Workshop های تخصصی موسسه حقوقی سروش فردا

برگزاری Workshop های تخصصی در موسسه حقوقی سروش فردا

برای اینکه با روش ارائه مشاوره در موسسه حقوقی سروش فردا و ویژگی ها و شرایط Workshop های تخصصی آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را مطالعه کنید.

در این مطلب به موضوعات زیر پرداخته می شود:

 1. روش ارائه مشاوره در موسسه حقوقی سروش فردا
 2. ویژگی های مهم ارائه مشاوره (جلسات فردی و Workshop) در موسسه حقوقی سروش فردا
 3. تفاوت ها Workshop ها و جلسات فردی در چیست؟
 4. موضوعات برگزاری جلسات Workshop کدامند؟
 5. نحوه شرکت در Workshop و جلسات انفرادی فردی چگونه است؟

Copenhagen – Denmark

۱-  روش ارائه مشاوره در موسسه حقوقی سروش فردا

موسسه حقوقی سروش فردا در خصوص انواع روش های مهاجرتی اعم از «تحصیل در اروپا»، «کار در اروپا»، «ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس در اروپا» و «سرمایه گذاری و خرید ملک در اروپا»، به متقاضیان خود مشاوره رایگان ارائه می دهد و به آنها جهت انجام هر چه موفق‌تر پروسه مهاجرت کمک می کند.

اما ارائه مشاوره در موسسه حقوقی سروش فردا به دو صورت انجام می شود:

 1. روش برگزاری جلسات فردی
 2. روش برگزاری WORKSHOP های گروهی

Workshop های تخصصی موسسه حقوقی سروش فردا

۲-  ویژگی های مهم ارائه مشاوره (جلسات فردی و Workshop) در موسسه حقوقی سروش فردا:

 1. هزینه: تمامی جلسات مشاوره (جلسات فردی و Workshop) در موسسه حقوقی سروش فردا رایگان هستند.
 2. کارشناسان: ارائه مشاوره در موسسه حقوقی سروش فردا توسط کارشناسان ارشد و زبده در هر روش مهاجرتی انجام می شود. این کارشناسان می توانند علاوه بر اطلاعات دقیق، اطلاعات میدانی را نیز به صورت دقیقی ارائه کنند.
 3. توضیحات جامع (۰ تا ۱۰۰): در جلسات مشاوره، توضیحات بسیار کامل و جامعی درباره روش مهاجرتی مدنظر ارائه می شود.

Prague – Czech

۳-  تفاوت های Workshop ها و جلسات فردی در چیست؟

 1. ایجاد خرد جمعی: عمده ترین تفاوت Workshop ها و جلسات فردی این است که Workshop ها به صورت گروهی و در تعداد ۵ الی ۱۰ نفره برگزار می شوند. تجربه سال ها فعالیت در این حوزه به ما نشان داده است که تعداد زیادی از سوالاتی که دیگران می پرسند، سوالات ما هم هستند اما صرفاً تا آن لحظه به ذهن خودمان خطور نکرده است. لذا شرکت در جلسات گروهی، در قدم اول شما را در جریان یک هم افزایی قرار می دهد که می تواند بسیار خوب به شما کمک کند.
 2. انجام مقایسه: یکی دیگر از مزایای Workshop ها نسبت به جلسات فردی این است که در Workshop ها قیاس خوبی بین تمامی روش های مختلف هرکدام از شاخه های مهاجرات مانند «تحصیل در اروپا»، «کار در اروپا»، «ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس در اروپا» و «سرمایه گذاری و خرید ملک در اروپا»، برای شما انجام می شود و شما دید خوبی نسبت به روش های مختلف پیدا خواهید کرد.

*** نکته مهم: در نظر داشته باشید که در صورت تمایل مجدد، پس از پایان Workshop، به متقاضیان وقت جلسه فردی نیز داده می شود. ***

کاخ فدرال سوئیس

۴-  موضوعات برگزاری جلسات Workshop کدامند؟

 1. مشاوره تمام روش های تحصیل در اروپا: بررسی کامل و دقیق تمام روش های تحصیل در اروپا (آلمان، ایتالیا، فرانسه، مجارستان، اسپانیا و…) که در حال حاضر به ایرانیان ویزا می دهند. شرایط دریافت پذیرش و ویزا، هزینه های تحصیل و زندگی، اطلاعات مکمل و…
 2. تحصیل در فرانسه (تخصصی): در این Workshop اختصاصاً موضوع تحصیل دوره زبان، کارشناسی، مستر و دکتری در فرانسه + شرایط دریافت پذیرش و ویزا، هزینه های تحصیل و زندگی، اطلاعات مکمل و… کامل و دقیق بررسی می شوند.
 3. تحصیل زبان آلمانی و انگلیسی در مجارستان (تخصصی): در این Workshop اختصاصاً موضوع تحصیل دوره زبان آلمانی و انگلیسی در مجارستان و ادامه تحصیل در سایر کشورهای اروپایی (بدون نیاز به اقدام مجدد از سفارت و یا بازگشت به ایران) + شرایط دریافت پذیرش و ویزا، هزینه های تحصیل و زندگی، اطلاعات مکمل و… به صورت کامل و دقیق بررسی می شوند.
 4. ویزای کار در آلمان: این Workshop مناسب افرادی است که سابقه تحصیلی و کاری مناسبی دارند و به دنبال کار در آلمان و اخذ اقامت کاری این کشور هستند.

Hallstättersee – Austria

۵-  نحوه شرکت در Workshop ها و جلسات فردی چگونه است؟

برای شرکت در Workshop های تخصصی و جلسات فردی موسسه حقوقی سروش فردا دو راه وجود دارد؛

 1. به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با برقراری تماس تلفتی، با مشاوران و کارشناسان سروش فردا صحبت کنید و سپس جلسه حضوری مناسب خود را تنظیم نمایید.
 2. روی دکمه زیر کلیک کرده و با پر کردن فرم ثبت نام ورک شاپ های تخصصی سروش فردا، منتظر تماس تلفنی کارشناسان و مشاوران این موسسه جهت ارزیابی وضعت و قراردادن نام شما در لیست برگزاری جلسات Workshop باشید.

احتراماً به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، بدلیل شیوع بیماری کرونا، ورک شاپ های تخصصی موسسه حقوقی سروش فردا تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود. البته شما می توانید فرم ثبت نام در ورک شاپ ها را تکمیل کنید. درنظر داشته باشید بعد از رفع خطر بیماری کرونا، اولویت شرکت در ورک شاپ های تخصصی با افرادی خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده اند.

موفق باشید.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

+۳۰۰پرونده در سال اخیر

نمایش اصل پرونده های موفق به متقاضیان در شعبه مرکزی تهران

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری قانونی با حدود ۲۰۰ کالج، دانشگاه، موسسه کاریابی در اروپا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

مهمترین لایوهای تحصیل و کار در اروپا (2020)
رایگان. برگزاری توسط مشاور ارشد موسسه حقوقی سروش فردا
close-image
موسسه سروش فردا