تحصیل رایگان در مالزی (+ شرایط 2021)

malaysia Flag

وجود دانشگاه های ارزان قیمت و انواع بورس های تحصیلی، کشور مالزی را در بین دانشجویان متقاضی تحصیل رایگان بسیار محبوب کرده است. اگر شما نیز به تحصیل رایگان در این کشور تمایل دارید، در این مقاله با سر فصل های زیر به کلیه سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

 • شرایط تحصیل رایگان در مالزی چیست؟
 • نحوه درخواست برای تحصیل رایگان در مالزی به چه صورت است؟
 • آیا امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های برتر مالزی وجود دارد؟
 • انواع بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی کدام است؟

✅ بررسی تحصیل رایگان در مالزی

یکی از مهمترین عوامل موثر در ایجاد نگرانی برای دانشجویانی که خواستار تحصیل در خارج از کشور هستند، وجود هزینه های تحصیلی بالاست که در انتخاب محل تحصیل نقش به سزایی دارد. تلاش های دولت مالزی طی 30 سال گذشته در بین المللی سازی و توسعه بخشی آموزش عالی خصوصی، این کشور را به مقصد مهم تحصیلی تبدیل کرده است. آسان بودن شرایط تحصیل رایگان، همچنین وجود دانشگاه های ارزان قیمت و انواع بورس های تحصیلی، این کشور را در بین داوطلبان تحصیل رایگان در مالزی بسیار محبوب کرده است.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

اغلب اوقات، دانشگاه هایی که در پایتخت هر کشور واقع شده اند، مقرون به صرفه ترین دانشگاه ها هستند. برای مثال دانشگاه مالایا که در کوالالامپور واقع شده است، شرایط تحصیل رایگان در مالزی را برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده است. آن ها هم چنین برای متقاضیانی که توانایی پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی را ندارند، کمک هزینه بورس تحصیلی و شرایطی برای تحصیل رایگان دارند.

تحصیل رایگان در مالزی
Kuching,-Sarawak,-Malaysia

در دانشگاه های دیگری که ممکن است بخواهید آن را به عنوان یک دانشجوی بین المللی در نظر بگیرید، بورس تحصیلی بیشتر به صورت کفالت یا وام است. کلیه کمک های مالی که هر دانشگاه به دانشجویان ارائه می دهد، به طور کامل در سایت همان دانشگاه معرفی شده است.

1. مزایای تحصیل رایگان در مالزی

برای بیش از یک ربع قرن، مالزی چشم انداز استراتژیکی را ایجاد کرده است که “چشم انداز 2020” نامیده می شود. این یک طرح بلند پروازانه است که هدف آن دستیابی به پیشرفت چشمگیر در زمینه آموزش عالی است. این همان چیزی است که مالزی در سال های گذشته به آن رسیده است. این کشور در این زمینه به یکی از قوی ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. امکان تحصیل رایگان در مالزی در کنار بهره مندی از بهترین کیفیت آموزش از ویژگی های مهم این طرح است.

هزینه های تحصیل و زندگی یکی از مهمترین عناصری است که دانشجویان را برای ادامه تحصیل در این کشور شگفت انگیز جذب می کند. در مقایسه با کشورهایی مانند انگلیس یا ایالات متحده آمریکا، که هزینه های تحصیل و زندگی در آن ها بسیار زیاد است، با پذیرش شرایط تحصیل رایگان در مالزی بدون نگرانی پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی بالا می توانید با آرامش خاطر به تحصیلات عالی خود بپردازید.

تحصیل رایگان در مالزی
Kuala-Lumpur,-Federal-Territory-of-Kuala-Lumpur,-Malaysia

هم چنین دانشجویان در مالزی می توانند از دانشگاه های استرالیا، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، هلند و فرانسه مدرک بگیرند. این برنامه ها در ازای اعطای همان مدارک، هزینه تحصیلی آن ها را به شدت کاهش میدهد. این کار از طریق “برنامه های دوقلو سازی” در دانشگاه های خارجی که در مالزی شعبه دارند، مانند دانشگاه موناش استرالیا، دانشگاه ناتینگهام انگلیس، دانشگاه نیوکاسل و سایر دانشگاه های مشهور جهان انجام می شود.

2. شرایط تحصیل رایگان در مالزی

آیا شرایط تحصیل در مالزی را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

هزینه های تحصیل در مالزی در مقایسه با بسیاری از کشور های دیگر نسبتاً پایین است، اما از آنجا که دانشجویان بین المللی برای کار کردن در حین تحصیل دچار محدودیت هستند، بسیاری تصمیم می گیرند که از طریق بورس های تحصیلی و کمک های بلاعوض در این کشور به صورت رایگان تحصیل کنند.

دانشگاه ها برای حمایت از دانشجویان، انواع بورسیه های تحصیلی را از محل بودجه و موقوفات خود تامین می کنند. این پوشش ها براساس لیاقت هر دانشجو اعطا می شوند و می توانند بسیار رقابتی باشند.
متقاضیان می توانند به وب سایت دانشگاه مراجعه و فرم های مربوط به درخواست بورس تحصیلی را کامل کنند. بیشتر آنها از دانشجویان می خواهند مدارک رسمی مانند گذرنامه خود را ارائه دهند اما شرایط تحصیل رایگان در مالزی با توجه به هر موسسه متفاوت خواهد بود.

تحصیل رایگان در مالزی
Kuala-Lumpur,-Federal-Territory-of-Kuala-Lumpur,-Malaysia-(2)

 اغلب این بورسیه های تحصیلی به دلیل عملکرد ویژه یا پتانسیل بالقوه در یک رشته تحصیلی و یا یک رشته ورزشی فوق برنامه اعطا می شوند. بورس تحصیلی هم چنین گواهی عالی بر شخصیت و توانایی های دانشجویان است که در آینده کارفرمایان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

3. معرفی انواع روش ها برای تحصیل رایگان در مالزی

انواع مختلفی از کمک های مالی برای دانشجویانی که خواستار تحصیل رایگان در مالزی هستند وجود دارد. این موارد شامل بورسیه تحصیلی و وام های تحصیلی از بخش های دولتی و خصوصی است. ارائه دهندگان اصلی کمک مالی از دولت عبارتند از: وزارت تحصیلات عالی (بخش بورس تحصیلی)، صندوق آموزش عالی ملی، برنامه حمایت مالی اداره خدمات عمومی (JPA)، بنیادهای مختلف دولتی و شرکت های وابسته به دولت.

بورسیه مالزی برای دانشجویان بین المللی یک گام ابتکاری از طرف دولت مالزی برای جذب دانشجویان برتر از سراسر جهان است. این بورسیه تحصیلی با هدف حمایت دولت مالزی برای جذب افراد با انگیزه و حفظ سرمایه انسانی با استعداد از خارج از کشور است.
بورسیه و کمک هزینه تحصیلی یک روش معمول برای دانشجویان برای یافتن بودجه برای تحصیل در مالزی است. دانشگاه های خصوصی در مالزی اغلب به دانشجویان بین المللی و همچنین دانشجویان داخلی خود بورسیه تحصیلی ارائه می دهند.

بسیاری از دانشگاه های مالزی با هدف جذب با استعدادترین دانشجویان، انواع بورسیه های تحصیلی را برای تحصیل رایگان در این کشور ارائه می دهند که شامل موارد زیر است:

 • معافیت از شهریه (کامل یا جزئی)
 • معافیت از شهریه به علاوه کمک هزینه زندگی
 • کمک های مالی

4. نحوه درخواست برای تحصیل رایگان در مالزی

چارچوب صلاحیت های مالزی (MQF) حداقل اعتبارات مورد نیاز برای هر برنامه بورسیه برای تحصیل رایگان در مالزی را تعیین کرده است. بنابراین درخواست شما توسط مقامات آموزشی مالزی به خوبی ارزیابی می شود تا معیارهای واجد شرایط بودن را تأیید کند.

هنگامی که وضعیت علمی شما با معیارها مطابقت داشت، می توانید مراحل پذیرش را با پیروی از این دستورالعمل ها دنبال کنید. دانشجویان بین المللی می توانند به صورت آنلاین برای هر دانشگاه مالزی اقدام کنند. برای موفقیت در مصاحبه یا آزمون ورودی در موسسه، طبق شرایط علمی خود، به خوبی آماده شوید.

شرایط تحصیل رایگان در مالزی
Johor-Bahru,-Johor,-Malaysia

5. انواع بورسیه های تحصیلی در مالزی

به منظور تشویق استعدادهای بین المللی، بورس های تحصیلی زیادی برای کمک به شهریه و هزینه های زندگی در دسترس است. بودجه این بورسیه ها ممکن است توسط دولت مالزی، موسسات خصوصی یا دانشگاه ها تأمین شود.

 • بورس تحصیلی بین المللی مالزی (MIS): این بورس تحصیلی برای کلیه دانشجویان بین المللی با سوابق تحصیلات عالی است. برای به دست آوردن این بورس تحصیلی، شما باید یک پیشنهاد تحقیقاتی ارائه دهید که مطابق با منافع دولت مالزی باشد. این بورسیه شامل نقل مکان به مالزی، هزینه های دانشگاه و کمک هزینه ماهیانه برای کمک به هزینه های زندگی به مدت سه سال است.
 • برنامه بورس و کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع: این جایزه مشابه بورس تحصیلی بین المللی مالزی، در اختیار دانشجویان کشورهای مشترک المنافع است. همانند MIS، شما به یک مدرک کارشناسی ارشد در یک زمینه مرتبط نیاز دارید و می توانید پیشنهاد تحقیق خود را برای واجد شرایط بودن این بورسیه توجیه کنید.
 • بورس تحصیلی برنامه همکاری فنی مالزی (MTCP): این بورسیه فرصتی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند تا تحصیلات پیشرفته دانشگاهی را در مالزی دنبال کنند. این بورس تحصیلی یک توافق نامه دو جانبه بین مالزی و سایر کشورها است و به صورت دولتی در دسترس است.
شرایط تحصیل رایگان در مالزی
Kuala-Lumpur,-Malaysia-(3)
 • بورسیه دانشگاه: دانشگاه ها می توانند براساس شایستگی علمی و به دنبال توصیه گروه میزبان یا مرکز تحقیقاتی، بورسیه تحصیلی اعطا کنند. این ها معمولاً شامل شهریه (بعضاً به جز سایر هزینه ها) و کمک هزینه تحصیلی است.
 • دستیاری تدریس و تحقیق: یکی دیگر از راه های تأمین هزینه های تحصیل، کار برای دانشگاهی است که در آن تحصیل می کنید. این را می توان به صورت دستیاری آموزشی یا پژوهشی انجام داد. دانشگاه به جای پرداخت هزینه کار شما، هزینه شهریه شما را یارانه می دهد.

6. مقرون به صرفه ترین دانشگاه های مالزی

مالزی اکنون میزبان بیش از 100.000 نفر دانشجوی بین المللی است و در حال حاضر، ده دانشگاه معتبر خارجی وجود دارد که پردیس های شعبه خود را در مالزی ایجاد کرده اند. این نتایج بیانگر شرایط مساعد تحصیل رایگان در مالزی است که این کشور را به یکی از قطب های تحصیلی در آسیا تبدیل کرده است.

برخی از کم هزینه ترین دانشگاه های این کشور به شرح زیر است:

7. معرفی بورس های ویژه دانشگاهی برای تحصیل رایگان در مالزی

 • بورس تحصیلی در دانشگاه پوترا مالزی: دانشگاه پوترا مالزی، تعدادی بورس تحصیلی برای دانشجویان دکترا که در دانشگاه پذیرفته شده اند ارائه می دهد. این دانشجویان باید دارندگان مدرک کارشناسی ارشد با نمرات خوب باشند و هر دانشجو باید حداقل یک مقاله در یک مجله دانشگاهی منتشر کرده باشد. این بورسیه نیمی از شهریه دانشجو را پوشش می دهد.
 • جایزه استعداد خلاق در کالج بین المللی تبلیغات، ارتباطات و فناوری: کالج بین المللی تبلیغات، ارتباطات و فناوری (کالج IACT) برای دانشجویان برجسته بورسیه تحصیلی ارائه می دهد. این جایزه در زمینه های زیر در دسترس است: مطالعات رسانه ای، طراحی گرافیک، ارتباطات جمعی، بازاریابی و تبلیغات و رسانه ها، فرهنگ و ارتباطات.
 • بورسیه اعطا شده به اشکال مختلف از جمله مبالغ نقدی یا پوشش کامل یا جزئی از شهریه ارائه می شود.
Kota-Iskandar,-Nusajaya,-Malaysia-(2)
Kota-Iskandar,-Nusajaya,-Malaysia-(2)
 • بورس تحصیلی MBA دانشگاه MAHSA در مالزی: دانشگاه MAHSA بورس تحصیلی MBA را برای دانشجویان محلی و بین المللی واجد شرایط ارائه می دهد. این بورس تحصیلی در هزینه های تحصیلی تخفیفات ویژه ای می دهد.
 • بورسیه های دانشگاه بین المللی پزشکی: دانشگاه بین المللی پزشکی (IMU) بورس تحصیلی را برای دانشجویان کارشناسی محلی و بین المللی ارائه می دهد. این بورسیه ها فقط برای دانشجویانی اعطا می شود که تحصیلات خود را در رشته های پزشکی دنبال می کنند.
 • بورس تحصیلی شایسته در دانشگاه موناش در مالزی: دانشگاه موناش در مالزی برای دانشجویان محلی و بین المللی بورس تحصیلی ارائه می دهد. آنها برای همه دوره های کارشناسی در رشته های پزشکی، جراحی، علوم روانشناسی و داروسازی در دسترس هستند.

8. معرفی دانشگاه های برتر برای تحصیل رایگان در مالزی

دانشگاهبورس تحصیلیمبلغ اعطا شده (RM)
دانشگاه پوترا مالزیبورسیه های تحصیلات تکمیلیپزشکی: 1200
علوم اجتماعی: 700
دانشگاه ملی مالزیبورسیه تحصیلی معاون آموزشی UKMکمک هزینه معیشت شهریه شهریه 1500
دانشگاه علوم مالزیطرح کمک هزینه تحصیلی USMپوشش حق تدریس و امتحان
دانشگاه تیلوربورسیه تعالی پژوهشی تیلور100٪ معافیت از شهریه هزینه ماهانه 2300
دانشگاه UCSIبورسیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه UCSI اعتمادمعافیت از شهریه

9. هزینه های زندگی دانشجویی در مالزی

شما به عنوان دانشجو باید ماهیانه 450 تا 800 یورو برای تأمین هزینه های زندگی خود تهیه کنید که با تحصیل رایگان در مالزی راحت تر می توانید این هزینه ها را متقبل شوید.
هزینه اسکان دانشجویان بیشترین هزینه زندگی را شامل می شود که شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود و انتخاب از بین دو نوع محل اقامت اصلی هزینه های خود را کاهش دهید.

 • خوابگاه های دانشگاهی: 65 تا 255 یورو در ماه. این ارزانترین گزینه است که به شما امکان می دهد به راحتی با بسیاری از دانشجویان ارتباط برقرار کنید. آب و برق نیز در قیمت گنجانده شده است.
 • اجاره آپارتمان: 85 تا 680 یورو در ماه. اگر می خواهید در مرکز شهر زندگی کنید قیمت ها می توانند حتی بیشتر شوند. شما می توانید با اشتراک یک آپارتمان با سایر دانشجویان هزینه های خود را کاهش دهید. 
Penang,-Malaysia-(2)
Penang,-Malaysia-(2)

10. هزینه تحصیل در مالزی

تحصیل در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاه های دولتی مالزی برای هر سال تحصیلی بین 500 تا 4500 یورو هزینه دارد. مدارک پزشکی با شهریه حداکثر 27.000 یورو در سال نیز هزینه بیشتری را نسبت به سایر رشته ها در بر می گیرد. بنابراین برای اکثر رشته ها، شما بسیار کمتر از هزینه ای که در یک دانشگاه یا کالج در ایالات متحده، کانادا، انگلیس یا استرالیا پرداخت خواهید کرد.

هزینه های دوره کارشناسی

هزینه های تحصیل در دوره کارشناسی در مالزی از یک موسسه به موسسه دیگر متفاوت است. علاوه بر این، هزینه های تحصیل در دانشگاه ها و کالج های خصوصی به نوع برنامه آموزشی و دانشگاه ارائه دهنده آن بستگی دارد.

بودجه دانشگاه های دولتی توسط دولت تأمین می شود و توسط خودشان مدیریت می شود. این دانشگاه ها معمولاً ارزانترین گزینه تحصیل در مالزی هستند.

هزینه های تحصیلات تکمیلی

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

هزینه های تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در مالزی با توجه به رشته ها و ماهیت موسسه ارائه دهنده آنها متفاوت است. آن ها همچنین با توجه به نوع دانشگاه متفاوت هستند: دولتی، خصوصی، شعب دانشگاه های خارجی یا کالج های خصوصی.

برای مثال، هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی بین 21.000 تا 33.000 MYR در دانشگاه های خصوصی است، اما در دانشگاه های دولتی بین 13.000 تا 25.000 MYR است.

دانشجویان بین المللی برای کسب مدرک کارشناسی ارشد از 2.700 MYR تا 5.300 MYR برای هر واحد پرداخت می کنند. علاوه بر این، شما می توانید برنامه هایی را در شعبات دانشگاه های خارجی در مالزی با هزینه کمتری نسبت به هزینه ای که اگر در دانشگاه اصلی آنها تحصیل می کنید پرداخت کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از طریق برنامه دوقلو 3 + 0 برای 68.000 MYR (17.000 دلار) مدرک مهندسی را از یک واحد دانشگاهی انگلستان در مالزی دریافت کنید.

Sunway-Lagoon,-Damansara,-Malaysia
Sunway-Lagoon,-Damansara,-Malaysia

11. اشتغال در حین تحصیل در مالزی

آیا شرایط تحصیل در مالزی را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

برخی از کشورها مانند مالزی به دانشجویان اجازه می دهند در حالی که در دانشگاه تحصیل می کنند یک کار نیمه وقت انجام دهند. هنگامی که یک دانشجوی بین المللی ویزای دانشجویی را دریافت کرد، می تواند درخواست کار در مشاغل نیمه وقت را بدهد. طبق گفته دولت مالزی، همان طور که در سایت آن ها ذکر شده است، دانشجویان بین المللی می توانند در طول تعطیلات ترم یا تعطیلات حداکثر تا 20 ساعت در هفته کار کنند.

حقوق پیشنهادی برای کار های نیمه وقت خیلی زیاد نیست. به طور معمول، این حقوق به 150 MYR در هفته می رسد. این می تواند راهی خوب برای شما باشد تا اگر شرایط تحصیل رایگان در مالزی برایتان فراهم نبود بتوانید بخشی از هزینه های خود را پوشش دهید.

شرایط کار نیمه وقت برای دانشجویان بین المللی

در صورت داشتن شرایط زیر دانشجویان بین المللی مجاز به کار نیمه وقت هستند:

 • شما باید یک کارت دانشجویی معتبر بدست آورید.
 • دانشجویان باید یک نسخه از گذرنامه، آدرس، شماره تماس و نامه کارفرمای احتمالی خود را ارائه دهند.
 • قبل از شروع کار باید یک درخواست برای تأیید کار نیمه وقت تنظیم کنید.
 • دانشجویان می توانند هفته ای 20 ساعت در مالزی در طول تعطیلات ترم، تعطیلات جشن یا بیش از هفت روز از تعطیلات کار کنند.
 • دانشجویان بین المللی همچنین می توانند در رستوران ها، کیوسک های بنزین، مینی مارکت ها و هتل ها کار کنند. علاوه بر این، آن ها مجاز به کار در موقعیت ها یا فعالیت های غیراخلاقی نیستند.

برای احراز صلاحیت کار پاره وقت، دانشجویان باید درخواست خود را به نماینده موسسه آموزشی ارائه دهند. آنها همچنین باید در اداره مهاجرت در مالزی برای تأیید درخواست حضور داشته باشند.

پس از تأیید درخواست، مصاحبه ای با دانشجو انجام می شود. تمدید قرارداد کار با توجه به کارایی دانشجو در کار انجام خواهد شد.

Putrajaya,-Malaysia
Putrajaya,-Malaysia

12. اشتغال پس از فارغ التحصیلی در مالزی

تنوع فرصت های کاری و طبیعت در مالزی با توجه به شهری که در آن تحصیل می کنید بستگی دارد. هرچه شهر بزرگتر باشد، فرصت های بیشتری پیدا خواهید کرد. هم چنین، حقوق در شهرهای بزرگ با حقوق شهرهای کوچک متفاوت است.

پس از پایان تحصیلات دانشگاهی در مالزی، دیگر نیازی به درخواست مجوز کار توسط خودتان نخواهید بود. کارفرمای شما از طرف شما درخواست می کند. شما فقط باید منتظر بمانید تا اداره مهاجرت مالزی مجوز شما را برای کارفرمای شما ارسال کند. هزینه واقعی باید کمتر از 500 دلار باشد، شامل هزینه ویزا، مالیات، هزینه اجازه کار، هزینه پردازش و غربالگری پزشکی. این هزینه توسط کارفرمای شما پرداخت می شود.


سوالات متداول تحصیل رایگان در مالزی

✅ آیا امکان تحصیل رایگان در مالزی وجود دارد؟

بله. انواع مختلفی از کمک های مالی برای دانشجویانی که خواستار تحصیل رایگان در مالزی هستند وجود دارد. این موارد شامل بورسیه تحصیلی و وام های تحصیلی از بخش های دولتی و خصوصی است.

✅ مقرون به صرفه ترین دانشگاه های مالزی کدامند؟

دانشگاه مالایا، دانشگاه پوترا مالزی، دانشگاه صباح، دانشگاه آزاد مالزی.

✅ انواع بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مالزی کدام است؟

بورس تحصیلی بین المللی مالزی (MIS)، برنامه بورس و کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع، بورس تحصیلی برنامه همکاری فنی مالزی (MTCP)، بورسیه دانشگاه، دستیاری تدریس و تحقیق.

✅ آیا امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های برتر مالزی وجود دارد؟

بله. دانشگاه پوترا مالزی، دانشگاه ملی مالزی، دانشگاه علوم مالزی و دانشگاه تیلور مالزی بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی زیادی را به دانشجویان ارائه میدهند.

✅ شرایط تحصیل رایگان در مالزی چیست؟

متقاضیان می توانند در وب سایت هر دانشگاه فرم های مربوط به درخواست بورس تحصیلی را کامل کنند. بیشتر آنها از دانشجویان می خواهند مدارک رسمی مانند گذرنامه خود را ارائه دهند اما شرایط هر موسسه متفاوت خواهد بود.

جمع بندی

Conclusion

انواع مختلفی از کمک های مالی برای دانشجویانی که خواستار تحصیل رایگان در مالزی هستند وجود دارد. این موارد شامل بورسیه تحصیلی و وام های تحصیلی از بخش های خصوصی و دولتی است. شما می توانید با تحصیل رایگان در مالزی بدون نگرانی از پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی با آرامش خاطر به تحصیلات عالی خود بپردازید.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

لایو بعدی: خرید ملک ترکیه
برگزاری توسط مشاور ارشد ترکیه
شرایط کامل خرید ملک در ترکیه (اخذ اقامت و پاسپورت)
close-image
موسسه سروش فردا