تحصیل کارشناسی در ترکیه (نحوه دریافت پذیرش 2021)

turkey Flag

امروزه تحصیل در ترکیه متقاضیان بسیاری دارد. این مقاله منبعی کامل برای راهنمایی متقاضیان تحصیل در ترکیه در مقطع کارشناسی است. از مهم ترین مباحث بررسی شده، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دلایل تحصیل در ترکیه چیست؟
 • شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه چگونه است؟
 • بهترین دانشگاه های ترکیه برای تحصیل کارشناسی کدامند؟
 • بورسیه تحصیلی ترکیه چه شرایطی دارد؟
 • نحوه دریافت ویزای تحصیلی ترکیه چگونه است؟

✅ تحصیل کارشناسی در ترکیه:

تحصیل کارشناسی در ترکیه امروزه تبدیل به یکی از گزینه های اصلی دانشجویان بین المللی شده است. ترکیه به عنوان یک کشور با تاریخ و فرهنگ غنی، مکانی مناسب برای تحصیل به شمار می رود. دانشجویان در ترکیه با یک تاریخ پیچیده مواجه هستند که می تواند لذتی وصف نشدنی برای آخر هفته هایشان به همراه داشته باشد. نباید فراموش کنیم که علاوه بر لذت تماشای اماکن تاریخی و فرهنگی این کشور، مناسب بودن هزینه تحصیل کارشناسی در ترکیه از دلایل اصلی افزایش تقاضا برای تحصیل در ترکیه به شمار می رود.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

1. دلایل تحصیل در ترکیه:

دلایل مختلفی برای انتخاب تحصیل کارشناسی در ترکیه وجود دارد. متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، می توانند فاکتور های مختلفی را برای انتخاب ترکیه به عنوان مقصد تحصیل خود پیدا کنند.

با ما همراه باشید تا مزایای تحصیل در ترکیه با مدرک دیپلم را دریابید و رویای سفر تحصیلی خود در این کشور را بسازید.

تحصیل کارشناسی در ترکیه
The-Blue-Mosque,-Istanbul,-Turkey

هزینه تحصیل مقرون به صرفه:

هزینه تحصیل کارشناسی در دانشگاه های بین المللی ترکیه، مقرون به صرفه است. تحصیل کارشناسی در ترکیه برای دانشجویان بین المللی هزینه ای بین 100 تا 4000 یورو در سال به همراه دارد که از متوسط هزینه تحصیل در کشورهایی مانند بریتانیا، آمریکا، کانادا، استرالیا و چین بسیار کمتر است. هزینه مناسب باعث تسهیل شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه شده است.

هزینه زندگی مناسب:

هزینه های زندگی در ترکیه از هزینه اقامت گرفته تا هزینه مواد غذایی، از هزینه حمل و نقل گرفته تا هزینه سفر، به نسبت بسیاری از کشور های سراسر جهان کمتر است. با داشتن 400 الی 600 یورو در هر ماه، می توانید زندگی راحتی را در ترکیه تجربه کنید.

 بورسیه های تحصیلی:

وجود انواع مختلف بورسیه تحصیلی در این کشور، تحصیل کارشناسی در ترکیه را برای دانشجویان بین المللی آسان می کند. برخی از این بورسیه ها هزینه کامل تحصیل و زندگی و برخی دیگر تنها بخشی از این هزینه ها را پوشش می دهند.

فرهنگی متشکل از فرهنگ آسیا و اروپا:

با توجه به موقعیت جغرافیایی، می توان ترکیه را پلی میان آسیا و اروپا دانست. از این جهت ترکیه با فرهنگ هر دو قاره درآمیخته و سنت ها و روش زندگی مردم هر دو قاره را در خود جای داده است. تحصیل کارشناسی در ترکیه، امکان تجربه چنین فرهنگ خاصی را به دانشجویان می دهد.

گشت و گذار در تاریخ باستان:

تحصیل کارشناسی در ترکیه برای آن دسته از دانشجویانی که به تاریخ باستان علاقه مندند، بسیار رویایی خواهد بود. مکان های تاریخی و باستانی و یادبودهای قدیمی که سالیان درازی را از سر گذانده اند، ارزش سیر و سیاحت و دیدن دارند. خرابه عظیم افسس، دره های کاپادوکیا، کاخ توپکاپی، صومعه سوملا، کوه نمروت و تئاتر رومی آسپندوس تنها برخی از زیبایی های ترکیه را تشکیل می دهند. در ترکیه هیچ وقت حوصله تان سر نخواهد رفت!

در ادامه با شرایط تحصیل در ترکیه با مدرک دیپلم و هزینه تحصیل در این کشور آشنا خواهید شد. همراه ما بمانید.

تحصیل کارشناسی در ترکیه
Music-Instruments-in-the-Grand-Bazaar,-Istanbul,-Turkey

2. شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه:

آیا شرایط تحصیل در ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

از گذشته تا کنون، رشته های متنوعی برای تحصیل در ترکیه در زمینه های مختلف علوم، هنر و معماری ارائه شده اند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دانشجویان می توانند با یک جست و جوی ساده رشته مورد علاقه خود و هماهنگ با شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه را بیابند.

دانشجویان می توانند مدرک کارشناسی خود را در دو بخش علوم و هنر دریافت کنند. تمرکز اصلی بخش علوم (BSc) بر تحقیق، پژوهش و مهارت های ریاضی است در حالی که در بخش هنر (BA) هدف اصلی برقراری ارتباط درست در جامعه، گسترش نگاه منتقدانه و یادگیری تئوری ها و مفاهیم است. تحصیل در زمینه های علوم طبیعی، تجارت و مدیریت، علوم ریاضی، مهندسی و انفورماتیک منجر به دریافت کارشناسی در بخش علوم و تحصیل در رشته های علوم انسانی، هنر، علوم اجتماعی ، زبان و مطالعات فرهنگی به دریافت مدرک کارشناسی در بخش هنر ختم می شود.

تحصیل کارشناسی در ترکیه در هر دو بخش 3 الی 4 سال زمان می برد.

3. تحصیل در ترکیه با مدرک دیپلم:

ارائه مدرک دیپلم یکی از الزامات شروع تحصیل کارشناسی در ترکیه است. به عبارت دیگر برای اخذ پذیرش تحصیلی ترکیه در مقطع کارشناسی، باید مدرک دیپلم خود را ترجمه و اسکن کنید.

با ارائه این مدرک، امکان ثبت نام در بهترین دانشگاه های ترکیه فراهم می شود و متقاضی می تواند برای دریافت مدارک BSc یا BA مشغول به تحصیل شود.

4. هزینه تحصیل کارشناسی در ترکیه:

هزینه تحصیل کارشناسی بسته به دانشگاه مد نظر دانشجو و رشته تحصیلی انتخابی او، متفاوت است. به طور کلی می توان گفت با توجه به کیفیت آموزش و در مقایسه با سایر کشورهای سراسر دنیا، هزینه تحصیل کارشناسی در ترکیه مقرون به صرفه است.

5. شهر های تحصیلی ترکیه:

با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص ترکیه، شهرهای مختلف از جنبه های گوناگونی برای تحصیل کارشناسی در ترکیه مورد توجه قرار گرفته اند.

در ادامه مقاله به معرفی برخی از مهم ترین شهر ها برای تحصیل کارشناسی در ترکیه می پردازیم. این شهرها بهترین دانشگاه های ترکیه را در خود جای داده اند. همراه ما باشید.

تحصیل کارشناسی در ترکیه
Mihrimah-Sultan-Camii,-Karagümrük,-Fatihİstanbul,-Turkey

ازمیر:

ازمیر، آمیزه ای از فرهنگ، تاریخ و وقایع سرزمین های مختلف است و از سراسر جهان دانشجو می پذیرد. هزینه زندگی در این شهر، ماهانه مبلغی بین 177 تا 296 یورو است. دانشگاه یاشار، تنها یکی از دانشگاه هایی است که در این شهر قرار گرفته اند.

استانبول:        

استانبول یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه از لحاظ اقتصادی و صنعت توریست به شمار می رود. این شهر یک محیط رقابتی برای تحصیل دانشجویان بین المللی با هزینه تحصیل و زندگی مقرون به صرفه، فراهم کرده است. دانشگاه های این شهر، با ارائه رشته های تحصیلی متنوع، تکنولوژی های پیشرفته، آزمایشگاه های مجهز و … تبدیل به بهترین دانشگاه های ترکیه شده اند.

از پر طرفدارترین رشته های تحصیلی ارائه شده در این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهندسی
 • علوم کامپیوتر
 • علوم اقتصاد
 • تجارت
 • علوم سیاسی و روابط بین الملل
 • مهندسی زیستی (bioengineering)

موقعیت های شغلی زیادی با توجه به اهمیت اقتصادی این شهر از جنبه های مختلف صنعت توریست و صنایع محلی، در استانبول وجود دارد که می تواند چشم انداز خوبی برای آینده دانشجویان ارائه دهد. کمپانی های بزرگ و مهمی مانند Siemens، Huawei، Vodafone، Philips و IBM در این شهر قرار دارند.

هزینه زندگی در استانبول مبلغی بین 400 تا 497 یورو در هر ماه خواهد بود که 147 یورو از کل این مبلغ مختص به مواد غذایی، 82 یورو مربوط به قبوض آب و برق و 50 یورو برای هزینه حمل و نقل است در حالی که بلیت یک طرفه در این شهر 0.64 یورو هزینه دارد.

همچنین هزینه اسکان در استانبول در هر ماه به شرح زیر است:

 آپارتمان در مرکز شهرآپارتمان در خارج از شهراقامت در دانشگاه
یک خوابه454 یورو243 یورو534 یورو
سه خوابه835 یورو453 یورو445 یورو

آنکارا نیز یکی از مهم ترین شهرها برای تحصیل کارشناسی در ترکیه به شمار می رود. در ادامه شرایط تحصیل کارشناسی در این شهر ترکیه را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

Turkey
Istanbul,-Turkey-(3)

آنکارا:

دانشگاه های واقع در شهر انکارا، امکان تحصیل در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را فراهم می کنند. بسیاری از برنامه های تحصیلی در این شهر، به زبان انگلیسی ارائه می شوند. بنابراین دانشجویان بین المللی که زبان اصلی شان انگلیسی نیست، برای تحصیل کارشناسی در شهر آنکارا نیاز به مدارک زبان معتبر TOEFL یا  Cambridge یا IELTS دارند.

همچنین اگر مایل به تحصیل کارشناسی در ترکیه به زبان ترکی باشید، باید مدارک مرتبط با این زبان را ارائه دهید.

رشته های مهم ارائه شده در دانشگاه های آنکارا عبارتند از:

 • معماری
 • طراحی
 • مدیریت کسب و کار
 • مهندسی
 • علوم
 • موسیقی
 • فناوری کاربردی
 • حقوق
 • بیوتکنولوژی
 • علوم سیاسی

به خاطر داشته باشید که امکان تحصیل به صورت مجازی در رشته های MBA، مدیریت جهانگردی و تکنولوژی کامپیوتر در بسیاری از دانشگاه های آنکارا وجود دارد.

با توجه به قرار گرفتن بسیاری از کمپانی های مهم در شهر آنکارا، دانشجویان می توانند دوره های کارآموزی خود را در این کمپانی ها گذرانده و تجربه کاری منحصر به فردی را کسب کنند. برخی از مهم ترین این شرکت ها MAN، ASELSAN، Nurol Makina، Türk Telekom، Turkish Aerospace Industries، Huawei، Microsoft، Deloitte، Siemens و Alstom Power هستند.

هزینه زندگی در آنکارا ماهانه مبلغی بین 172 تا 252 یورو خواهد بود.

6. بهترین دانشگاه های ترکیه برای تحصیل کارشناسی:

ترکیه دانشگاه های زیادی را در شهرهای مختلف خود جای داده است. این دانشگاه ها از سراسر دنیا دانشجو می پذیرند. شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه با توجه به دانشگاه و رشته انتخابی دانشجو، متفاوت است.

ادامه مقاله را از دست ندهید چرا که با خواندن آن می توانید مسیر تحصیل خود در ترکیه را مشخص کنید. همراه ما بمانید.

Hagia-Sophia-from-Turkey
Hagia-Sophia-from-Turkey

دانشگاه کادیرهاس:

دانشگاه کادیرهاس واقع در شهر استانبول، در سال 1997 تاسیس شد. این دانشگاه با فعالیت های آموزشی و فرهنگی خود، یکی از مهم ترین مراکز بین المللی تحصیلی به شمار می رود.

دانشگاه کادیرهاس رشته های مختلفی مانند مهندسی، علوم طبیعی، اقتصاد، علوم کسب و کار، ارتباطات، وکالت و هنرهای زیبا را ارائه می دهد.

تحصیل کارشناسی در این دانشگاه 4 سال به طول می انجامد و زبان اصلی مورد استفاده در آن، زبان انگلیسی است. دانشجویان این دانشگاه، سالانه مبلغی معادل 12000یورو به عنوان هزینه تحصیل کارشناسی در ترکیه می پردازند.

یکی از مهم ترین و بهترین برنامه های کارشناسی این دانشگاه، تحصیل در دوره های روابط بین الملل است.

دانشگاه کوچ:

دانشگاه کوچ ترکیه به سطح کیفی بالای دانش و خدمات برای دانشجویان ملی و بین المللی شهرت دارد. تمام برنامه های ارائه شده در این دانشگاه که در شهر استانبول واقع شده، به زبان انگلیسی است. تحصیل کارشناسی در این دانشگاهِ ترکیه، 4 سال زمان می برد و سالانه هزینه ای در حدود 19500 یورو در پی داشته است.

مهم ترین رشته های این دانشگاه، عبارتند از:

 • مدیریت کسب و کار
 • اقتصاد
 • مهندسی
 • علوم طبیعی
 • علوم انسانی
 • علوم اجتماعی
 • وکالت
 • داروسازی

دانشگاه سابانجی:

دانشگاه سابانجی یکی دیگر از دانشگاه های استانبول است که با هدف آماده سازی دانشجویان برای کاریابی و اثبات مهارت های خود در هر نقطه از جهان، در سال 1994 تاسیس شد. این دانشگاه امروزه بهترین دانشگاه ترکیه در بین 500 دانشگاه برتر سراسر جهان به شمار می رود.

تحصیل کارشناسی در این دانشگاه به زبان انگلیسی انجام می شود و 4 سال به طول می انجامد. هزینه تحصیل کارشناسی در این دانشگاه برابر با 19500 یورو در هر سال است.

یکی از برترین و شناخته شده ترین برنامه های دانشگاه سابانجی، تحصیل کارشناسی در رشته اقتصاد است.

این دانشگاه بورسیه تحصیلی نیز ارائه می دهد.

یکی از مهم ترین مزایای کشور ترکیه، تعداد بالای دانشگاه ها برای تحصیل کارشناسی است. برای اطلاعات بیشتر در این باره، همراه ما بمانید.

تحصیل کارشناسی در ترکیه
Cappadocia,-Merkez-Mahallesi,-Turkey

دانشگاه آنکارا:

دانشگاه آنکارا، با رتبه QS 801، یکی از بهترین دانشگاه ها برای تحصیل کارشناسی در ترکیه است. تنوع رشته های ارائه شده در این دانشگاه بسیار بالاست و انواع شاخه ها از داروسازی گرفته تا زبان و تاریخ، از هنرهای زیبا تا مهندسی و کشاورزی را پوشش می دهد. این دانشگاه میزبان دانشجویان بین المللی از سراسر جهان و با ملیت های مختلف است.

هزینه تحصیل کارشناسی در دانشگاه آنکارا بسته به رشته تحصیلی از 600 تا 5000 یورو در سال متغیر است.

دانشگاه اژه:

دانشگاه اژه واقع در ازمیر، با فراهم کردن خدمات و شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه برای دانشجویان بین المللی، یکی از بهترین دانشگاه ها برای تحصیل کارشناسی در ترکیه به شمار می رود.

این دانشگاه رتبه 300 در QS را به خود اختصاص داده است. آموزش در دانشگاه اژه به سه زبان انگلیسی، آلمانی و ترکی انجام می شود.

این دانشگاه شامل 17 دانشکده است که از جمله آن ها می توان به دانشکده پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، اقتصاد و کسب و کار، مهندسی و کشاورزی اشاره کرد.

7. بورسیه تحصیلی ترکیه:

بورسیه های تحصیلی متنوعی از طرف دولت ترکیه، دولت های کشور مبدا دانشجویان، موسسات ملی و بین المللی و دانشگاه های ترکیه ارائه می شوند. برخی از بورسیه ها تمام هزینه تحصیل کارشناسی در ترکیه، حتی هزینه سفر به به این کشور را بر عهده می گیرند. بورسیه های تحصیلی منجر به تسهیل شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه می شوند.

اطلاعات مرتبط با بورسیه های تحصیلی ترکیه در وبسایت هر دانشگاه شرح داده شده است.

آنچه در ادامه می خوانید شرح مختصری است از دو بورسیه تحصیلی ترکیه تحت عنوان “بورسیه تحصیلی CoHE” و “بورسیه تحصیلی ترکیه”. همراه ما باشید.

بورسیه تحصیلی ترکیه
1524.-Sk.-100.-Yıl-Sitesi,-Turkey

بورسیه تحصیلی CoHE:

این بورسیه تحصیلی مخصوص دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشورهایی است که پروتکل هایی را با شورای آموزش عالی امضا کرده اند. این بورسیه فرصت یک ساله آماده سازی برای آموزش زبان ترکی را به دانشجویانی که گواهی زبان ترکی ندارند، می دهد.

بورسیه تحصیلی ترکیه:

بورسیه تحصیلی ترکیه علاوه بر هزینه تحصیل کارشناسی در ترکیه، هزینه های زندگی مانند اسکان و بیمه دانشجویی را فراهم می کند. هدف این بورسیه تحصیلی، اطمینان از بهره مندی دانشجویان بین المللی از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی همراه با تحصیل است.

8. دریافت پذیرش برای تحصیل کارشناسی در ترکیه:

شرایط دریافت پذیرش برای تحصیل کارشناسی در ترکیه بسته به دانشگاه انتخابی دانشجو متفاوت است. دانشجویی که قصد تحصیل کارشناسی در ترکیه را دارد، پس از تحقیقات کافی و انتخاب نهایی دانشگاه خود، می تواند با مراجعه به وبسایت دانشگاه شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه و اخذ پذیرش آن را مطالعه کند.

برخی از مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش تحصیل کارشناسی در ترکیه که در میان دانشگاه های مختلف مشترکند، عبارتند از:

 • اسکن مدرک دیپلم
 • سوابق تحصیلی
 • اسکن پاسپورت
 • رزومه
 • نمرات آزمون ها
 • مدارک بورسیه تحصیلی
 • توصیه نامه (ارائه شده توسط 2 یا 3 نفر)
 • نمونه کارهای گذشته

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

9. مدرک زبان لازم برای تحصیل کارشناسی در ترکیه:

یکی از شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه، اثبات مهارت های زبانی است. مدارک زبان مورد تایید ترکیه PTE Academic، TOFEL و C1 Advanced یا C2 Proficiency هستند.

چگونه ویزای تحصیلی ترکیه را دریافت کنیم؟ شرایط اقامت در ترکیه به چه صورت است؟ پاسخ سوالات خود را در آخرین بخش از مقاله خواهید یافت.

ویزای تحصیلی ترکیه
15-Temmuz-Şehitler-Köprüsü,-Istanbul,-Turkey

10. ویزای تحصیلی ترکیه:

برای تحصیل کارشناسی در ترکیه باید ویزای تحصیلی این کشور را از سفارت یا کنسول گری ترکیه در کشور محل زندگی خود دریافت کنید.

با توجه به اینکه دریافت ویزای تحصیلی ترکیه زمان بر است، بهتر است به محض دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود، برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید.

11. اقامت تحصیلی در ترکیه:

آیا شرایط تحصیل در ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

پس از دریافت ویزای تحصیلی ترکیه و ورود به این کشور، اولین کار ثبت نام در دانشگاه و سپس اقدام برای دریافت اجازه اقامت در ترکیه است.

پس از تکمیل فرم های لازم در سایت https://e-ikamet.goc.gov.tr/ ، جهت انجام امور اداری دریافت کارت اقامت در روز و ساعت مقرر به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که اقدام برای تمدید کارت اقامت، باید پیش از اتمام دوره اعتبار آن باشد.

به عنوان دانشجو، هزینه ای برای درخواست اقامت پرداخت نمی کنید و تنها هزینه ای که شامل حالتان می شود، هزینه کارت اقامت است.


سوالات متداول تحصیل کارشناسی در ترکیه

دلایل تحصیل کارشناسی در ترکیه چیست؟

هزینه تحصیل مقرون به صرفه
هزینه زندگی مناسب
بورسیه های تحصیلی
فرهنگی متشکل از فرهنگ آسیا و اروپا
گشت و گذار در تاریخ باستان

تحصیل در ترکیه با مدرک دیپلم چه شرایطی دارد؟

ارائه مدرک دیپلم یکی از الزامات شروع تحصیل کارشناسی است. به عبارت دیگر برای اخذ پذیرش تحصیلی ترکیه در مقطع کارشناسی، باید مدرک دیپلم خود را ترجمه و اسکن کنید.

شهر های تحصیلی ترکیه کدامند؟

ازمیر
استانبول
آنکارا

بهترین دانشگاه های ترکیه برای تحصیل کارشناسی کدامند؟

دانشگاه کادیرهاس
دانشگاه کوچ
دانشگاه سابانجی
دانشگاه آنکارا
دانشگاه اژه

مدرک زبان لازم برای تحصیل کارشناسی در ترکیه چیست؟

یکی از شرایط تحصیل کارشناسی در ترکیه، اثبات مهارت های زبانی است. مدارک زبان مورد تایید ترکیه PTE Academic، TOFEL و C1 Advanced یا C2 Proficiency هستند.

جمع بندی

Conclusion

تحصیل کارشناسی در ترکیه با توجه به تنوع رشته های تحصیلی و دانشگاه ها، هزینه تحصیل مقرون به صرفه و امکان دریافت بورسیه تحصیلی گزینه ای مناسب برای مهاجرت تحصیلی محسوب می شود.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا