تحصیل دوره زبان چینی در چین (+ شرایط 2021)

china Flag

گذراندن دوره زبان چینی در چین مزایای زیادی به همراه دارد و با توجه به فراگیری زبان چینی و همچنین نیاز دانشجویان به آن برای برقراری ارتباط بهتر با مردم چین، تقاضا برای یادگیری آن بیشتر شده است. تحصیل دوره زبان چینی در چین در دانشگاه ها و موسسات خصوصی امکان پذیر است و بورسیه های تحصیلی نیز در اختیار دانشجویان قرار دارند. در این مقاله ضمن بررسی شرایط دوره زبان چینی در چین، از دوره های زبان انگلیسی در این کشور حرف می زنیم و این مباحث خواهیم پرداخت:

 • شرایط تحصیل دوره زبان چینی در چین چیست؟
 • هزینه دوره زبان چینی در چین چقدر است؟
 • شرایط دریافت بورسیه زبان چینی چیست؟
 • شرایط اخذ ویزای تحصیلی چین چگونه است؟
 • شرایط شرکت در دوره زیان انگلیسی در چین چیست؟

✅ بررسی شرایط تحصیل دوره زبان چینی در چین

تحصیل دوره زبان چینی در چین متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است. در حقیقت مناسب بودن شرایط و هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین باعث افزایش دانشجویان بین المللی برای شرکت در این دوره ها شده است ضمن آنکه بورسیه زبان چینی در چین نیز در اختیار دانشجویان قرار دارد. علاوه بر زبان چینی، شرایط دوره زبان انگلیسی در چین نیز برای یادگیری این زبان و تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی برای دانشجویان مساعد است و متقاضیان با پرداخت هزینه دوره زبان انگلیسی در چین که در مقایسه با برخی کشورها مقرون به صرفه است، می توانند به تحصیل در این رشته بپردازند. در این مقاله سعی کرده ایم از صفر تا صد دوره زبان در چین را بررسی کنیم و اطلاعات کامل و مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

1. اطلاعات کلی درباره چین

چین با 1.04 میلیارد نفر، پر جمعیت ترین کشور جهان شناخته می شود. این کشور یکی از قدیمی ترین تمدن های تاریخ است و روش های مختلفی برای تجربه فرهنگ های مختلف آن وجود دارد. سرزمینی که یکی از عجایب هفتگانه، دیوار چین را در بر می گیرد و جاذبه های دیدنی بسیاری را در خود جای داده است. اقتصاد چین و پیشرفت سریع و قوی آن نیز مردم زیادی را جذب زندگی و تحصیل در این کشور کرده است.

با ما همراه باشید تا در بررسی صفر تا صد دوره زبان در چین، از مزایا و شرایط دوره زبان چینی در چین حرف بزنیم.

تحصیل دوره زبان چینی در چین
Forbidden-City,-Beijing,-China

2. مزایای تحصیل دوره زبان چینی در چین

آیا شرایط تحصیل در چین را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

هر کشوری زبان خاص خود را دارد و یادگیری این زبان، در همان کشور آسان تر و عمیق تر صورت می گیرد. شرکت در دوره زبان چینی در چین نیز مزایای بسیاری دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. به طور کلی یادگیری زبان دوم تاثیر به سزایی در تقویت رزومه تحصیلی و کاری دانشجویان دارد. زبان چینی نیز با توجه به پیشرفت های این کشور در زمینه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و همچنین روابط بین المللی این کشور، در این امر موثر است.
 2. یادگیری زبان چینی در چین باعث تسلط شما بر حروف چینی و یادگیری لهجه زبان چینی و ماندرین می شود. قرار گرفتن در فرهنگ چینی و برقراری ارتباط با مردمی که به همین زبان صحبت می کنند، تاثیر قابل توجهی بر پیشرفت دانشجو در این زبان خواهد داشت.
 3. اگرچه بسیاری از رشته ها و دانشگاه های چینی نیازی به مدارک زبان چینی برای پذیرش دانشجویان بین المللی ندارند، برای تضمین آینده ی کاری در چین دانشجویان به تسلط بر این زبان نیاز پیدا خواهند کرد حتی برخی دانشگاه ها در زمان فارغ التحصیلی این مدارک را از دانشجو طلب می کنند.
 4. هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین مقرون به صرفه است. همچنین شرایط تحصیل با بورسیه دوره زبان چینی در چین، بسیار آسان تر خواهد بود.

3. شرایط تحصیل دوره زبان چینی در چین

تحصیل زبان چینی در چین می تواند بین 2 هفته تا 2 سال بسته به سطح دانشجو و مقطع تحصیلی او طول بکشد. دانشجویان برای شرکت در دوره زبان چینی در چین نیاز به دانش پیش زمینه ای از این زبان یا تسلط به زبان انگلیسی ندارند. برنامه های زبان چینی در چین به سه شکل کلی ارائه می شوند:

 1. دوره یک ساله (برای شرکت در دوره کارشناسی).
 2. دوره یک ترمه (برای گسترش دانش زبان چینی).
 3. دوره کوتاه مدت (در تعطیلات دانشجویان).

متقاضیان شرکت در دوره زبان چینی در چین می توانند درخواست خود را برای دانشگاه ها یا موسسه های خصوصی چینی ارسال نمایند.

می توان ادعا کرد تمام دانشگاه های چین که دانشجویان بین المللی را می پذیرند، دوره زبان چینی را نیز برای آن ها برگزار می کنند.  

در ادامه شرایط تحصیل دوره زبان چینی در دانشگاه ها و موسسات چین را بررسی خواهیم کرد. با ما در بررسی صفر تا صد دوره زبان در چین همراه باشید.

بورسیه زبان چینی در چین
Summer-Palace,-Xinjiangongmen-Road,-Haidian,-China

دوره زبان چینی در دانشگاه های چین

بسیاری از دانشگاه های چین برنامه دوره زبان چینی را برای هموار کردن مسیر تحصیل دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. ترم های زبان چینی در دانشگاه های این کشور به دو صورت 16 و 20 هفته ای – هر هفته حداقل 20 ساعت – تعریف می شوند. این دوره ها بر تمامی مهارت های زبانی (قواعد زبان، شنوایی، درک مطلب و صحبت کردن) تمرکز دارند. همچنین دانشجویان می توانند در برنامه های دیگر به صورت داوطلبانه که غالبا در بعد از ظهرها برگزار می شوند، برای پیشرفت زبان خود شرکت کنند؛ برنامه هایی مانندِ:

 1. تایچی.
 2. تجارت چینی.
 3. سیاست خارجی چین.
 4. نمایشنامه.
 5. خوشنویسی.
 6. تاریخ چین.

خوب است بدانید دانشجویانی که ویزای تحصیلی چین را دارند و در مقاطع و رشته های مختلف در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیلند، راحت تر می توانند در دوره های زبان چینی در چین شرکت کنند. همچنین هزینه دوره زبان چینی در دانشگاه های چین ارزان تر از موسسات خصوصی است.

دوره زبان چینی در موسسه های خصوصی چین

موسسات خصوصی زبان چینی در چین نیز فرصت مناسبی برای یادگیری این زبان به دانشجویان بین المللی می دهند. دوره زبان چینی در موسسات خصوصی چین از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است و اغلب کلاس ها در این موسسات در آخر هفته ها برگزار می شود. همچنین این موسسه ها برنامه های کوتاه مدت (حتی یک هفته ای) را نیز ارائه می دهند. تنوع برنامه و تعداد کلاس ها در این موسسات به نسبت دانشگاه ها کمتر و تمرکز اصلی آن ها بر آموزش کاربردی دانشجویان است. از معایب تحصیل دوره زبان چینی در موسسات خصوصی چین می توان به عدم تامین ویزای تحصیلی چین (X1) اشاره کرد.

برنامه های آمادگی برای دانشگاه و آزمون HSK نیز در موسسات خصوصی زبان چینی در چین برگزار می شوند.

در جدول زیر بهترین دانشگاه ها و موسسات برای دوره زبان چینی در شهرهای مختلف چین را می بینید:

شهردانشگاهموسسه
پکن1. دانشگاه زبان و فرهنگ پکن.
2. دانشگاه پکینگ.
3. دانشگاه چینهوا (برنامه IUP).
1. مرکز ماندرین جوی.
2. That’s Mandarin.
3. مدرسه Hutong.
چونگ کینگ1. دانشگاه تکنولوژی چونگ کینگ. 
شانگهای1. دانشگاه نرمال چین شرقی.1. That’s Mandarin.
2. مدرسه Hutong.
3. موسسه و برنامه LTL.
گویلین _1. موسسه زبان چینی.
نانجینگ1. دانشگاه معمولی نانجینگ.
2. دانشگاه نانجینگ.
3. دانشگاه طب سنتی چینی نانجینگ.
 

هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین چقدر است؟ آیا بورسیه زبان چینی در چین در دسترس دانشجویان قرار دارد؟ پاسخ سوالات خود را در ادامه مقاله بیابید.

Great-Wall-of-Badaling,-China

4. هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین

هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین بسته به محل تحصیل تغییر می کند. هزینه تحصیل دوره زبان چینی در دانشگاه های چین در مقایسه با رشته های اصلی مورد آموزش در آن ها، ارزان تر است و مبغلی حدود 1000 دلار در هر ترم تحصیلی را در پی خواهد داشت.

هزینه تحصیل دوره زبان چینی در موسسات خصوصی چین بیشتر است و حتی به 150 دلار در هفته نیز می رسد.

به خاطر داشته باشید که بورسیه زبان چینی برای کاهش هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین در دسترس دانشجویان بین المللی قرار دارد.

5. بورسیه زبان چینی در چین

یکی از عوامل بهبود دهنده شرایط تحصیل دوره زبان چینی در چین، امکان بهره مندی از بورسیه تحصیلی است. بورسیه ها تاثیر مستقیمی در کاهش هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین خواهند داشت. افرادی که شانس دریافت بورسیه زبان چینی در چین را دارند، عبارتند از:

 1. فارغ التحصیلان مدرسه.
 2. فارغ التحصیلان کالج.
 3. فارغ التحصیلان دانشگاهی.
 4. دانش آموزان سال آخر مدرسه.
 5. دانشجویان سایر موسسات تخصصی متوسطه.

متقاضیان می توانند اقدامات لازم برای دریافت بورسیه زبان چینی در چین (CSC) یا بورسیه کنفسیوس را انجام دهند. از جمله این اقدامات می توان به تکمیل مدارک و فرم های آنلاین ثبت درخواست و همچنین ارسال کپی مدارک به دانشگاه های مورد نظر اشاره کرد.

مدارک لازم برای دریافت بورسیه زبان چینی در چین

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد
 1. دو توصیه نامه.
 2. گواهی سلامت.
 3. برنامه تحصیل در چین در مقاطع مختلف یا بیانیه شخصی.
 4. پرینت فرم های تکمیل شده بورسیه CSC.
 5. مدارک تحصیلی تایید شده.

از جمله شرایط تحصیل دوره زبان چینی در چین می توان به استفاده از بورسیه های زبان چینی با قرار داشتن در بازه سنی تعیین شده برای هر مقطع تحصیلی (18 تا 25 سال برای کارشناسی، 25 تا 35 سال برای کارشناسی ارشد و حداکثر 40 سال برای دکتری) اشاره کرد.

بورسیه زبان چینی در چین هزینه های مختلفی را در مقاطع تحصیلی متفاوت پوشش می دهد. به جدول زیر توجه کنید:

مقطع تحصیلیهزینه های پوشش داده شده توسط بورسیه
کارشناسی1. هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین.
2. هزینه اسکان دانشجویی.
3. هزینه زندگی در چین به مبلغ حدود 380 دلار در ماه.
کارشناسی ارشد1. هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین.
2. هزینه اسکان دانشجویی.
3. هزینه زندگی در چین به مبلغ حدود 456 دلار در ماه.
دکتری1. هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین.
2. هزینه اسکان دانشجویی.
3. هزینه زندگی در چین به مبلغ حدود 532 دلار در ماه.

به خاطر داشته باشید بسیاری از بورسیه های تحصیلی برای مقاطع و رشته های مختلف در چین، دوره زبان چینی را نیز در برنامه های خود دارند.

برای جامع بودن مقاله و بررسی صفر تا صد دوره زبان در چین، در ادامه به شرح شرایط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی چین می پردازیم.

china,-zhangjiagang,-中国

6. شرایط اخذ پذیرش تحصیلی چین

پیش از هر چیز برای اخذ پذیرش تحصیلی چین، باید برنامه و دانشگاه محبوب خود را انتخاب کنید و به تکمیل فرم های مرتبط با دریافت پذیرش آن دانشگاه بپردازید. سپس فرم های تکمیل شده را به همراه مدارک مورد نیاز قید شده در وبسایت دانشگاه، ارسال کنید تا توسط کمیته پذیرش دانشگاه مورد بررسی قرار بگیرد. پس از بررسی های لازم، نتیجه نهایی درخواست شما از طریق ایمیل اعلام می گردد.

مدارک لازم برای دریافت پذیرش تحصیلی چین عبارتند از:

 1. دو قطعه عکس.
 2. مدرک دیپلم.
 3. سوابق تحصیلی.
 4. دو توصیه نامه.
 5. کپی پاسپورت.

7. شرایط اخذ ویزای تحصیلی چین

برای اخذ ویزای تحصیلی چین، پیش از هر چیز باید پذیرش دانشگاه مورد نظر خود را دریافت کرده باشید و سپس این نامه را همراه با فرم درخواست ویزای تحصیلی، پاسپورت و عکس برای سفارت چین ارسال کنید.

توجه داشته باشید که پس از دریافت ویزای تحصیلی چین و ورود به خاک این کشور، 30 روز مهلت دارید تا برای دریافت کارت اقامت خود اقدام کنید.

نوع ویزای چین را مدت زمانی که در این کشور حضور خواهید داشت، تعیین می کند. بنابراین با توجه به شرایط دوره زبان چینی در چین، اگر طول مدت این دوره بیشتر از 6 ماه باشد، نیاز به ویزای نوع X1 خواهید داشت.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره شرایط و هزینه دوره زبان انگلیسی در چین هستید، با ما در مقاله صفر تا صد دوره زبان در چین همراه باشید.

هزینه دوره زبان انگلیسی در چین
Ershichong,-Guangzhou,-China

8. شرایط دوره زبان انگلیسی در چین

شرایط گذراندن دوره زبان انگلیسی در چین می تواند برای بسیاری از دانشجویان ملی و بین المللی آسان باشد. آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف در چین صورت می گیرد و متقاضیان می توانند در دانشگاه ها یا موسسات به یادگیری آکادمیک و کاربردی زبان انگلیسی بپردازند.

برخی از بهترین موسسات با شرایط مناسب برای دوره زبان انگلیسی در چین عبارتند از:

 1. Bell Beijing.
 2. Language Link China.
 3. Star Education.
 4. EF English First.
 5. Aston English.
 6. Eton House International School.
 7. Guangzhou World Education.

در ادامه جدولی از برنامه های دانشگاهی برای تحصیلات آکادمیک رشته های زبان انگلیسی و هزینه دوره زبان انگلیسی در چین خواهید دید.

9. هزینه دوره زبان انگلیسی در چین

هزینه دوره زبان انگلیسی در چین بسته به محل و مقطع تحصیلی تغییر می کند و این هزینه در موسسات خصوصی بیشتر خواهد بود. به طور کلی هزینه دوره زبان انگلیسی در موسسات خصوصی چین را می توان حدود 1990 دلار در ماه تخمین زد.

در جدول زیر نیز لیست برخی از رشته های زبان در دانشگاه های محتلف را با قید هزینه دوره زبان انگلیسی در چین می بینید:

رشته تحصیلیدانشگاهمقطع تحصیلیهزینه دوره زبان انگلیسی در چین (به دلار – در سال)
زبان انگلیسی و زبان شناسیدانشگاه ناتینگهام نینگبوکارشناسی16808
زبان انگلیسی و مطالعات ادبی (ELLS)دانشگاه معمولی پکنکارشناسی13752
زبان و ادبیات انگلیسیدانشگاه علوم و تکنولوژی شرق چینکارشناسی ارشد5200
ترجمهدانشگاه جیائو تونگکارشناسی ارشد4029
زبان انگلیسیدانشگاه شی آندکتری11772

برای تکمیل صفر تا صد دوره زبان در چین، در ادامه مقاله هزینه زندگی در چین را که در کنار هزینه تحصیل دوره زبان چینی و انگلیسی در چین حائز اهمیت است، برآورد می کنیم.

The-Palace-Museum,-China

10. هزینه زندگی در چین

هزینه زندگی نیز مانند هزینه تحصیل دوره زبان چینی یا هزینه دوره زبان انگلیسی در چین مقرون به صرفه است و دانشجویان تنها با ماهیانه 600 تا 1000 دلار می توانند از پس نیاز های خود برآیند. این مبلغ ارتباط مستقیمی با شهر محل زندگی دانشجو دارد. برای مثال شهرهای پکن، شانگهای و شنژن نسبت به سایر شهرهای چین گران ترند و هزینه زندگی در آن ها بین 1000 تا 1200 دلار در ماه متغیر است. جدول زیر جزئیات هزینه زندگی در چین را نشان می دهد:

نوع هزینههزینه به دلار
اسکان دانشجویی150 تا 1000 دلار در ماه
مواد غذایی170 تا 200 دلار در ماه
حمل و نقل15 تا 20 دلار در ماه
کتاب و احتیاجات تحصیل30 تا 50 دلار در هر ترم تحصیلی
بیمه60 دلار برای 6 ماه

11. کار دانشجویی در چین

به طور کلی کار همزمان با تحصیل در چین امکان پذیر نیست و همین امر می تواند شرایط دوره زبان چینی و انگلیسی در چین را سخت کند. با توجه به قوانین این کشور بهتر است بدون اطلاع دانشگاه خود و بدون مجوز مشغول به کار نشوید چرا که با این کار ویزای تحصیلی خود را در خطر ابطال قرار می دهید. اگر به دنبال کار همزمان با تحصیل در چین هستید و می خواهید به این روش هزینه تحصیل دوره زبان چینی و انگلیسی در چین را کاهش دهید، این مسئله را با دانشگاه خود در میان بگذارید و قدم های لازم برای رسیدن به این هدف را از آن ها بپرسید.

خوب است بدانید در برخی موارد مانند آموزش زبان انگلیسی در چین امکان کار همزمان با تحصیل در چین فراهم می شود.

مقاله صفر تا صد دوره زبان در چین را با ارائه اطلاعات تکمیلی درباره دانشگاه های چین و معایبی که شاید شرایط تحصیل دوره زبان چینی و انگلیسی در چین را سخت می کنند، به اتمام می رسانیم.

شرایط تحصیل زبان انگلیسی در چین
Wuzhen-Visitor-Center,-Jiaxing,-China

12. رنکینگ جهانی بهترین دانشگاه های چین

یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان تحصیل دوره زبان چینی و انگلیسی در چین، رتبه دانشگاه های این کشور در رنکینگ جهانی است. جدول زیر برای تکمیل صفر تا صد دوره زبان در چین، این اطلاعات را در اختیارتان قرار خواهد داد:

دانشگاهرتبه جهانی
دانشگاه چینهوا16
دانشگاه پکینگ22
دانشگاه فودان40
دانشگاه ژجیانگ54
دانشگاه جیائو تونگ60
دانشگاه علوم و تکنولوژی چین89
دانشگاه نانجینگ120
دانشگاه ووهان257
دانشگاه تونگجی265
دانشگاه معمولی پکن277
دانشگاه علوم و تکنولوژی شرق چینبین 601 تا 650
دانشگاه شی آن5478

13. دانشگاه مورد تایید وزارت علوم ایران

دانشگاه های چین که مورد تایید وزارت علوم ایران قرار دارند عبارتند از:

 1. Hefei University of Technology (صرفا در رشته های مهندسی مواد و مدیریت).
 2. University of Science and Technology of China (Hefei).
 3. Beihang University.
 4. Beijing Forestry University (معماری منظر، جنگلداری).   
 5. Beijing Normal University
 6. Beijing University of Chemical Technology (صرفاً در رشته مهندسی شیمی).
 7. Beijing University of Posts and Telecommunications (مهندسی فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر).    
 8. Capital Normal University (ریاضیات).  
 9. Central Academy of Fine Arts (هنرهای تجسمی، طراحی).   
 10. Central University of Finance and Economics (اقتصاد). 

14. معایب دوره زبان چینی در چین

آیا شرایط تحصیل در چین را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

اگرچه شرایط و هزینه تحصیل دوره زبان چینی در چین بسیار مناسب است، معایبی نیز در تحصیل در این کشور وجود دارد:

 1. برخی از شهرهای چین مانند پکن بسیار آلوده اند و این امر می تواند شرایط تحصیل در چین را برای دانشجویان بین المللی که به تازگی در این محیط قرار گرفته اند، سخت کند.
 2. اگرچه تعداد دانشجویان بین المللی در چین زیاد است، آن ها همچنان در برابر جمعیت بالای چینی ها احساس تنهایی و غربت می کنند.

سوالات متدوال تحصیل دوره زبان چینی در چین

✅ دوره زبان چینی در چین چقدر زمان می برد؟

دوره های زبان چینی در چین می تواند به صورت 1 ساله، 1 ترمه و حتی کوتاه مدت طی تعطیلات دانشجویان برگزار شود.

✅ گذراندن دوره زبان در دانشگاه های چین مقرون به صرفه تر است یا در موسسات؟

تحصیل دوره زبان در دانشگاه های چین ارزان تر از موسسات خصوصی این کشور است.

✅ آیا امکان تحصیل رایگان دوره زبان چینی در چین وجود دارد؟

بورسیه های زبان چینی در چین در دسترس دانشجویان قرار دارند که امکان تحصیل با هزینه کمتر یا رایگان را برای دانشجویان فراهم می کند.

✅ چه نوع ویزایی برای دوره زبان در چین نیاز است؟

بسته به مدت زمانی که دوره انتخابی طول می کشد، نوع ویزا می تواند تغییر کند. برای دوره های بیشتر از 6 ماه، ویزای تحصیلی X1 لازم است.

✅ بورسیه زبان چینی در چین شامل حال چه کسانی می شود؟

بورسیه زبان در چین شامل حال فارغ التحصیلان مدرسه، کالج و دانشگاه و همچنین دانش آموزان سال آخر مدرسه و دانشجویان سایر موسسات تخصصی متوسطه می شود.

جمع بندی

Conclusion

شرایط یادگیری زبان مردم چین در این کشور، بسیار مناسب است و متقاضیان می توانند با هزینه ای مقرون به صرفه به تسلط به این زبان برسند. فراموش نکنید که بورسیه زبان چینی در چین نیز در دسترس دانشجویان بین المللی قرار دارد و در صورت موفقیت در دریافت آن، کاهش چشم گیری در هزینه تحصیل و زندگی خود خواهید داشت. چین همچنین امکان یادگیری زبان های دیگر از جمله مهم ترین آن ها انگلیسی را فراهم کرده است و متقاضیان می توانند در موسسات یا در دانشگاه ها به صورت آکادمیک به یادگیری این زبان جهانی بپردازند.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا