5. مدیر پروژه ساخت و ساز
 6. نجار
 7. لوله کش
 8. مکانیک

2. مشاغل پردرآمد در استرالیا

شغلدرآمد سالانه
مشاور حقوقی438.000 دلار
متخصص بیهوشی386.000 دلار
جراح عمومی320.000 دلار
مدیر ارشد فناوری اطلاعات320.000 دلار
مدیر فروش260.000 دلار
مدیر ارشد مالی350.000 – 450.000 دلار
مدیر کل275.000 – 280.000 دلار
متخصص داخلی268.000 دلار
مدیر سرمایه گذاری250.000 – 320.000 دلار
روانپزشک214.000 – 300.000 دلار

3. حداقل و متوسط حقوق  کار در استرالیا چقدر است؟

آیا شرایط کار در استرالیا را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

میزان دریافت حقوق در استرالیا به عوامل مختلفی از جمله سابقه کاری، تحصیلات و … وابسته است.

در حالت کلی، حقوق افراد به صورت سالانه بین 23000 دلار (AUD – که همان دلار استرالیاست) تا 405000 دلار متغیر است. متوسط حقوق دریافتی به ازای هر سال برابر با 89000 دلار است.

بررسی حقوق متقاضیان براساس سابقه کاری

لازم به ذکر است که تجربه کاری در میزان حقوق دریافتی تاثیر چشمگیری دارد. به صورتی که هر چه تجربه بیشتر باشد، حقوق دریافتی نیز بالاتر است. افرادی که 2 تا 5 سال سابقه کاری دارند، 32 درصد بیشتر از افراد تازه کار دریافت می کنند. حقوق و دستمزد آن دسته از متقاضیانی که بیشتر از 5 سال سابقه کاری دارند، 36 درصد بیشتر از سایرین است.

بررسی حقوق متقاضیان بر اساس تحصیلات

متقاضیانی که مدرک دیپلم دارند نسبت به آن دسته از افرادی که تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده اند، 17 درصد حقوق بیشتری دریافت می کنند. همچنین حقوق افرادی که مدرک لیسانس دارند، 24 درصد بیشتر از افرادی است که دارای مدرک دیپلم می باشند. لازم به ذکر است که حقوق افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دارند، 29 درصد بیشتر از متقاضیانی است که دارای مدرک کارشناسی هستند.

حقوق دریافتی برای آن دسته از افرادی که مدرک دکتری دارند، 23 درصد بیشتر از سایرین است. 

ویزای کار استرالیا
The-Rocks,-Australia

4. بهترین سایت های کاریابی استرالیا کدامند؟

برای اخذ ویزای کار، نیازاست یک جایگاه شغلی خالی را به خود اختصاص دهید. سایت کاریابی یکی از روش هایی است که برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود می توانید به آن مراجعه کنید. در ادامه به معرفی چند سایت کاریابی مهم می پردازیم.

سایت کاریابی ArtsHub

سایت ArtsHub در سال 2000 تاسیس شده و در زمینه خلاقیت و هنر، خدمات رسانی می کند. اگر به دنبال کار در حوزه های نشریات، هنرهای زیبا یا رویدادهای فرهنگی هستید، این سایت به شما کمک می کند. همچنین از این سایت می توانید برای تبلیغات مشاغل خود استفاده کنید. 

سایت کاریابی GradConnection

سایت GradConnection برای دانشجویان مشغول به تحصیل یا فارغ التحصیل ایجاد شده است. کارفرمایان اولویت های خود، از جمله دانشگاه، رشته تحصیلی متقاضی و … را مطرح می کنند و آن دسته از متقاضیانی که با این اولویت ها همخوانی دارند، انتخاب می شوند. از طریق این سایت می توانید دانشجویانی که مشغول به تحصیل هستند یا به تازگی فارغ التحصیل شده اند را انتخاب کنید.

سایت کاریابی SpotJobs

سایت SpotJobs، یکی از بهترین سایت های کاریابی برای موقعیت های شغلی پاره وقت و تمام وقت می باشد. در این سایت هزاران شغل وجود دارد که می توانید با ایجاد یک رزومه بصری برای شغل مورد نظر خود درخواست دهید. برای استفاده از این سایت لازم است که حساب کاربری داشته باشید. 

در ادامه مقاله در مورد هزینه و نحوه کار ویزای کار استرالیا صحبت می شود.

5. ویزای جستجوی کار استرالیا چیست؟

در این بخش از مقاله قصد داریم به سوال «چگونه ویزای کار استرالیا بگیریم» پاسخ دهیم. به منظور زندگی و کار در استرالیا برای مدت زمان موقت و دائمی، به ویزا نیاز دارید. در این بخش در مورد شرایط جدید ویزا کار استرالیا و انواع ویزاهای کاری این کشور صحبت می شود.

ویزای کار و تعطیلات ( زیر مجموعه 417)

این ویزا به جوانان اجازه می دهد که در زمان حضور در استرالیا درطول یک سال کار کنند. ویزای کار و تعطیلات استرالیا از جمله ویزاهای موقت است. این ویزا موجب می شود که رابطه کشور استرالیا با سایر کشورهای واجد شرایط بهتر شود.

ویزای تعطیلات و کار (زیر مجموعه 462)

ویزای تعطیلات و کار از دسته ویزاهای موقت به شمار می آید و به افرادی که می خواهند کار کنند و تعطیلات داشته باشند، تعلق می گیرد. هزینه و شرایط ویزای کار استرالیا برای این نوع ویزا همانند سایر ویزاها به عوامل متعددی بستگی دارد.

ویزای کارگران ماهر (زیر مجموعه 190)

این ویزا مختصص افرادی است که مهارت ها و صلاحیت های مورد نیاز برای یک شغل مشخص را دارند. برای این ویزا، نیاز به اسپانسر یا کارفرما ندارید.

ویزای مهارتی به صورت مستقل (زیر مجموعه 189)

ویزای کاری 189 استرالیا در رده ویزاهای دائمی قرار می گیرد و برای افرادی ایجاد شده که می توانند باعث رشد و ترقی اقتصاد استرالیا شوند. برای دریافت این ویزا نیاز به کارفرما دارید. ویزای 189 به عنوان یکی از بهترین راه های اشتغال در استرالیا به شمار می آید.

ویزای کاری 189 استرالیا
Hunter-Valley-Gardens,-Pokolbin,-Australia

ویزای کمبود نیروی ماهر متخصص (زیرمجموعه 482)

هدف از این ویزا این است که افراد به مدت 2 سال تا حداکثر 4 سال در کشور استرالیا کار کنند. برای دریافت این ویزا نیاز است که کارفرما تایید کند که با کمبود نیروی ماهر و متخصص مواجه شده است. مجموعه ای از شروط برای این ویزا در نظر گرفته شده است که عبارتند از: وجود موسسه حمایتی به منظور پرداخت حقوق بازار، کارگران باید توانایی خود را در زبان انگلیسی اثبات کنند و همچنین باید حداقل دو سال سابقه کاری داشته باشند و سنشان کمتر از 45 سال باشد.

ویزای اسپانسر کارفرما (زیر مجموعه 186)

ویزای اسپانسر کارفرما، یک ویزای کاری دائمی است. این ویزا، برای کارگرانی که توسط کارفرمای استرالیایی حمایت می شوند، صادر می گردد. هدف این ویزا این است که علاوه بر جبران کمبود نیروی متخصص در بازار، بتواند سطح رقابت جهانی استرالیا را افزایش دهد.

ویزای اقامت موقت برای فارغ التحصیلان (زیر مجموعه 476)

ویزای 476، یک ویزای کار موقت است و به فارغ التحصیلان رشته مهندسی که در دانشگاه های معتبر درس خوانده اند، این امکان را می دهد که به مدت 18 ماه در رشته مورد علاقه خود کار کنند. رشته مهندسی یکی از رشته های مورد نیاز برای دریافت ویزا در استرالیا می باشد. متقاضیان و فارغ التحصیلانی که از دانشگاه های معتبر از جمله امیرکیر و تهران مدرک گرفته اند می توانند برای دریافت ویزای کار استرالیا اقدام کنند.

ویزای منطقه‌ای نیروی ماهر (زیر مجموعه 489)

ویزای 489 از جمله ویزاهای موقت استرالیا به شمار می‌آید. آن دسته از کارگرانی که مهارت لازم را دارند، می توانند به مدت 4 سال در این کشور زندگی کنند. با استفاده از این ویزا می توانید طبق روال قانونی خانواده خود را به این کشور دعوت کنید. بعد از دریافت این ویزا، شخص می تواند برای دریافت ویزای 887 (ویزای دائمی) اقدام کند.

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرین استرالیا (زیر مجموعه 188)

با استفاده از ویزای کارآفرینی استرالیا افرادی که کارآفرین هستند و مهارت لازم را دارند می توانند برای خود کسب و کاری راه بیندازند. برای اخذ این ویزا، افراد باید تاییدیه دولت استرالیا یا آژانس دولتی در این کشور را به دست
آورند. با استفاده از این ویزا متقاضیان می توانند به مدت 4 سال و سه ماه اقامت داشته باشند.

ویزای استعدادهای سرمایه گذاری (زیر مجموعه 132)

ویزای 132 یک ویزای دائمی برای صاحبان کسب و کار است، آن دسته از افرادی که قصد دارند کسب و کار تازه ای راه اندازی کنند یا کسب و کار خود را در کشور استرالیا گسترش دهند. برای دریافت این ویزا لازم است از طرف دولت استرالیا یا یک آژانس دولتی تاییدیه دریافت کنید، همچنین مبلغی بالغ بر یک و نیم میلیون دلار در حساب خود داشته باشید.

ویزای مهارت منطقه ای (زیر مجموعه 887)

ویزا 887 برای افرادی مناسب است که در حال حاضر در یکی از مناطق استرالیا کار و زندگی می کنند. با استفاده از این ویزا، افراد می توانند در هر منطقه ای از استرالیا کار یا تحصیل کنند. در صورت واجد شرایط بودن، افراد می توانند برای شهروندی درخواست دهند.

ویزای استعداد برجسته (زیرمجموعه 858)

ویزای 858 برای افرادیست که استعداد فوق العاده ای در زمینه ورزش، هنر، علم و پژوهش دارند. با استفاده از این ویزا، افراد می توانند در هر جایی از استرالیا تحصیل یا کار کنند. همچنین در صورت واجد شرایط بودن می توانند برای شهروندی درخواست دهند. با استفاده از این ویزا، افراد می توانند برای اخذ اقامت دائمی اعضای خانواده خود در استرالیا اقدام کنند.

برای اخذ این ویزا لازم است توسط یک شهروند استرالیایی یا یک سازمان معتبر ملی معرفی شوید.

ویزای کاری موقت (زیرمجموعه 400)

ویزای 400 برای افرادی مناسب است که دارای مهارت و تخصص بالایی هستند و قصد دارند برای مدت زمان کوتاهی در استرالیا کار کنند. این دسته از افراد دانش و تخصصی دارند که در کشور استرالیا نادر و کمیاب است. با اخذ این ویزا، افراد می توانند به مدت 6 ماه در استرالیا ساکن شوند.

ویزای فعالیت موقت (زیر مجموعه 408)

با داشتن این ویزا متقاضی می تواند به مدت 4 سال در استرالیا اقامت داشته باشد. این ویزا به فرد این امکان را می دهد که در اتفاقاتی که توسط دولت استرالیا برگزار می شود، شرکت کند. برای دریافت این ویزا، فرد باید  مهارت های مورد نیاز برای شرکت در رویداد برگزار شده توسط دولت را داشته باشد.

هزینه ویزای کار استرالیا
Sydney-Bridge-of-Australia

در ادامه مقاله در مورد مراحل دریافت ویزا کار استرالیا تضمینی و مدارک مورد نیاز آن صحبت می شود.

6. مراحل و شرایط ویزای جستجوی کار در استرالیا چیست؟

به منظور کار در استرالیا، لازم است مجموعه ای از شروط برآورده شود. این شروط با توجه به نوع ویزای‌تان متفاوت است. همچنین برای اخذ ویزای جستجوی کار باید امتیاز لازم برای ورود به استرالیا را کسب کرد که در مقاله در مورد شرایط و هزینه ویزای کار استرالیا صحبت می شود.

 • مدارک زبان برای یکی از شروط مهم در اخذ ویزای جستجوی کار به شمار می باشد.
 • شغل موردنظرتان باید در لیست مشاغل کشور استرالیا باشد.
 • باید مهارت و تجربه کافی در شغل موردنظرتان را داشته باشید.
 • مهارتتان باید توسط واحد ارزیابی در کشور استرالیا ارزیابی شود.
 • نیاز است تمامی شروط لازم برای ویزای مورد نظر خود را برآورده کنید.

7. مدارک لازم برای ویزای کار استرالیا چیست؟

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

مدارک مورد نیاز ویزای کار استرالیا بر اساس نوع ویزا متغیر است. اما در حالت کلی برای هر نوع ویزایی باید مدارک زیر آماده شود.

 • گذرنامه (پاسپورت) که حداقل 6 ماه اعتبار دارد.
 • 4 قطعه عکس از آخرین سال جاری.
 • داشتن قرارداد کاری معتبر
 • داشتن بیمه سلامت و بیمه سفر
 • در حالتی که خانواده تان تحت تکلف شماست و همراهی آن ها با شما الزامی است، باید مدارک معتبر دال بر کفالت را به همراه داشته باشید.
 • مجوز پلیس نیاز است تا نشان دهد که سو پیشینه ای ندارید.
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی
 • داشتن مدرکی دال بر داشتن صلاحیت لازم در تحصیل

علاوه بر موارد ذکر شده نیاز است برای اخذ ویزا، امتیاز ویزای کار استرالیا را به دست آورید.

Sydney-Opera-House,-Sydney,-Australia

در ادامه مقاله در مورد هزینه ویزای کار استرالیا و مدت زمان دریافت ویزا صحتب می شود.

8. شرایط و هزینه ویزای کار استرالیا و حق اقامت چقدر است؟

هزینه ویزا کار استرالیا جمعا 4.045 دلار استرالیا (2.955 دلار آمریکا) است. اما در ادامه به چند استثنا در مورد هزینه ویزا کار استرالیا اشاره می کنیم:

 • ویزای موقت کمبود نیروی کار ماهر – در این مورد، مبلغ ویزا 1.265 دلار استرالیا (925 دلار آمریکا) برای کوتاه مدت یا 2.645 دلار استرالیا (1.925 دلار آمریکا) برای میان مدت می باشد.
 • ویزای مهارت منطقه ای – مبلغ این ویزا برابر با 360 دلار استرالیا (265 دلار آمریکا) است.
 • ویزای کاری موقت – در این مورد مبلغ ویزا برابر با 310 دلار استرالیا (225 دلار آمریکا) می باشد.
 • ویزای استعداد برجسته – در این مورد مبلغ 4.110 دلار استرالیا (3.000 دلار آمریکا) باید پرداخت شود.

9. مدت زمان گرفتن ویزای کار استرالیا چقدر است؟

زمان لازم برای دریافت ویزا کار استرالیا برای ایرانیان همانند کشورهای دیگر به نوع ویزای شما بستگی د ارد. به طور مثال، مدت زمانی که طول می کشد تا مشخصات شما تایید شود، هرگونه شروط اضافی که توسط سفارت مطرح می‌شود.

به طور کلی، مدت زمان اخذ ویزای کار استرالیا بین 6 تا 12 ماه است.

10. مراحل دریافت ویزای کار استرالیا چگونه است؟

به منظور دریافت ویزای کار استرالیا دو مرحله در پیش روی دارید، در ادامه در مورد نحوه گرفتن ویزای کار در استرالیا صحبت می شود.

ویزای مهارت و تخصص استرالیا

اگر قصد دارید به واسطه ویزای مهارت و تخصص به استرالیا مهاجرت کنید، نیاز است EIO خود را از طریق سرویس آنلاین اسکیل سلکت (SkillSelect) ثبت کنید.
SkillSellect یک سیستم آنلاین و سیستم امتیاز بندی ویزای کار استرالیا می باشد که درخواست های مهاجرت به استرالیا را به واسطه مهارت دریافت و بررسی می کند. هر کدام از مدارک و مستنداتی که در این سیستم ثبت می کنید، امتیازی دارند.

 • در جدول امتیازبندی ویزای کار استرالیا مواردی مثل سن، مهارت، تحصیل، میزان تسلط شما بر زبان انگلیسی و … اهمیت زیادی دارند.
 • نحوه امتیازبندی ویزای کار استرالیا بدین صورت است که به عنوان مثال برای ویزای 189 و 190 باید حداقل 65 امتیاز کسب کنید.
 • زمانی که مشخصات شما از طرف دولت استرالیا تایید شد و انتخاب شدید، آنگاه می توانید برای دریافت ویزای کاری استرالیا اقدام کنید.

ویزای حمایتی استرالیا

برای اخذ ویزای حمایتی از طریق اسپانسر یا کارفرما اقدام می کنید. در این روش، کارفرما باید مجوز داشته باشد. زمانی که کارفرما درخواست خود را مبنی بر معرفی یا حمایت شما فرستاد، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

Sydney-Nowa-Południowa-Walia,-Australia

11. مراحل اخذ ویزای کاری 189 استرالیا چیست؟   

ویزای کاری 189 استرالیا برای کارگران ماهر می باشد. افرادی که تحت حمایت کارفرما، دولت نیستند یا عضوی از خانواده شان در کشور استرالیا نیست.

با استفاده از ویزای کاری 189 استرالیا، شما می توانید در هر منطقه ای از استرالیا به صورت دائمی زندگی کنید. همچنین می توانید برای خانواده خود نیز درخواست دهید.

در ادامه در مورد شرایط ویزا کار استرالیا برای اخذ ویزای کاری 189 صحبت می شود.

 • مطمئن شوید که شغل موردنظرتان در لیست مشاغل مورد نیاز وجود داشته باشد.
 • نیاز است نمره قبلی در آزمون مهاجرت مهارتی را به دست آورید.
 • شرایط سنی در ویزای کاری 189 استرالیا، بین 18 تا 44 سال است.
 • باید دارای مدرک زبان انگلیسی باشید.
 • باید EOI خود را ارسال و دعوت نامه دریافت کنید.

12. تمکن مالی ویزای کاری 189 استرالیا چقدر است؟

براساس دپارتمان مهاجرت و دولت استرالیا، به متخصصانی نیاز است که به کشور استرالیا بیایند و در این کشور بمانند و مشکل کمبود نیرو را برطرف کنند. به همین دلیل هر ویزایی که در زیر مجموعه 189 قرار می گیرد به پشتوانه مالی نیاز ندارد.

برای اقامت دائم در استرالیا از طریق ویزای 189 استرالیا به هیچ گواهی تمکنی نیاز نیست.

در ادامه مقاله در مورد شرایط کار پرستاری، دنداپزشکی و پزشکی صحبت می شود.

13. شرایط کار پرستاری در استرالیا به چه صورت است؟

آیا شرایط کار در استرالیا را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

کشور استرالیا، فرصت های خوبی را برای پرستارانی که در کار خود مهارت کافی دارند، ایجاد کرده است. شغل پرستاری در کشور استرالیا به دلایل مختلفی همانند وسعت کشور، آب و هوا، جغرافیا و جمعت زیاد، شغلی پرزحمت به شمار می آید.

در حال حاضر حدود 330.000 نفر پرستار در کشور استرالیا مشغول به کار هستند. دو سوم این جمعیت در بخش عمومی استخدام شده اند.

شیفت کاری شغل پرستاری بین 8 تا 12 ساعت است و پرستاران به صورت سالانه 4 تا 5 هفته تعطیل هستند. حقوق، شرایط کاری، ساعت کار شغل پرستاری در مناطق مختلف استرالیا با هم متفاوت است. پرستاران به صورت هفتگی برای 35 ساعت کار، حدودا 1.344 دلار استرالیا دریافت می کنند.

داشتن مدرک آیلتس با حداقل نمره 7 یکی از شروط مهم در زمان استخدام شغل پرستاری می باشد.

14-  شرایط کار دندانپزشکی در استرالیا به چه صورت است؟

دندانپزشکی یکی از مشاغلی است که در کشور استرالیا خواهان زیادی دارد و به شدت مورد نیاز است. کشور استرالیا موقعیت های خوبی را برا دندانپزشکان ایجاد کرده است.

دندانپزشکان هر ساله مبلغ 214000 دلار استرالیا دریافت می کنند.
حقوق دندانپزشکان بر اساس تجربه کاری، مهارت، جنسیت و موقعیت کاری متغیر است و بین 105.000 تا 333.000 دلار دریافت می کنند.

هزینه ویزای کار استرالیا
Kuranda—Village-in-the-Rainforest,-Kuranda,-Australia

15. شرایط کار پزشکی در استرالیا چگونه است؟

شرایط و کار پزشکی در استرالیا نسبت به سایر کشورها همانند انگلستان در سطح بالایی قرار دارد. پزشکان می توانند از طریق ویزای کار پزشکی استرالیا اقدام کنند.

پزشکان در کشور استرالیا با توجه به سمت و تخصص خود بین 35 تا 38 ساعت در هفته کار می کنند. دفاتر استخدامی می گویند که پزشکان عمومی در استرالیا حقوقی به مبلغ 240000دلار استرالیا دریافت می کنند.

این مبلغ می تواند در مناطق روستایی به 380.000 دلار استرالیا نیز برسد.


سوالات متداول ویزای کار استرالیا

حداقل و متوسط حقوق  کار در استرالیا چقدر است؟

عوامل مختلفی از جمله سابقه کاری، مدرک تحصیلی و … می تواند بر روی حقوق دریافتی تاثیر بگذارد. با این حال میانگین حقوق دریافتی در کشور استرالیا، به صورت سالانه 89000 دلار است.

✅ مدت زمان گرفتن ویزای کار استرالیا چقدر است؟

نوع ویزا می تواند بر روی زمان دریافت ویزای کار تاثیر بگذارد. با این حال متوسط زمان اخذ ویزای کار استرالیا بین 6 تا 12 ماه است.

✅ تمکن مالی ویزای کاری 189 استرالیا چقدر است؟

با استفاده از ویزای 189 استرالیا می توانید بدون داشتن هیچگونه تمکن مالی در استرالیا اقامت داشته باشید. برای برطرف کردن مشکل کمبود نیرو متخصص، دولت این سیاست را ایجاد کرده است.

✅ شرایط کار پزشکی در استرالیا چگونه است؟

شرایط کار پزشک در کشور استرالیا نسبت به سایر کشورها نظیر انگلستان سطح بالایی دارد. پزشکان در این کشور بین 35 تا 38 هفته کار می کنند. حقوق دریافتی پزشکان عمومی در این کشور 240.000 دلار است.

✅ چند نمونه از مشاغل موردنیاز استرالیا چیست؟

پرستار
معلم مقطع دبیرستان
برنامه نویس
متخصص برق
مدیر پروژه ساخت و ساز
نجار
لوله کش
مکانیک

جمع بندی

Conclusion

پیشرفت کاری در کشوری نظیر استرالیا بسیار بالاست و از آنجایی که این کشور با مشکل کمبود نیرو مواجه است، متقاضیان با استعداد و ماهر می توانند به سرعت پله های ترقی را طی کنند. از جمله نقاط قوت کار در استرالیا حقوق و دستمزد بالاست. پزشکان هم شرایط کاری بسیار خوبی دارند و به نسبت کشورهایی نظیر انگلستان حقوق و دستمزد بیشتری دریافت می کنند.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

لایو بعدی: خرید ملک ترکیه
برگزاری توسط مشاور ارشد ترکیه
شرایط کامل خرید ملک در ترکیه (اخذ اقامت و پاسپورت)
close-image
موسسه سروش فردا