تحصیل پزشکی در نروژ (شرایط پذیرش 2021)

norway Flag

رشته پزشکی در نروژ به دلیل ارائه آموزش باکیفیت در کنار تحصیل رایگان در بین دانشجویان بسیار محبوب است. اگر شما نیز تصمیم به ادامه تحصیل رشته پزشکی در نروژ را دارید، این مقاله با سرفصل های زیر راهنمای جامعی برایتان خواهد بود.

 • شرایط تحصیل پزشکی در نروژ چیست؟
 • بهترین دانشگاه های پزشکی نروژ کدامند؟
 • برنامه آموزشی تحصیل پزشکی در نروژ به چه صورت است؟
 • الزامات پذیرش رشته پزشکی در دانشگاه های نروژ چیست؟

✅ بررسی شرایط تحصیل پزشکی در نروژ

نروژ به دلیل داشتن دانشگاه های دولتی بدون شهریه، شرایط تحصیل پزشکی ایده آلی برای دانشجویان به وجود آورده است. هزینه تحصیل پزشکی در نروژ بسیار مقرون به صرفه است. متقاضیان می توانند در این کشور در رشته پزشکی، که یکی از گرانترین برنامه های تحصیلی است، به صورت رایگان تحصیل کنند.
اگر متقاضی تحصیل تخصص پزشکی در نروژ هستید و مدرک مهارت زبان نروژی و انگلیسی ندارید، روش‌هایی برای ادامه تحصیل پزشکی در نروژ بدون مدرک زبان وجود دارد، اما تحصیل در نروژ بدون داشتن تسلط کافی به زبان نروژی یا انگلیسی امکان پذیر نیست.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

میزان سواد مردم نروژ 93.2٪ است که به وضوح نشان دهنده کیفیت عالی سیستم آموزشی این کشور است. دانشگاه های نروژ توسط سازمان های درجه یک مانند WHO ،MCI و یونسکو شناخته می شوند.
نروژ دارای تعداد بالایی از پزشکان مجرب است. بدون شک این امر از نظر مراقبت های بهداشتی به این کشور جایگاه ویژه ای داده است.

تحصیل پزشکی در نروژ
Alta

1. مزایای تحصیل پزشکی در نروژ

نروژ، شرایط ایده آلی برای تحصیل تخصص پزشکی به وجود آورده است. این کشور با فرآیند پذیرش آسان، زیرساخت های مستحکم آموزشی و آزمایشگاه های عملی مجهز، بهترین امکانات آموزش علمی و عملی را برای شما فراهم می کند. خوابگاه دانشگاه ها / کالج های پزشکی نروژ نیز برای دانشجویان کاملا راحت و با تکیه بر اصول بهداشتی است. دوره MBBS در نروژ به عنوان برنامه MD (دکترای پزشکی) شناخته می شود. هر ساله بیش از 6000 متقاضی پزشکی در دانشگاه های پزشکی نروژ پذیرش می شوند.

برخی از مزایای تحصیل تخصص پزشکی در نروژ به شرح زیر است:

 • امن ترین کشور برای دانشجویان بین المللی.
 • پس از گذراندن دوره MBBS در نروژ، شانس اخذ ویزای دائم دانشجویان بسیار زیاد است.
 • هزینه تحصیل تخصص پزشکی در نروژ بسیار پایین تر از سایر کشورها‌ است.
 • تجهیزات مدرن آموزشی و زیرساخت های کلاس جهانی.
 • روند پذیرش آسان و عدم وجود آزمون ورودی در سطح دانشگاه.

2. طول دوره پزشکی در نروژ

آیا شرایط تحصیل در نروژ را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

مدت زمان تحصیل تخصص پزشکی در نروژ کوتاهتر از سایر کشورها است، زیرا در مقایسه با 8 سال معمول (4 سال کارشناسی و 4 سال تحصیلات تکمیلی) فقط 6 سال طول می کشد.

برنامه های پزشکی بالینی در نروژ شامل انواع مختلف کلاس های دانشگاهی و تجربه عملی در بیمارستان ها و موسسات بهداشتی است.

تحصیل پزشکی در نروژ
arendal-norway

3. شرایط تحصیل پزشکی در نروژ

 • سن دانشجویان پزشکی باید بیشتر از 17 سال و کمتر از 25 سال باشد.
 • متقاضیان می بایست حداقل صلاحیت 2 + 2 از دروس فیزیک، شیمی و زیست شناسی را دارا باشند.
 • گذراندن آزمون NEET-UG (آزمون ملی واجد شرایط بودن برای ورود به دانشگاه) برای رشته MBBS در نروژ اجباری است.

دانشجویان بین المللی می توانند از طریق وب سایت NUCAS به یک دانشکده پزشکی نروژ مراجعه کنند. شرایط تحصیل تخصص پزشکی، بسته به کشوری که متقاضی، مدرک دبیرستان را بدست آورده است، متفاوت است. دانشجویان خارجی که از طریق NUCAS درخواست خود را ارائه می دهند، باید اجازه اقامت دائم یا تجدید پذیر نروژ را داشته باشند تا بتوانند در نروژ تحصیل پزشکی کنند.

لطفا توجه داشته باشید که با توجه به دسته بندی های ذکر شده در صفحه وب NUCAS، پزشکی یک برنامه کارشناسی است که به زبان نروژی تدریس می شود. شرایط ورود برای پذیرش در آموزش عالی شامل تسلط به زبان انگلیسی و نروژی است. بنابراین تحصیل پزشکی در نروژ بدون مدرک زبان امکان پذیر نیست.

از مهمترین شرایط تحصیل تخصص پزشکی در نروژ این است که، متقاضیان می بایست جدا از ارائه مدرک دبیرستان (ترجمه شده به انگلیسی یا اسکاندیناوی)، دوره های اضافی را برای تحصیل پزشکی در نروژ گذرانده باشند. این دوره ها شامل شیمی 1 و 2، فیزیک 1 و ریاضیات R1 / S1 + S2 است.

شرایط تحصیل پزشکی در نروژ
Roros

4. پذیرش در دانشگاه های پزشکی نروژ

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

قسمت دشوار تحصیل پزشکی در نروژ با ورود به دانشگاه شروع می شود. به عنوان مثال در دانشگاه اسلو سالانه فقط 220 متقاضی پذیرفته می شوند. از طرف دیگر، دانشگاه برگن با 185 دانشجو سالانه پذیرش کمتری دارد. در مورد دانشگاه ترومسو نیز تنها 116 متقاضی در سال پذیرفته می شود.

مدارک لازم جهت پذیرش رشته پزشکی در نروژ

 • کارت امتیازی 10+ 2
 • کارت امتیازی NEET UG
 • شناسنامه اصلی و گواهی تولد
 • گواهی انتقال مدرسه
 • گواهی شخصیت
 • گذرنامه و ویزای دانشجویی
 • NOC از مقامات پلیس محلی (بدون گواهی اعتراض)
 • نامه پذیرش از دانشگاه ها / کالج های پزشکی نروژ
 • بیانیه بانکی دانشجویان
 • ترخیص اسناد از سفارت نروژ
 • فیش بانکی شهریه سال اول
 • 10 عکس در اندازه گذرنامه
 • گواهی بهداشت و آزمایش COVID 19
شرایط تحصیل پزشکی در نروژ
Eliassen-Rorbuer,-Hamnøy,-Norway

5. الزامات زبان تحصیل پزشکی در نروژ

نروژی زبان اصلی آموزش است که در دانشکده های پزشکی استفاده می شود. به همین ترتیب، یکی از شرایط تحصیل تخصص پزشکی در نروژ، داشتن مهارت کافی در زبان نروژی است.

بنابراین تحصیل پزشکی در نروژ بدون مدرک زبان نروژی امکان پذیر نیست.

این شرط با شرکت در هر یک از امتحانات زیر برآورده می شود:

 • آزمون Vg3-level نروژی یا نروژی به عنوان زبان دوم شامل 393 ساعت آموزش.
 • آزمون زبان نروژی برای دانشجویان بین المللی، سطح 3 – NOR-0030 Norsk برای دانشجویان بین المللی.
 • برنامه 1 ساله (60 ECTS) در زبان و فرهنگ نروژی برای دانشجویان خارجی، که می تواند در یک دانشگاه ارائه شود.
 • 450 امتیاز در آزمون کتبی به زبان نروژی در سطح پیشرفته.

6. تحصیل پزشکی در نروژ بدون مدرک زبان

اگرچه در درجه اول برای تدریس پزشکی از زبان نروژی استفاده می شود، اما برخی از دوره ها ممکن است به زبان انگلیسی تدریس شوند. به همین ترتیب روش‌هایی برای ادامه تحصیل پزشکی در نروژ بدون مدرک زبان وجود دارد، اما تحصیل در نروژ بدون داشتن تسلط کافی به زبان نروژی یا انگلیسی ممکن نخواهد بود. به عنوان مثال در دانشگاه اسلو، یک واحد آموزشی (MED 5600) به زبان انگلیسی وجود دارد.

تحصیل پزشکی در نروژ بدون مدرک زبان
Geirangerfjord

 دانشجویان در ترم هفتم در دانشگاه ترومسو ملزم به گذراندن ترم بین المللی هستند. کلیه آموزش ها و امتحانات انجام شده در این دوره به منظور تبادل دانشجویان به زبان انگلیسی ارائه می شود.

از آنجا که دروس به زبان نروژی تدریس می شود، مهارت در زبان برای دانشجویان خارجی نیز لازم است. در مورد دانشگاه علم و صنعت نروژ، مهارت در هر دو زبان انگلیسی و نروژی لازم است.

7. برنامه درسی تحصیلی پزشکی در نروژ

تحصیل پزشکی در نروژ 6 سال طول می کشد. در پایان این دوره مدرک کاندیدای پزشکی (Cand. Med) ارائه می شود که معادل مدرک دکترای پزشکی در کشورهای دیگر است.

به عنوان بخشی از کارآموزی، دانشجویان می بایست خدمات بالینی را در مراکز مراقبت های بهداشتی اولیه و بیمارستان های تخصصی طی کنند. دوره کارآموزی معمولا یک سال و نیم به طول می انجامد.

در حالی که همه مدارس از یک الگوی مشابه پیروی می کنند، اما برنامه درسی در هر دانشگاه متفاوت است. در دانشگاه ترومسو، 4 سال اول دانشکده پزشکی به درس هایی درباره ساختار و عملکرد بدن انسان اختصاص یافته است. از طرف دیگر، سال پنجم تحصیل شامل 18 هفته تحصیل در رشته های پزشکی و روانپزشکی است. 

در دانشگاه اسلو، دانشجویان یک برنامه درسی منحصر به فرد به نام اسلو 2014 را دنبال می کنند. این برنامه شامل 8 ماژول، موضوعات انتخابی و یک پایان نامه است.
حدود 10٪ دانشجویان پزشکی مجاز به ادامه کار در زمینه تحقیق هستند. برای مثال، دانشگاه برگن، یک برنامه تحقیقاتی دارد. از آنجا که این برنامه نیاز به یک پایان نامه دارد، به یک سال اضافی و در کل، در 7 سال تکمیل خواهد شد.

تحصیل پزشکی در نروژ بدون مدرک زبان
Harstad,-Norway

8. برترین مدارس پزشکی در نروژ

دانشگاه اسلو – دانشکده پزشکی

دانشگاه اسلو قدیمی ترین دانشگاه نروژ است که در پایتخت این کشور واقع شده است. این دانشگاه در سال 1811 تاسیس شد و دانشگاه کپنهاگ دانمارک را به عنوان الگوی خود برگزید. 

دانشکده پزشکی اسلو در سال 1814 تاسیس شد که بهترین دانشکده پزشکی در نروژ است. برنامه تحصیلات حرفه ای در پزشکی فقط به زبان نروژی تدریس می شود. اگرچه برخی از برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا در دانشکده پزشکی وجود دارد که به زبان انگلیسی تدریس می شوند. این برنامه 6 ساله، جنبه های نظری و عملی حرفه پزشکی را پوشش می دهد. دانشکده پزشکی اسلو در یک دانشگاه دولتی نروژ قرار گرفته است، بنابراین هزینه تحصیل پزشکی در آن بسیار پایین است.

دانشگاه اسلو فرصت های زیادی را برای عمیق تر شدن در رشته مورد علاقه‌تان را از طریق امکان تحقیق و پژوهش، ارائه می دهد. هنگامی که مدرک پزشکی خود را دریافت کردید، در صورت تمایل برای شروع برنامه تحصیل در مقطع دکترا واجد شرایط خواهید بود.

Bekkjarvik,-Norway
Bekkjarvik,-Norway

دانشگاه برگن – دانشکده پزشکی

برگن یکی از مراکز سنتی تحصیلات آکادمیک در نروژ است که قدمت آن به سال 1153 هنگام تأسیس مدرسه کلیسای جامع برگن باز می گردد. این دانشگاه یکی از برترین دانشگاه های جهان امروز و دومین دانشگاه بزرگ نروژ بعد از اسلو است. دانشکده پزشکی دانشگاه برگن یکی از برترین دانشکده های پزشکی در نروژ محسوب می شود.

دانشكده پزشكی برگن به بخش هاي مختلفی تقسيم مي شود كه امكان تخصصی شدن مطالعات خصوصاً در سطح كارشناسی ارشد و دكتری را فراهم مي سازد. این دانشگاه بسیاری از دانشجویان بین المللی را برای برنامه های مختلف تحصیلی، که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، تبادل می کند. با این حال، برای مدرک پزشکی، مطالعات به زبان نروژی انجام می شود. از شرایط تحصیل پزشکی در این دانشگاه داشتن مهارت کافی در زبان نروژی است.

دانشگاه علم و صنعت نروژ

دانشگاه علم و صنعت نروژ، یک موسسه متمرکز بر علم و فناوری است. بنابراین دارای تعداد زیادی امکانات تحقیقاتی است. این دانشگاه با ادغام دانشگاه تروندهایم و بسیاری از موسسات مربوط به سال 1760 تاسیس شده است.

NTNU از طریق دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی خود، که به بیمارستان St.Olav، بیمارستان دانشگاه تروندهایم مرتبط است، یک دوره دکترای پزشکی بالینی را ارائه می دهد. این دانشگاه فرصت های عالی برای آموزش عملی را فراهم می کند. 

دانشگاه ترومسو – دانشکده علوم بهداشتی

دانشکده علوم بهداشتی دانشگاه ترومسو به عنوان دانشگاه قطب شمال نروژ شناخته می شود زیرا شمالی ترین دانشگاه جهان در دایره قطب شمال است. این بزرگترین موسسه تحقیقاتی و آموزشی در شمال اسکاندیناوی و یک نیروگاه تحقیقاتی در سطح بین المللی است.

در این دانشکده پزشکی در نروژ، تمرکز بر روی یادگیری در مورد بدن انسان، آنچه باعث سلامت آن می شود و عوامل ایجاد بیماری و چگونگی مبارزه با آن ها است. برنامه شش ساله مدرک پزشکی بالینی فقط به زبان نروژی ارائه می شود. در سال پنجم تدریس، لازم است همه دانشجویان، مهارت های مهم عملی انجام دهند. همچنین دو دوره اختیاری وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. سرانجام، می توانید در طول تحصیلات پزشکی یک خط تحقیق را انتخاب کنید، تا بعداً آن را با مدرک دکترا پیگیری کنید.

Lofoten-Islands
Lofoten-Islands

دانشکده علوم ورزشی نروژ

آخرین مدرسه در لیست مدارس برتر پزشکی نروژ، دانشکده علوم ورزشی نروژ است. این دانشگاه دولتی که در اسلو واقع شده است، مسئولیت ملی آموزش و تحقیقات مربوط به علوم ورزشی را بر عهده دارد.

آنها یک برنامه لیسانس در آموزش، بهداشت و عملکرد ارائه می دهند. این رشته تقاطع بین فعالیت بدنی، بهداشت عمومی و موفقیت در ورزش را پوشش می دهد. این رشته روش تغذیه، ورزش، سلامتی و عملکرد و نحوه تعامل همه آن ها را آموزش می دهد.

علاوه بر این، این مدرسه یک برنامه کارشناسی ارشد در فیزیوتراپی ورزشی ارائه می دهد که در سطح جهانی بسیار مورد توجه است. این برنامه فقط هر دو سال یک بار دانشجوی جدید را می پذیرد.

شما همچنین می توانید در این دانشگاه در رشته سلامت و فعالیت بدنی تحصیل کنید، که بر فعالیت های بدنی از دیدگاه بهداشت عمومی و استفاده از فعالیت های بدنی و آموزش ارتقا سلامت و توانبخشی تمرکز دارد. این یک برنامه مشترک با دانشگاه جنوب دانمارک، دانشگاه ورزش رم، دانشگاه وین و آکادمی ورزشی نروژ است.

9. هزینه تحصیل پزشکی در نروژ

هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های نروژ رایگان است. اما اگر دانشجوی غیر اتحادیه اروپا هستید، باید نوعی شهریه که Rs نامیده می شود، پرداخت کنید. این مبلغ شامل هزینه غذا، محل اقامت و هزینه های متفرقه در هر ترم است.

میانگین هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های دولتی نروژ به شرح زیر می باشد.

نام دانشگاههزینه ثبت نام (ترم/ یورو)کل هزینه سالانه (سال/ یورو)
اسلو70140
برگن113226
علم و صنعت70140
قطب شمال 70140

10. کار پزشکی در نروژ

مدرک لیسانس پزشکی در نروژ، متخصصان را برای سازمان های مختلف بهداشتی و مشاغل بیمارستانی آماده می کند. این برنامه شامل دوره های پزشکی در آناتومی، فیزیولوژی، بافت شناسی، میکروبیولوژی، داروشناسی، روانپزشکی و غیره و اقدامات بالینی است.

به طور معمول، فارغ التحصیلان cand.med باید یک دوره کارآموزی 1.5 ساله را بگذرانند تا مجوز قانونی برای پزشکی را دریافت کنند. اما از آنجا که نروژ بخشی از EFTA است، همه پزشکان فارغ التحصیل از این کشور می توانند در هر قسمت از اتحادیه اروپا یا EFTA مشغول به کار شوند. این امر باعث شده است که مقامات بهداشتی در نروژ پس از فارغ التحصیلی اجازه بدهند تا فارغ التحصیلان نروژی از حقوق مشابه سایر فارغ التحصیلان اتحادیه اروپا برخوردار شوند. در حال حاضر در کشور نروژ برنامه کارآموزی بخشی از آموزش تخصصی است.

11. تحصیل داروسازی در نروژ

برای تبدیل شدن به یک داروساز، دانشجو باید دانش خود را در مورد نقش های درمانی داروها، عوارض جانبی، فعل و انفعالات بالقوه بین داروها، استانداردهای تولید و توزیع دارو کسب کند. به علاوه، یک داروساز باید بتواند این دانش را به راحتی در دسترس بیماران قرار دهد.
مدرک کارشناسی داروسازی نروژ، دانش نظری و آموزش عملی در زمینه علوم دارویی را ارائه می دهد. دانشجویان دوره های شیمی آلی و معدنی، بیوشیمی، داروسازی، فیزیولوژی و غیره را در چارت درسی خود دارند.

این رشته نیز در کنار سایر رشته های پزشکی نروژ در دانشکده های پزشکی این کشور تدریس می شود.

Hovden,-Norway
Hovden,-Norway

12. تحصیل تخصص ژنتیک در نروژ

آیا شرایط تحصیل در نروژ را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

درجات ژنتیک بخشی از رشته اصلی زیست شناسی و مطالعه نحوه انتقال ژن در سلول به فرزندان است. فرآیندی که به آن وراثت نیز گفته می شود. تخصص ژنتیک به متخصصان کمک می کند رفتار انسان، علل بیماری ژنتیکی و راه های تولید محصولات بهتر و موجودات دیگر را بهتر درک کنند. از برنامه های معروف ژنتیک می توان به تولید داروی بهتر، نوآوری کشاورزی و پزشکی قانونی جنایی اشاره کرد. ژنتیک همچنین در زمینه بهداشت و پزشکی کاربرد دارد.

فارغ التحصیلان دوره های ژنتیک نروژ شغل هایی را به عنوان محققان و دانشمندان بالینی، متخصصان اپیدمیولوژی، نمایندگان فروش پزشکی، تکنسین های آزمایشگاهی، نویسندگان علوم و غیره دریافت می کنند. بسته به تخصص شما قادر خواهید بود در شرکت های دارویی، دانشگاه ها، آزمایشگاه های پزشکی قانونی یا بیمارستان ها کار کنید. بهترین دانشگاه های نروژ برای تحصیل این رشته دانشگاه اسلو، دانشگاه برگن و دانشگاه علم و فناوری نروژ است.


سوالات متداول تحصیل پزشکی در نروژ

✅ شرایط عمومی تحصیل پزشکی در نروژ چیست؟

سن دانشجویان پزشکی باید بیشتر از 17 سال و کمتر از 25 سال باشد. متقاضیان هم چنین می بایست حداقل صلاحیت 2 + 2 از دروس فیزیک، شیمی و زیست شناسی را دارا باشند.

✅ تحصیل پزشکی در نروژ چند سال طول می کشد؟

مدت زمان تحصیل پزشکی در نروژ کوتاهتر از سایر کشورها است، زیرا در مقایسه با 8 سال معمول فقط 6 سال طول می کشد.

✅ بهترین دانشگاه های پزشکی نروژ کدامند؟

دانشکده پزشکی اسلو، دانشکده پزشکی برگن، دانشگاه علم و صنعت نروژ، دانشکده علوم بهداشتی ترومسو، دانشکده علوم ورزشی نروژ.

✅ هزینه تحصیل پزشکی در نروژ به چه صورت است؟

هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های دولتی نروژ بسیار پایین است. اما اگر دانشجوی غیر اتحادیه اروپا هستید، باید نوعی شهریه که Rs نامیده می شود پرداخت کنید. این مبلغ شامل هزینه غذا، محل اقامت و هزینه های متفرقه در هر ترم است.

✅ آیا تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در نروژ وجود دارد؟

اگرچه در درجه اول برای تدریس پزشکی از زبان نروژی استفاده می شود، اما برخی از دوره ها ممکن است به زبان انگلیسی تدریس شوند. به همین ترتیب یکی از شرایط تحصیل پزشکی در نروژ، ارائه گواهی مهارت زبان انگلیسی است.

جمع بندی

Conclusion

تحصیل پزشکی در نروژ به دو زبان انگلیسی و نروژی ارائه می شود. هزینه تحصیل در دانشگاه های این کشور بسیار مقرون به صرفه است. هم چنین مدت زمان تحصیل پزشکی در نروژ کوتاهتر از سایر کشورهاست و تنها 6 سال طول می کشد. همه این مزایا باعث شده است که نروژ به مقصد تحصیلی متقاضیان این رشته تبدیل شود.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا