تحصیل فیزیوتراپی در چین (+شرایط 2021)

china Flag

با توجه به افزایش مشتاقان رشته فیزیوتراپی، چین نیز به عنوان مقصد مهاجرتی برای تحصیل این رشته مورد توجه قرار گرفته است. شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین برای دانشجویان بین المللی مساعد و هزینه آن مقرون به صرفه است. در این مقاله به بررسی و شرح تحصیل فیزیوتراپی در چین مانند زبان تحصیل فیزیوتراپی، بورسیه های موجود برای این رشته و معایب و مزایای آن پرداخته و سعی کرده ایم به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم. از جمله این سوالات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چه مزایایی در تحصیل فیزیوتراپی در چین وجود دارد؟
 • شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین به چه صورت است؟
 • آیا تحصیل فیزیوتراپی در چین به زبان انگلیسی امکان پذیر است؟
 • بهترین دانشگاه های چین برای رشته فیزیوتراپی کدامند؟
 • هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین چقدر است؟

✅ بررسی شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین

تحصیل فیزیوتراپی در چین امروزه توجه دانشجویان بسیاری از سراسر جهان را به خود جلب کرده است. فیزیوتراپی، به عنوان درسی میان رشته ای، مشتاقان بسیاری دارد که آن ها با توجه به مناسب بودن شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین، این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کرده اند. به خاطر داشته باشید تنوع بورسیه تحصیلی شامل حال رشته فیزیوتراپی نیز می شود و دانشجویان با موفقیت در دریافت آن، می توانند از هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین که به خودی خود نیز مقرون به صرفه است، بکاهند. در این مقاله سعی کرده ایم شرح کاملی از شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین ارائه دهیم. همراه ما بمانید.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

1. اطلاعات کلی درباره چین

چین که در آسیای شرقی قرار دارد، با 1.04 میلیارد نفر جمعیت، به عنوان پرجمعیت ترین و البته یکی از مهم ترین قطب های اقتصادی جهان شناخته می شود. این کشور با دربرگیری اقلیم ها و شرایط آب و هوایی متنوع، تمام مناطق طبیعی از برکه ها و رودخانه ها تا کوهستان و کویر را در خود جای داده است. چین در هر منطقه ی زیستی خود، فرهنگی متفاوت را تجربه می کند و زندگی در چین علاوه بر فراهم کردن امکان لذت بردن از جاذبه های تاریخی و دیدنی، فرصت آشنایی با این سنن را به افراد می دهد.

در این مقاله همراه ما باشید تا ضمن برسی شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین، از مزایای تحصیل این رشته صحبت کنیم.

تحصیل فیزیوتراپی در چین
Hangzhou-Lake,-Hangzhou,-China

2. مزایای تحصیل فیزیوتراپی در چین

آیا شرایط تحصیل در چین را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

مزایای بسیاری در تحصیل فیزیوتراپی در چین وجود دارد؛ از جمله:

 1. هزینه زندگی مقرون به صرفه در چین: با توجه به ثبات نسبی موجود در اقتصاد چین، هزینه زندگی در این کشور نیز تقریبا ثابت و در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر، ارزان است. امکان رفع نیازهای زندگی با کمترین هزینه، شرایط تحصیل در چین را آسان کرده است.
 2. مناسب بودن هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین: هزینه تحصیل در چین در مقایسه با بسیاری از کشورها ارزان تر است ضمن آنکه دانشجویان با استفاده از بورسیه های تحصیلی می توانند این هزینه را کاهش دهند. هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین نیز مانند سایر رشته ها مناسب است و دانشجویان می توانند با پرداخت شهریه ای مناسب، به تحصیل این رشته در چین بپردازند.
 3. امکان تحصیل فیزیوتراپی در چین به زبان انگلیسی: بسیاری از بهترین دانشگاه های چین که رشته فیزیوتراپی را نیز در برنامه تحصیلی خود دارند، دروس خود را به هر دو زبان چینی و انگلیسی ارائه می دهند.
 4. کشوری وسیع با امکان سفر و ماجراجویی: کشور پهناور چین سرشار از مناطق دیدنی طبیعی و تاریخی است که دانشجویان با زندگی در این کشور فرصت گشت و گذار در این مکان ها را می یابند و فرهنگ های مختلف را تجربه می کنند.

3. شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین

فیزیوتراپی یکی از شاخه های میان رشته ای پزشکی و علوم بهداشت است که امروزه دانشجویان زیادی به آن علاقه مند شده اند. دانشجویان مشغول به تحصیل فیزیوتراپی در چین در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، یاد می گیرند چگونه با استفاده از علوم روانشناسی و رفلکسولوژی به افراد دارای نقص جسمانی کمک کنند. همچنین دانشجویان رشته فیزیوتراپی طی تحصیل و بعد در شغل خود نحوه استفاده و تنظیم برنامه های درمانی را بر اساس شرایط بیمار می آموزند. برخی از موضوعات اصلی این رشته عبارتند از:

 1. تمرین درمانی.
 2. الکتروتراپی.
 3. مهارت های حرکتی پایه در کودکان معلول.
 4. درد درمانی.
 5. بهبودی پزشکی.
 6. حرکت شناسی.

برای تحصیل فیزیوتراپی در چین باید حداقل 18 ساله باشید.

در ادامه مقاله به شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین به زبان انگلیسی و همچنین شرایط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی چین می پردازیم. همراه ما بمانید.

شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین
CCTV-Headquarters,-China

4. تحصیل فیزیوتراپی در چین به زبان انگلیسی

یکی از عواملی که شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین را آسان می کند، امکان تحصیل این رشته به هر دو زبان چینی و انگلیسی است. بسیاری از بهترین دانشگاه های چین برنامه های فیزیوتراپی خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند تا دانشجویان بین المللی بیشتری جذب کنند. به خاطر داشته باشید برای تحصیل این رشته به زبان انگلیسی باید با ارائه مدارک معتبر زبان مانند آیلتس و تافل تسلط خود را ثابت کنید.

به خاطر داشته باشید که اگرچه الزامی به دانستن زبان چینی برای تحصیل فیزیوتراپی در چین وجود ندارد، برای اشتغال در این کشور به عنوان فیزیوتراپ نیاز به ارتباط با بیماران و در نتیجه آشنایی با زبان چینی خواهید داشت.

5. شرایط اخذ پذیرش تحصیلی چین

برای دریافت پذیرش تحصیلی چین، بیش از هر چیز باید برنامه تحصیلی و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس با توجه به توضیحات وبسایت دانشگاه، فرم های مربوطه را تکمیل و مدارک خود را آماده و آپلود کنید. نتیجه نهایی درخواست شما توسط ایمیل اعلام می شود.

در صورتی که مدارک شما مورد تایید دانشگاه قرار گیرد، دعوت نامه رسمی دانشگاه برای شما صادر خواهد شد. برخی مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی چین، عبارتند از:

 1. نامه بیانیه شخصی. (نامه ای 150 کلمه ای که معرف شما، اهداف و برنامه های آینده تان است).
 2. رزومه.
 3. گواهی سلامت.
 4. توصیه نامه.
 5. پاسپورت معتبر.

به خاطر داشته باشید که مدارک شما باید به زبان انگلیسی یا چینی ترجمه شوند.

6. شرایط اخذ ویزای تحصیلی چین

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

اولین قدم برای ثبت درخواست و دریافت ویزای تحصیلی چین، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر دانشجوست. پس از اخذ این نامه، متقاضی با ارائه مدارک لازم به سفارت چین در کشور محل زندگی خود، درخواست برای اخذ ویزا را ثبت می کند. از جمله مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی چین، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پاسپورت با اعتبار برای حداقل 18 ماه.
 2. مدارک شناسایی.
 3. عکس.
 4. نامه پذیرش تحصیلی.
 5. هزینه دریافت ویزا.
 6. فیش پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه.
 7. گواهی سلامت.

اگر به دنبال آشنایی با بهترین دانشگاه های چین برای رشته فیزیوتراپی هستید، به مطالعه مقاله ادامه دهید و همراه ما بمانید.

تحصیل فیزیوتراپی در چین
Fenghuang,-Xiangxi,-China

7. بهترین دانشگاه های چین برای تحصیل فیزوتراپی

دانشگاه های بسیاری در چین به آموزش رشته فیزیوتراپی و پذیرش دانشجویان بین المللی در این رشته می پردازند. از جمله بهترین این دانشگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی چین: دانشگاه پایتخت

دانشگاه پزشکی پایتخت (CMU) در سال 1960 در پکن تاسیس شد. این دانشگاه با 10 دانشکده، 14 بیمارستان وابسته و 1 موسسه آموزشی، یکی از مهم ترین دانشگاه های پزشکی چین به شمار می رود. دانشگاه پایتخت برنامه های متنوع پزشکی را در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای بیش از 9000 دانشجو ملی و بین المللی ارائه می دهد. شرایط تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه پایتخت مانند شرایط تحصیل بسیاری از زیرشاخه های دیگر پزشکی از جمله چشم پزشکی، پزشکی سالمندان، ارولوژی و … ، برای دانشجویان بین المللی مساعد است.

سایت جهانی فیزیوتراپی تحصیل کارشناسی رشته فیزیوتراپی در دانشگاه پایتخت چین را یکی از بهترین انتخاب ها برای مشتاقان این رشته می داند.

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی چین: دانشگاه فوجیان

دانشگاه پزشکی فوجیان (FJMU) در سال 1937 تاسیس شد. این دانشگاه با ارائه برنامه های تحصیلی متنوع در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری همواره به دنبال پرورش دانشجویانی سخت کوش، محتاط، حقیقت طلب و نوآور است. دانشگاه فوجیان که امروزه میزبان نزدیک به 12000 دانشجوی ملی و بین المللی است، شاخه های مختلف پزشکی از پزشکی عمومی و دندان پزشکی گرفته تا داروسازی و فیزیوتراپی را در برنامه های خود دارد و مشتاقان تحصیل فیزیوتراپی در چین می توانند به تحصیل این رشته در دانشگاه فوجیان بپردازند. تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه فوجیان و در مقطع کارشناسی تقریبا 3 سال زمان می برد و از مهم ترین دروسی که برای این رشته تدریس می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. زیست شناسی.
 2. آناتومی.
 3. بیوشیمی.
 4. فزیولوژی.
 5. بافت شناسی.
 6. توانبخشی.
 7. گفتار درمانی.
 8. روانشناسی توانبخشی.

برای تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه فوجیان چین به زبان چینی به مدرک سطح 4 یا بالاتر آزمون HSK و برای تحصیل به زبان انگلیسی، به مدرک آیلتس با حداقل نمره 6.5 یا مدرک تافل با حداقل نمره 80 نیاز دارید.

هنوز دانشگاه های دیگری برای معرفی باقی مانده اند. همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره بهترین دانشگاه های چین برای رشته فیزیوتراپی کسب کنید .

شرایط تحصیل فیزیوتراپی در چین
Great-Wall-of-Badaling,-China

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی چین: دانشگاه جیلین

دانشگاه جیلین که در سال 1946 تاسیس شد، از اولین دانشگاه های ارائه دهنده تحصیلات تکمیلی در چین به شمار می رود. این دانشگاه رشته های مختلف را در کالج های خود ارائه می دهد. از مهم ترین کالج های دانشگاه جیلین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فلسفه.
 2. اقتصاد.
 3. حقوق.
 4. آموزش.
 5. ادبیات.
 6. تاریخ.
 7. مهندسی.
 8. پزشکی.
 9. مدیریت.
 10. هنر.
 11. کشاورزی.

نزدیک به 70000 دانشجوی ملی و بین المللی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه جیلین مشغول به تحصیلند. دانشگاه جیلین در سال 2017 به عنوان دانشگاه ملی درجه اول چین انتخاب شد.

متقاضیان تحصیل کارشناسی ارشد فیزیوتراپی می توانند در دانشگاه جیلین چین مشغول شوند. تحصیل این رشته حدود 3 سال زمان می برد و به زبان انگلیسی صورت می گیرد.

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی چین: دانشگاه پزشکی  Xuzhou

دانشگاه پزشکی  Xuzhou(XZMU) در سال 1958 تاسیس شد. این دانشگاه با ارائه آموزش، خدمات و تحقیقات پزشکی یکی از بهترین دانشگاه های چین به شمار می رود. دانشگاه XZMU امکانات کامل و خوابگاه های مجهز را برای دانشجویان ملی و بین االمللی خود که در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیلند، فراهم می کند.

تحصیل فیزیوتراپی در چین در دانشگاه Xuzhou به زبان انگلیسی صورت می گیرد و در مقطع کارشناسی 4 سال زمان می برد.

در بخش بعدی مقاله جزئیات بیشتری را از بهترین دانشگاه های چین برای رشته فیزیوتراپی مانند رتبه جهانی آن ها خواهید خواهند. همراه ما باشید.

Shanghai-skyline,-Shanghai,-China
Shanghai-skyline,-Shanghai,-China

8. رنکینگ جهانی بهترین دانشگاه های چین

یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان رشته فیزیوتراپی، رتبه دانشگاه های چین در رنکینگ بهترین دانشگاه های جهان است. برای کسب این اطلاعات، به جدول زیر توجه کنید:

دانشگاهرتبه جهانی
دانشگاه چینهوا16
دانشگاه پکینگ22
دانشگاه فودان40
دانشگاه ژجیانگ54
دانشگاه جیائو تونگ60
دانشگاه علوم و تکنولوژی چین89
دانشگاه نانجینگ120
دانشگاه ووهان257
دانشگاه تونگجی265
دانشگاه معمولی پکن277
دانشگاه HUST400
دانشگاه شانتو925
دانشگاه پایتخت1038
دانشگاه جیلین493
دانشگاه BIT436

9. دانشگاه های پزشکی مورد تایید وزارت بهداشت ایران

دانشگاه های پزشکی چین که مورد تایید وزارت بهداشت ایران قرار دارند، عبارتند از:

 1. Beijing Normal University.
 2. Beijing university of Chinese medicine (در رشته داروسازي و طب سنتی در مقطع تحصیلات تکمیلی براي دارندگان مدرك پزشکی).
 3. Capital Medical University.
 4. Central South University.
 5. China agricultural university.
 6. China Med University.
 7. China Pharmaceutical University.
 8. Chinese University Hong Kong.
 9. East china university of science and technology.
 10. Fudan University.
 11. Huazhong University of Science and Technology.
 12. Jilin University.
 13. Jinan University.
 14. Nanjing Agriculture University.
 15. Nanjing Medical University.
 16. Nanjing University.
 17. Nankai University.
 18. Ocean University of China.
 19. Peking University.
 20. Shandong University.
 21. Shanghai jiao Tong University.
 22. Shanghai University.
 23. Sichuan University.
 24. Soochow University.
 25. Southeast University.
 26. Sun Yat-Sen University.
 27. Tianjin University.
 28. Tongji University.
 29. Tsinghua University.
 30. University Hong Kong.
 31. University of Chinese Academy of Science.
 32. University of Science and Technology of China.
 33. Wuhan University.
 34. Xiamen University.
 35. Xian jiaotong University.
 36. Zhejiang University.
 37. Zhengzhou University.

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین چقدر است؟ آیا بورسیه تحصیلی برای رشته فیزیوتراپی در چین در دسترس دانشجویان قرار دارد؟ پاسخ سوالات خود را در ادامه مقاله بیابید.

Emperor-Qinshihuang's-Mausoleum-Site-Museum,-Xi'an,-China
Emperor-Qinshihuang’s-Mausoleum-Site-Museum,-Xi’an,-China

10. هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین

به طور کلی هزینه تحصیل در چین مقرون به صرفه است و با توجه به دانشگاه، رشته و مقاطع تحصیلی دانشجو تغییر می کند. هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین را می توان مبلغی بین 4000 تا 8000 دلار در سال تخمین زد. در جدول زیر می توانید هزینه دقیق تحصیل فیزیوتراپی در برخی از دانشگاه های چین را ببینید:

دانشگاهمقطع تحصیلیهزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین (سالانه)
دانشگاه طب سنتی چینی شانگهایکارشناسی4.279 دلار
دانشگاه پزشکی Xuzhouکارشناسی4.585 دلار
دانشگاه جیلینکارشناسی ارشد4.431 دلار
دانشگاه شاندونگکارشناسی ارشد4.890 دلار
دانشگاه شی آن جیائو تونگدکتری7.645 دلار
دانشگاه پزشکی جنوبیدکتری7.340 دلار

برای کاهش هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین می توانید از بورسیه های تحصیلی این کشور استفاده کنید.

11. بورسیه تحصیلی چین

یکی از راه های موثر در کاهش هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین، استفاده از انواع بورسیه های تحصیلی این کشور مانند بورسیه دولتی یا بورسیه های دانشگاهی است. بورسیه چین معمولا شامل هزینه های زیر می شود:

 1. هزینه تحصیل پزشکی در چین (شهریه دانشگاه).
 2. پرداخت مبلغی ماهانه به دانشجو به عنوان هزینه زندگی.
 3. هزینه اسکان دانشجویی.

به عنوان مثال با دریافت بورسیه تحصیلی، هزینه تحصیل فیزیوتوراپی و شهریه دانشگاه طب سنتی چینی شانگهای که پیش تر گفتیم 4279 دلار در سال است، حذف و 183 و 229 دلار در ماه به ترتیب به عنوان هزینه اسکان و هزینه زندگی به دانشجو پرداخت خواهد شد.

در کنار هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین، هزینه زندگی نیز باید پرداخت شود. در ادامه به برآورد این هزینه می پردازیم. همراه ما بمانید.

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین
Beijing,-China-(2)

12. هزینه زندگی در چین

باید توجه داشته باشید که هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین، تنها هزینه ای نیست که به عنوان دانشجو متقبل می شوید؛ زندگی در چین نیز هزینه هایی در بردارد. برخی از هزینه های زندگی در چین عبارتند از:

 1. مواد غذایی و خورد و خوراک: 170 تا 200 دلار در ماه.
 2. کتاب و لوازم تحصیل: 30 تا 50 دلار در هر ترم تحصیلی.
 3. حمل و نقل: 15 تا 20 دلار در ماه.
 4. بیمه: 60 دلار برای هر 6 ماه.
 5. اسکان: 150 تا 1000 دلار در ماه.

با جمع کردن هزینه های ذکر شده و برخی هزینه های جزئی دیگر، هزینه زندگی در چین را می توان مبلغی بین 600 تا 1000 دلار در شهرهای ارزان تر و 1000 تا 1200 دلار در شهرهای گران تر (مانند پکن، شانگهای و شنزن) تخمین زد.

13. آینده شغلی رشته فیزیوتراپی

رشته فیزیوتراپی به عنوان یکی از زیرشاخه های مهم و معتبر پزشکی، انتخاب های مختلفی را برای آینده در اختیار دانشجویان قرار می دهد. از جمله شغل هایی که فارغ التحصیلان فیزیوتراپی می توانند در آن ها مشغول به کار شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فیزیوتراپ.
 2. پزشک ورزشی.
 3. طب سوزنی.
 4. متخصص عمل جراحی.
 5. فیزیولوژیست ورزشی.

بیمارستان ها، کلینیک های خصوصی، مدارس خاص، مراکز اجتماعی، خانه های سالمندان و باشگاه های ورزشی پذیرای فارغ التحصیلان رشته فیزیوتراپی خواهند بود.

14. معایب تحصیل فیزیوتراپی در چین

آیا شرایط تحصیل در چین را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

آلودگی و غربت از مهم ترین معایب تحصیل در چین به شمار می روند. آلودگی هوا در بسیاری از شهرهای بزرگ چین مانند پکن در سطح بالای قرار دارد و همین امر شرایط تحصیل فیزیوتراپی و سایر رشته ها در چین را سخت می کند. علاوه بر آلودگی، با توجه به جمعیت بالای دانشجویان چینی در دانشگاه های چین، تعداد دانشجویان بین المللی اگرچه زیاد است، کم به چشم می آید و این امر باعث ایجاد حس تنهایی و غربت برای این دسته از دانشجویان می شود.


سوالات متداول تحصیل فیزیوتراپی در چین

✅ تحصیل فیزیوتراپی در چین به چه زبان هایی امکان پذیر است؟

امکان تحصیل فیزیوتراپی در چین به هر دو زبان چینی و انگلیسی وجود دارد.

✅ هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین چقدر است؟

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین را می توان مبلغی بین 4000 تا 8000 دلار در سال تخمین زد.

✅ آیا بورسیه برای تحصیل فیزیوتراپی در چین در دسترس است؟

بله! متقاضیان رشته فیزیوتراپی می توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی چین اقدام کنند.

✅ حداقل سن برای تحصیل فیزیوتراپی در چین چقدر است؟

متقاضیان تحصیل فیزیوتراپی در چین باید حداقل 18 ساله باشند.

✅ تحصیل فیزیوتراپی در چین در چه مقاطع تحصیلی امکان پذیر است؟

رشته فیزیوتراپی در تمام مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شوند.

جمع بندی

Conclusion

اگر از مشتاقان و علاقه مندان رشته فیزیوتراپی هستید، چین با توجه به شرایط مساعدی که دارد می تواند مقصد مناسبی برایتان باشد. هزینه تحصیل فیزیوتراپی در چین مقرون به صرفه است و بورسیه تحصیلی نیز در دسترس دانشجویان ملی و بین المللی قرار دارد. از مهم ترین مزایای تحصیل فیزیوتراپی در چین می توان به امکان تحصیل به زبان انگلیسی اشاره کرد. اگر سن بالاتر از 18 سال دارید و به دنبال مهاجرت تحصیلی برای تحصیل رشته فیزیوتراپی هستید، چین و دانشگاه های پزشکی این کشور را از دست ندهید.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا