100 درصد تخفیف بهاره مشاوره تخصصی.

مشاوره تخصصی مهاجرت با 100٪ تخفیف (بهاره)

100٪ تخفیف مشاوره

دریافت مشاوره دریافت مشاوره

مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه (✅ شرایط اخذ اقامت 2024)

europe Flag

برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت مسلما هیچگاه نمی‌توان گفت که یک راه همیشه بهترین راه ممکن است. اما شاید بتوان با در نظر گرفتن شرایط مختلف شخص مهاجر و پارامترهای کشور مقصد، بهترین مکان و راه مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه را شناسایی کرد. این مقاله بر اساس پرداخت کمترین هزینه و میزان راحتی پذیرش مهاجر در کشور مقصد، برای اطلاع بیشتر شما نوشته شده است.

در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد:

 • کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت به اروپا کدام کشور است؟
 • چرا اخذ اقامت اسلواکی کم هزینه ترین راه مهاجرت به اروپاست؟
 • بهترین روش برای مهاجرت با کمترین هزینه و اخذ اقامت چیست؟

✔️ مهاجرت به اروپا و دریافت اقامت با کمترین هزینه – شرایط 2024

برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت، مسلماً هیچگاه نمی توان گفت که یک راه، همیشه بهترین راه ممکن است. اما شاید بتوان با در نظر گرفتن شرایط شخص مهاجر و پارامترهای کشور مقصد، بهترین مکان و راه مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه را شناسایی کرد. این مقاله بر اساس پرداخت کمترین هزینه و میزان راحتی پذیرش مهاجر در کشور مقصد، نوشته شده است.

اگر شما تصمیم گرفته اید که کشور دومی را برای زندگی و اقامت انتخاب کنید، مطمئناً یکی از مهم ترین و اساسی ترین مواردی که دوست دارید از آن اطلاع داشته باشید، این است که چگونه می‌توانید با کمترین هزینه، مهاجرت به اروپا را انجام دهید. در چند سال اخیر با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، درخواست ‌ها برای دریافت اقامت، از دیگر کشورهای اروپایی افزایش یافته است. هر کدام از این کشورها شرایط و قوانین خاصی برای قبول و اعطای اجازه اقامت به شهروندان خارجی دارند.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله و آگاه شدن از شرایط کار در اروپا با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه

در این مقاله یکی از کشورها و روش‌هایی را که به شما اجازه می‌دهد با صرف کمترین هزینه، اقامت کل اروپا را دریافت کنید، معرفی خواهیم کرد.

در این مقاله به پرسش‌های زیر پاسخ داده می‌شود:

 1. کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت کدام کشور است؟
 2. چرا اخذ اقامت اسلواکی کم هزینه ترین راه مهاجرت به اروپاست؟
 3. هم اکنون، شرایط اخذ ویزا و یا اخذ اقامت به چه صورت است؟
 4. برای دریافت آخرین اخبار و تغییرات شرایط این روش، اینجا کلیک کنید.

1. کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت کدام کشور است؟

شاید یکی از آرزوهای مهم و اساسی هر فردی، داشتن زندگی راحت با صرف کمترین هزینه باشد. یکی از جدیدترین و جذاب ترین برنامه ‌های اقامت در اروپا، دریافت اقامت دائم اروپا و داشتن امکان زندگی، کار، تحصیل و سفر در حوزه شنگن است. افرادی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند قطعاً می‌دانند که برای اخذ اقامت اروپا روش ‌های مختلفی وجود دارد.

یکی از راه ‌های گرفتن اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری است. حتی افرادی که تمایل به دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری دارند نیز معمولاً در نظر دارند که ارزانترین و کم هزینه ترین کشور را برای اقامت و مهاجرت به اروپا انتخاب کنند. تحقیقاً می‌توان گفت که بالاترین آمار قبولی اقامت در سال‌های اخیر، مختص به کشور اسلواکی و با روش اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت است.

اخذ اقامت از هر کشور و با هر روشی، معمولاً محدودیت ‌ها و مشکلات خاص خود را دارد. اما شرایط خاص اسلواکی و کمتر بودن پیچیدگی ‌ها و محدودیت ‌های قانونی این کشور، و همچنین امکان ثبت شرکت بدون نیاز به سرمایه گذاری، امکان اخذ اقامت از این کشور (از طریق ثبت شرکت) را بسیار ساده و آسان کرده است.
همچنین شما با انتخاب این روش و ثبت شرکت در اسلواکی، اجازه فعالیت، زندگی، کار و تحصیل در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا را برای خود و خانوادتان مهیا می‌کنید.

آیا شما هم شرایط این روش را دارید؟
همینجا فرم ارزیابی را پرکنید. به زودی برای مشاوره تخصصی با شما تماس می گیریم.

2. چرا اخذ اقامت اسلواکی کم هزینه ترین راه مهاجرت به اروپاست؟

 • 1. پایین بودن هزینه اخذ اقامت اسلواکی نسبت به سایر کشورها.
 • 2. امکان دریافت اقامت اسلواکی بدون نیاز به سرمایه گذاری.
 • 3. هزینه بسیار پایین زندگی در اسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی.

شما برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی نیاز به سرمایه گذاری ندارید. اما برای کارهای ثبتی، بیمه، اجاره نامه، حق‌الوکاله و موارد دیگری که منجر به دریافت اقامت شما می‌گردد، جمعاً بین 15.000 تا 20.000 یورو بودجه نیاز دارید.

نکته مهم:

بعضی از افراد به دلایلی مانند عدم آگاهی، مدعی هستند که با مراجعه مستقیم متقاضی (توسط ویزای شنگن توریستی) به پلیس اسلواکی می‌توان فرآیند انجام این پروسه را سرعت داد و مثلاً به ۶ ماه کاهش داد.

در نظر داشته باشید، مراجعه مستقیم متقاضی به پلیس اسلواکی بابت انجام فرآیند ثبت شرکت، تنها با اخذ ویزای TYPE-D این کشور (National Visa) امکان پذیر است. برای انجام فرآیند ثبت شرکت در اسلواکی، ۲ راه کلی وجود دارد:

 1. اقدام از طریق سفارت اسلواکی (روش معمول)
 2. مراجعه مستقیم به پلیس اتباع خارجی کشور اسلواکی از طریق دریافت ویزای Type-D کشور اسلواکی (درخواست ویزای Type-D کشور اسلواکی شرایط بسیار خاصی دارد.)

شما با اخذ ویزای توریستی شنگن از طریق اتریش، آلمان و سایر کشورها (حتی از طریق خود کشور اسلواکی)، تنها اجازه فعالیت‌های توریستی را دارید. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید این مورد را از سفارت اسلواکی در تهران جویا شوید.

3. هم اکنون شرایط اخذ ویزا و اقامت اروپا به چه صورت است؟

اگر شما قصد مهاجرت به اروپا را دارید، هم اکنون چند راه مناسب وجود دارد که هر کدام دارای محاسن و محدودیت‌های خاص خود هستند. همکاران ما در موسسه حقوقی سروش فردا برای ارائه مشاوره زندگی و اخذ اقامت اروپا در کشورهای حوزه شنگن در خدمت شما هستند.

شما می‌توانید هم اکنون برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا به صورت کامل با تمام روش ‌های ممکن برای اخذ اقامت اروپا برای ایرانیان، آشنا شده و از جزئیات روش دلخواه خود آگاه شوید. مشاورین ما آماده راهنمایی شما عزیزان می‌باشند.

آیا شما هم شرایط این روش را دارید؟

4. هزینه زندگی در اروپا چقدر است؟

مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه مشروط بر انتخاب کشوری است که هزینه های زندگی مناسبی دارد. هزینه زندگی در برخی کشورهای اروپایی کمتر از سایر کشورهاست و این در شرایطی است که کیفیت زندگی در این کشورها همچنان در سطح مناسبی است.

در جدول زیر می‌توانید با هزینه زندگی برخی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای زندگی آشنا شوید:

ارزان ترین کشورهای اروپاهزینه زندگی (به یورو – در ماه)
1. مجارستان634.5
2. کرواسی685.5
3. لیتوانی727.2
4. اسلواکی728.5
5. اسلونی760.7
6. جمهوری چک780.3
7. لتونی801.1
8. ایتالیا856.9

5. آخرین اخبار و تغییرات در مورد مهاجرت به اروپا و دریافت اقامت با کمترین هزینه؛

شما می توانید برای دریافت آخرین اخبار و تغییرات در مورد مهاجرت به اروپا و دریافت اقامت با کمترین هزینه، اینجا کلیک کنید و با ما همراه باشید.


پرسش های متداول مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه

✅ برای مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه چه کار کنیم؟

برای مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه باید ابتدا شرایط کشورهای مختلف را بررسی کنید و کم هزینه‌ترین و پردرآمدترین کشور و روش را انتخاب کنید.

✅ کدام کشورها در لیست کم هزینه ترین کشورهای اروپا قرار دارد؟

یکی از کم هزینه ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت کشور اسلواکی است.

✅ چرا مهاجرت به اسلواکی یکی از راه های مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه است؟

شما با مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت می‌توانید بدون داشتن سرمایه اولیه مهاجرت کنید.

✅ ارزان ترین کشور های اروپایی کدامند؟

از جمله ارزان ترین کشورهای اروپایی می‌توان به (1.) کرواسی (2.) لیتوانی (3.) لتونی و (4.) اسلواکی اشاره کرد.

✅ مزایای اخذ اقامت اسلواکی برای مهاجرت به اروپا چیست؟

برخی از این مزایا عبارتند از (1.) اخذ اقامت با کمترین هزینه و بدون سرمایه و همچین (2.) هزینه پایین زندگی.

جمع بندی

Conclusion

بسیاری از افراد بعد از اینکه روشی را برای مهاجرت انتخاب می کنند، این رویا را در سر می پرورانند که در نهایت موفق شوند اقامت کشوری را دریافت کنند از نظر اقتصادی، رفاهی و اجتماعی شرایط مناسبی داشته باشد و بتواند پایگاهی مطمئن برای ادامه زندگی و کسب موفقیت های بیشتر در زندگی شان شود و چه بهتر که این کار را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند. اگر شما نیز به دنبال همچین برنامه ای برای آینده خود هستید، ثبت شرکت در اسلواکی و دریافت اقامت این کشور، یکی از مناسب ترین روش ها برای مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه است.

در صورت تمایل برای مشاوره تخصصی با مشاورین ارشد موسسه حقوقی سروش فردا اینجا کلیک کنیدو فرم ارزیابی را پر کنید.

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 18

ثبت درخواست مشاوره
هزینه: موقتا رایگان