هزینه های تحصیل در مالزی (+ تغییرات 2021)

malaysia Flag

اگر قصد تحصیل در کشور مالزی را دارید اما اطلاعات کافی در زمینه هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور را ندارید، این مقاله به کلیه سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهد داد.

 • هزینه تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در مالزی چقدر است؟
 • هزینه زندگی در مالزی در مقایسه با سایر کشور ها چگونه است؟
 • مقرون به صرفه ترین دانشگاه های مالزی کدامند؟
 • شرایط اشتغال در حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی در مالزی چگونه است؟

بررسی هزینه های تحصیل در مالزی

مالزی با دارا بودن سیستم آموزشی با کیفیت و جاذبه های گردشگری منحصر به فرد تعداد زیادی دانشجوی بین المللی را به خود جذب می کند. مزیت عمده این کشور برای جذب متقاضیان تحصیلی، هزینه مناسب زندگی است. هزینه های تحصیل در مالزی و هزینه های اقامت، چه در دانشگاه و چه در خارج از دانشگاه بسیار مقرون به صرفه است. البته هزینه واقعی زندگی شما به محل اسکان و سبک زندگی شخصی شما بستگی دارد.
جالب است بدانید کوالالامپور، پایتخت این کشور در رده کم هزینه ترین شهرهای جهان برای زندگی قرار گرفته است.

این کشور بخش عمده ای از سرمایه گذاری آموزش عالی خود را صرف رشد و تقویت مشارکت با دانشگاه های کشورهای دیگر می کند. شما می توانید در مالزی تحصیلات شناخته شده بین المللی معادل انگلیس و ایالات متحده را با نصف هزینه واقعی بدست آورید.

 برنامه های دوقلو سازی ارائه شده توسط دانشگاه های مالزی یک ویژگی مهم است، که دانشجویان را ترغیب می کند تا از فرصت تحصیل در مالزی و یک کشور دیگر با پرداخت تنها یک شهریه بهره ببرند.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

هزینه های تحصیل در مالزی
Ipoh,-Malaysia

1. مزایای تحصیل در مالزی

 • ارائه تحصیلات عالی با کیفیت: دانشگاه های مالزی، آخرین متدهای آموزشی را با امکانات بالا برای اجرای برنامه مطالعاتی خود اعمال می کنند.
 • هزینه های تحصیل مقرون به صرفه: هزینه های تحصیل در مالزی در مقایسه با سایر مقاصد تحصیلی مناسبتر است. تحصیل در شعبه های دانشگاه های خارجی گران تر است، اما به طور قابل توجهی ارزان تر از دانشگاه های اصلی خود هستند.
 • امکان تحصیل به زبان انگلیسی: دانشگاه ها برنامه های درسی خود را برای ارائه برنامه هایی كه به زبان انگلیسی تدریس می شوند، متناسب كرده اند. تمام برنامه ها در دانشگاه های بین المللی به زبان انگلیسی در دسترس هستند.
 • پایین بودن هزینه های زندگی در مالزی: برای یک دانشجوی بین المللی متوسط ​​هزینه زندگی در مالزی تقریباً 5 هزار دلار در ماه است. این رقم در مقایسه با دنیای غرب مانند ایالات متحده آمریکا که هزینه های زندگی کمتر از 10 هزار دلار در ماه نیست، بسیار کم است.
 • گزینه های تحصیلی انعطاف پذیر: شما می توانید تحصیل خود را به صورت محلی انجام دهید، یا حتی در برنامه های دوقلو سازی ثبت نام کنید. این به شما امکان می دهد چند سال به صورت محلی و ادامه را در خارج از کشور یا بالعکس تحصیل کنید.
 • آرامش و امنیت مالزی: مالزی طبق رتبه بندی اخیر یکی از امن ترین و صلح آمیزترین کشورهای جهان است. محیط سیاسی پایدار، اقتصاد در حال رشد و صنعت در حال توسعه این کشور را متمایز کرده است.
 • مالزی، میراث جهانی یونسکو: آب و هوای عالی، زیبایی طبیعی و غذاهای بی نظیر، مالزی را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در آسیا تبدیل کرده است.

2. هزینه های تحصیل کارشناسی در مالزی

آیا شرایط تحصیل در مالزی را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

مالزی به دلیل بهبود کیفیت آموزش و شهریه مناسب، یکی از بهترین مقاصد تحصیلی در دهه گذشته بوده است. هزینه تحصیل شما شامل شهریه به علاوه سایر هزینه های تحصیل مرتبط است. در زیر انواع هزینه هایی که ممکن است در طول دوره تحصیل خود با آن روبرو شوید آورده شده است.

هزینه شهریه دانشگاه های مالزی

 • هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی: 2.000 تا 4.500 یورو در سال
 • هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی: 1.350 تا 9.300 یورو در سال
هزینه های تحصیل در مالزی
Kuala-Lumpur,-Malaysia

هزینه های غیر دانشگاهی در مالزی

 • هزینه ویزای دانشجویی
 • چک آپ پزشکی
 • حق بیمه درمانی و بستری

3. هزینه های تحصیل کارشناسی ارشد در مالزی

هزینه تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد در مالزی در مقایسه با سایر مقاصد تحصیلات تکمیلی معمولاً مقرون به صرفه است. هزینه های دقیق بین دانشگاه ها و رشته های مختلف متفاوت خواهد بود. 

 • هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی: 500 تا 4.000 یورو در سال
 • هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی: 1.500 تا 3.000 یورو در سال

4. مقایسه هزینه های تحصیل در مالزی با سایر کشور ها

دانشگاه های برتر انگلیس، استرالیا و ایالات متحده آمریکا پردیس های شعبه خود را در مالزی تاسیس کرده اند. از جمله: دانشگاه موناش، پردیس دانشگاه فناوری کرتین ساراواک، پردیس دانشگاه ناتینگهام مالزی و پردیس ساراواک دانشگاه فناوری سوینبرن.

از نظر کیفیت و مقرون به صرفه بودن هزینه، مالزی بهترین انتخاب برای دانشجویان بین المللی است.

گرچه هزینه تحصیل در دانشگاه های شعبه بین المللی مالزی گران تر است، اما بسیار ارزان تر از همتایان بین المللی خود هستند.

 مثلا اگر شما از دانشگاه موناش لیسانس علوم کامپیوتر بگیرید، این هزینه سالانه 41.900 MYR (10.000 دلار آمریکا) خواهد بود. در حالی که در دانشگاه اصلی موناش در استرالیا قیمت بیش از دو برابر خواهد بود.

نمونه ای دیگر از مقرون به صرفه بودن اخذ مدرک مهندسی انگلستان در دانشگاه واحد ناتینگهام مالزی است.

در مالزی همان مهندسی 3 ساله انگلیس را می توان از طریق برنامه دوقلو سازی با RM 51.000 (16.000 دلار آمریکا) بدست آورد.

این مدرک مهندسی اگر در دانشگاه میزبان ناتینگهام تحصیل شود هزینه شما 144.000 RM (45.000 دلار آمریکا) خواهد شد.

هزینه های تحصیل در مالزی
Kuching,-Sarawak,-Malaysia

هزینه های تخمینی شهریه برای یک برنامه انتقال درجه آمریکایی

برنامه انتقال درجهمدت تحصیلهزینه تحصیل: تحصیل در مالزی و ایالات متحده
برنامه انتقال درجه آمریکایی2 سال (در مالزی) + 2 سال (در ایالات متحده)(7.500 تا 12.500 دلار آمریکا) برای 2 سال در مالزی (25.000 تا 35.000 دلار آمریکا) به صورت سالانه در ایالات متحده آمریکا

هزینه های تخمینی شهریه برای یک برنامه انتقال درجه 2 + 1 انگلستان

برنامه انتقال درجهمدت تحصیلهزینه تحصیل در مالزی و انگلستان
برنامه انتقال درجه انگلستان (قانون)2 سال (در مالزی) + 1 سال (در انگلستان)هزینه تحصیل: (16،750 دلار آمریکا) برای 2 سال در مالزی + (12.500 تا 18.000 پوند) در سال در انگلستان بسته به انتخاب دانشگاه.
هزینه های زندگی: (20.000 تا 25.000 RM) در سال در مالزی + (9.500 تا 12.000 پوند) در سال در انگلستان

5. معرفی ارزانترین دانشگاه های مالزی

6. شرایط دریافت بورسیه های تحصیلی

بورسیه مالزی برای دانشجویان بین المللی یک گام ابتکاری از سوی دولت مالزی برای جذب دانشجویان برتر از سراسر جهان بود. این بورسیه تحصیلی با هدف حمایت دولت مالزی برای جذب افراد با انگیزه و حفظ سرمایه انسانی با استعداد از خارج از کشور بود.
بورسیه و کمک هزینه تحصیلی یک روش معمول برای دانشجویان برای یافتن بودجه برای تحصیل در مالزی است. دانشگاه های خصوصی در مالزی اغلب به دانشجویان بین المللی و همچنین دانشجویان داخلی خود بورسیه تحصیلی ارائه می دهند. اطلاعات مربوط به این موارد در وب سایت های آنها موجود است.

دولت مالزی همچنین بودجه ای را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. یکی از این صندوق ها، بورسیه و کمک هزینه تحصیلی منافع مشترک مالزی (CSFP) است که در اختیار دانشجویان با درجه 1 یا 2 یا معادل آن قرار می گیرد.

دانشگاهبورس تحصیلیمبلغ اعطا شده (RM)
دانشگاه پوترا مالزیبورسیه های تحصیلات تکمیلیپزشکی: 1200
علوم اجتماعی: 700
دانشگاه ملی مالزیبورسیه تحصیلی معاون آموزشی UKMکمک هزینه معیشت شهریه شهریه 1500
دانشگاه علوم مالزیطرح کمک هزینه تحصیلی USMحق التدریس و هزینه امتحان
دانشگاه تیلور مالزیبورسیه تعالی پژوهشی تیلور100٪ معافیت از شهریه هزینه ماهانه 2300

درخواست بورسیه های تحصیلی مالزی

چارچوب صلاحیت های مالزی (MQF) حداقل اعتبارات مورد نیاز برای هر برنامه بورس تحصیلی را تعیین کرده است. بنابراین درخواست شما توسط مقامات آموزشی مالزی به خوبی ارزیابی می شود تا معیارهای واجد شرایط بودن را تأیید کند. هنگامی که وضعیت علمی شما با معیارها مطابقت داشت، می توانید مراحل پذیرش را با پیروی از این دستورالعمل ها دنبال کنید. دانشجویان بین المللی می توانند به صورت آنلاین برای هر دانشگاه مالزی اقدام کنند. برای موفقیت در مصاحبه یا آزمون ورودی در موسسه، طبق شرایط علمی خود، به خوبی آماده شوید.

هزینه های تحصیل در مالزی
Kota-Iskandar,-Nusajaya,-Malaysia-(2)

7. هزینه های زندگی در مالزی

هزینه زندگی دانشجویان خارجی در مالزی به میزان 14.400 MYR (3.440 تا 4.600 دلار آمریکا) در سال است که شامل غذا، مسافرت و محل اقامت می شود. اگرچه این رقم در مقایسه با بسیاری از مقاصد نسبتاً کم است، اما مهم است که بودجه خود را مدیریت کنید. خصوصاً اینکه درخواست ویزای شما مستلزم اثبات اعتبار موجود است.

 • هزینه های محل اقامت و اسکان در مالزی: شما باید برای محل اقامت خود در ماه در حدود 300 RM (75 دلار آمریکا) تا RM 600 (150 دلار آمریکا) تخمین بزنید. اجاره بسته به منطقه جغرافیایی، نوع محل اقامت متفاوت خواهد بود.
 • هزینه حمل و نقل عمومی در مالزی: دانشجویانی که در محوطه دانشگاه اقامت دارند ممکن است هیچ هزینه ای برای رفتن به کلاس ها نپردازند. با این حال، هزینه سفرهای دیگر ممکن است تقریباً 80 تا 150 RM (ماهیانه 20 تا 37.50 دلار آمریکا) در هر ماه باشد.
 • هزینه غذا در مالزی: هزینه های غذا شما در حدود 600 تا 900 RM (150 تا 225 دلار آمریکا) تخمین زده می شود. این برای تقریباً تا 30 RM (5 تا 7.50 دلار آمریکا) برای سه وعده غذایی در روز است. طبیعتاً اگر آشپزی کنید و هزینه های آشپزی را با دوستان خود تقسیم کنید، ارزان تر خواهد بود.
 • کتاب و لوازم التحریر: هزینه برآورد شده برای کتاب و لوازم التحریر باید در حدود 100 تا 150 RM (ماهانه 25/12 دلار آمریکا) باشد. این هزینه تا حد زیادی به دوره ای که در آن ثبت نام کرده اید بستگی دارد.

8. شرایط اشتغال در حین تحصیل در مالزی

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

دارندگان ویزای دانشجویی مالزی، مجاز به انجام کار نیمه وقت 20 ساعت در هفته هستند.

مجوز کار نیمه وقت باید از اداره مهاجرت گرفته شود.

دانشجو فرم مربوط به مجوز کار نیمه وقت را پر می کند. مراحل دیگر کار توسط موسسه میزبان وی انجام می شود. این موسسه به نمایندگی از شما اجازه می گیرد تا به صورت نیمه وقت توسط اداره مهاجرت کار کند.

هزینه های تحصیل در مالزی
Sydney-Nowa-Południowa-Walia,-Australia

دریافت مجوز برای کار نیمه وقت در مالزی

شما یک کارت دانشجویی معتبر دارید و از همین طریق می توانید مجوز کار نیمه وقت را دریافت کنید. در ابتدا باید یک درخواست (نامه پشتیبان) به موسسه خود بنویسید. فتوکپی پاسپورت ملی خود را به همراه آدرس، شماره تماس، آدرس ایمیل خود را ارائه دهید. علاوه بر آن شما باید نامه پیشنهادی کارفرمایی که قصد دارد به شما شغل بدهد را نیز ضمیمه کنید. (نامه باید حاوی ساعات کار، نوع شغل و جزئیات حقوق شما باشد.)

اداره مهاجرت در مورد درخواست شما از شما برای مصاحبه دعوت کرده و آن را تأیید یا رد می کند. دانشجویانی که به صورت نیمه وقت مشغول به کار هستند نیز لازم است عملکرد تحصیلی رضایت بخشی را در طول ترم خود نشان دهند.

مدیر کل مهاجرت مالزی در صورت عدم تحقق شرایط علمی و شرایط حضور در اختیار شما، اجازه لغو مجوز شما برای کار نیمه وقت را دارد.

9. هزینه دریافت ویزای دانشجویی

همه دانشجویان بین المللی به ویزای دانشجویی نیاز دارند. به دست آوردن گذرنامه دانشجویی ساده است و هنگامی که در یک دانشگاه معتبر در مالزی پذیرفته شدید، خود مدرسه مستقیماً از طرف شما درخواست قبولی می کند. از جمله مدارکی که آنها برای شما ارائه خواهند کرد، یک وام شخصی است که بسته به کشور مبدا شما باید هزینه ای در حدود 200 تا 2.000 MYR (50 تا 500 دلار آمریکا) را پرداخت کنید.

 همچنین ممکن است نیاز به پرداخت هزینه درخواست به دانشگاه میزبان خود باشید. به عنوان مثال، دانشگاه ناتینگهام مالزی مبلغ 200 RM را قبل از ارائه درخواست شما دریافت می کند. البته با اتمام دوره و فارغ التحصیلی از موسسه خود، این پول به شما بازگردانده می شود. همچنین ممکن است لازم باشد هزینه های اضافی را به عنوان بخشی از برنامه ویزای دانشجویی خود بپردازید.

هزینه های معاینه پزشکی و هزینه های بیمه درمانی به کشور مبدا شما بستگی دارد. کلیه هزینه ها باید مستقیماً به اداره مهاجرت مالزی پرداخت شود.

Kuala-Lumpur,-Federal-Territory-of-Kuala-Lumpur,-Malaysia-(3)
Kuala-Lumpur,-Federal-Territory-of-Kuala-Lumpur,-Malaysia-(3)

10. مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی مالزی

روند پذیرش برای تحصیل در دانشگاه های برتر مالزی بسیار ساده است. تمام آنچه دانشجویان باید انجام دهند این است که فرم مهم درخواست دوره را تکمیل کرده و فرم را به دانشگاه مورد نظر خود برگردانند. دانشجویان برای درخواست در دانشگاه های مالزی به مدارک زیر نیاز دارند.

لیست مدارک برای دریافت ویزای دانشجویی مالزی

 • نامه رسمی پذیرش از موسسه میزبان
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای دانشجویی
 • گواهینامه ها و رونوشت های دانشگاهی
 • یک کپی از صفحه گذرنامه (نام / سن / چهره و غیره)
 • عکس به اندازه گذرنامه
 • اثبات خرید بیمه درمانی مالزی
 • یک فتوکپی از گزارش معاینه پزشکی
 • اثبات مهارت زبان انگلیسی
 • اثبات توانایی مالی
 • سندی پیوند شخصی

11. هزینه بیمه دانشجویی در مالزی

داشتن بیمه درمانی برای هر دانشجویی که وارد مالزی می شود اجباری است. بیمه درمانی به شما کمک می کند تا هزینه های درمان پزشکی، ویزیت های پزشک، نسخه ها و سایر هزینه های مربوط به سلامت را پوشش دهید. کالج ها معمولاً دانشجویان را ملزم می کنند که در یک طرح بیمه درمانی دانشجویی ثبت نام کنند یا ثابت کنند که از قبل با برنامه دیگری بیمه شده اند. اگر به محض ورود تاریخ را به موسسه خود اطلاع دهید، از تاریخی که وارد مالزی می شوید بیمه خواهید شد.

کلیه دانشجویان بین المللی باید تحت پوشش یک طرح بیمه درمانی پزشکی خریداری شده محلی باشند.
یک دانشجوی بین المللی از طریق موسسه آموزشی خود می تواند بیمه پزشکی خود را خریداری کند.

دانشجویان بین المللی همچنین باید یکی از سه بسته بیمه درمانی را خریداری کنند. هزینه ها از 500 RM تا 850 RM (152 تا 259 دلار آمریکا) متفاوت است.

Kampung-Baru,-Kuala-Lumpur,-Federal-Territory-of-Kuala-Lumpur,-Malaysia
Kampung-Baru,-Kuala-Lumpur,-Federal-Territory-of-Kuala-Lumpur,-Malaysia

12. الزامات زبان انگلیسی برای تحصیل در مالزی

انگلیسی زبان آموزش بیشتر برنامه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه های مالزی است. متقاضیان باید گواهی مهارت خود را به زبان انگلیسی ارائه دهند. حداقل نمرات آیلتس یا تافل مورد نیاز می تواند با توجه به برنامه تحصیلی شما و دانشگاهی که انتخاب کرده اید متفاوت باشد. مالزی روند پذیرش مشابه کشورهای غربی را دنبال می کند زیرا از استانداردهای علمی یکسانی برخوردار است. حداقل نمرات آیلتس برای دوره کارشناسی (مهندسی و دوره های بازرگانی) باید به طور کلی 6.0 باشد. برای دوره کارشناسی ارشد (هنر / علوم) حداقل نمره آیلتس باید به طور کلی 6.5 باشد. برای برنامه های تحصیلات تکمیلی حداقل نمره آیلتس باید 6.0 باشد و هیچ گروه فردی زیر این میانگین نباشد.

13. فرصت های اشتغال پس از فارغ التحصیلی در مالزی

آیا شرایط تحصیل در مالزی را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

مالزی کشوری پیشرفته است که برای همه از جمله دانشجویان بین المللی فرصت های شغلی زیادی دارد. دانشجویانی که می خواهند پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شوند باید دارای اسپانسر و قرارداد کار باشند. 
علاوه بر این کشور مالزی خود را از تولید کننده مواد اولیه به اقتصادی گسترده و چندین صنعت مبتنی بر نوآوری تبدیل کرده است. بیش از نیمی از نیروی کار کشور بطور عمده در بخشهای نفت، گاز و بیوتکنولوژی مستقر است.
بهترین راه برای یافتن شغل در مالزی گرفتن ویزای کار است که دارای اعتبار 6 تا 12 ماه است. برای کارت اشتغال به مالزی شما باید یک قرارداد کار، یک اوراق قرضه شخصی از کارفرما به عنوان امنیت، ضمانت نامه بانکی و یک نامه تصویب از وزارت امور داخلی مالزی داشته باشید. در قرارداد کاری که پیدا کرده اید باید نامه پیشنهادی آژانس های مربوطه در مالزی را داشته باشید.

از آنجا که اقتصاد مالزی به نفت و گاز وابسته است، یکی از پردرآمدترین رشته هادر مالزی، مهندسی نفت است. پس از آن دوره های علوم و مدیریت دنبال می شوند.


سوالات متداول هزینه های تحصیل در مالزی

هزینه تحصیل کارشناسی در مالزی چقدر است؟

هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی: 2.000 تا 4.500 یورو در سال
هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی: 1.350 تا 9.300 یورو در سال

هزینه های تحصیل کارشناسی ارشد در مالزی چقدر است؟

هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی: 500 تا 4.000 یورو در سال
هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی: 1.500 تا 3.000 یورو در سال

هزینه های زندگی در مالزی چقدر است؟

هزینه زندگی دانشجویان خارجی در مالزی بسته به نوع محل اقامت به میزان 14.400 MYR (3.440 تا 4.600 دلار آمریکا) در سال است، که شامل: هزینه اقامت، غذا و غیره می شود.

آیا امکان تحصیل رایگان در مالزی وجود دارد؟

دانشجویان ملزم به پرداخت شهریه هستند، اما امکان بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در دانشگاه های مالزی وجود دارد.

هزینه اخذ ویزای تحصیلی مالزی چقدر است؟

بسته به کشور مبدا شما باید هزینه ای در حدود 200 تا 2.000 MYR (50 تا 500 دلار آمریکا) را پرداخت کنید.

جمع بندی

Conclusion

مالزی با دارا بودن سیستم آموزشی با کیفیت و جاذبه های گردشگری منحصر به فرد تعداد زیادی دانشجوی بین المللی را به خود جذب می کند. مزیت عمده این کشور برای جذب متقاضیان تحصیلی، هزینه مناسب زندگی است. هزینه های تحصیل در مالزی و هزینه های اقامت در این کشور، چه در دانشگاه و چه در خارج از دانشگاه بسیار مقرون به صرفه است.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

لایو بعدی: خرید ملک ترکیه
برگزاری توسط مشاور ارشد ترکیه
شرایط کامل خرید ملک در ترکیه (اخذ اقامت و پاسپورت)
close-image
موسسه سروش فردا