تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان (ویزای تحصیلی 2021)

canada Flag

اکثر دانشگاه های کانادا برای ثبت نام در طیف گسترده ای از برنامه ها و دوره ها، به ارائه مدرک آزمون های مهارت زبان انگلیسی نیاز دارند. با این وجود تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است. در این مقاله با سرفصل های زیر به شرایط تحصیل در دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان می پردازیم.

 • شیوه های تحصیل بدون مدرک زبان در کانادا چیست؟
 • آیا امکان تحصیل بدون آیلتس در کانادا امکان پذیر است؟
 • در چه دانشگاه هایی تحصیل بدون مدرک زبان در کانادا امکان پذیر است؟
 • هزینه دوره های زبان کانادا چقدر است؟

 

✔️ بررسی تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

وقتی به فکر تحصیل در هر کشور خارجی هستید، نمره آزمون مهارت زبان معیار بسیار مهمی برای پذیرش است. به ویژه در کشورهای انگلیسی زبان مانند کانادا، که نمرات آیلتس و تافل یک شرط لازم است. با این وجود برای تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان، طیف وسیعی از موسسات وجود دارد. علاوه بر این شما می‌توانید با تحصیل در کالج های زبان کانادا ویزای تحصیلی این کشور را به‌دست آورید. در این مقاله روش‌های اپلای دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان مورد بررسی قرار می گیرد.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

اپلای دانشگاه های کانادا بدون زبان
angelic-statue-in-Toronto

1. شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

دریافت گواهی مهارت انگلیسی برای کانادا برای دانشجویان بین المللی بسیار آسان است. دانشگاه های کانادا اکنون دو گزینه به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند و یکی از آن ها ارائه گواهی نامه مهارت انگلیسی است.
اگر در گذشته همه دروس را به زبان انگلیسی خوانده اید، می توانید از مدرسه قبلی خود این گواهی نامه را بخواهید و از آن به عنوان گواهی زبان استفاده کنید. حتی دانش آموزانی که تحصیلات آنها در دوره متوسطه انگلیسی انجام شده است می توانند به جای گذراندن مراحل آزمون آیلتس، این گواهی نامه را دریافت کنند.

شما برای گذراندن تحصیلات تکمیلی خود در کانادا، به مجوز تحصیلی این کشور نیاز دارید. با ویزای دانشجویی خود می توانید این مجوز را دریافت کنید. همان طور که گفته شد، همه دانشگاه ها و کالج ها نمی توانند شانس تحصیل در کانادا بدون آیلتس را به شما ارائه دهند. شما می توانید با تحصیل در کالج های زبان کانادا و گذراندن این دوره ها شانس قبولی در دانشگاه مورد نظرتان را افزایش دهید.

2. موارد پذیرش دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان

آیا شرایط تحصیل در کانادا را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2
 • گذراندن سایر آزمون های مهارت انگلیسی مانند TOEFL ،CAEL ،CanTEST و غیره.
 • کشوری که اهل آن هستید انگلیسی زبان باشد.
 • 4 سال در مدرسه متوسط ​​انگلیسی تحصیل کرده باشید.
 • یک ترم یا یک سال تحصیل در کالج زبان کانادا شرکت کنید.
 • شما O’Level یا A-Level را به پایان رسانده باشید و مدرک قبلی خود را به زبان انگلیسی دریافت کرده باشید.

اگر یکی از شرایط بالا را داشته باشید، می توانید بدون آیلتس در دانشگاه های کانادا پذیرش شوید.

اپلای دانشگاه های کانادا بدون زبان
Toronto-Skyline,-Toronto-,-Canada

3. روش های تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

در این‌جا نحوه اپلای دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان آورده شده است. کمتر دانشگاهی امکان تحصیل در کانادا بدون آیلتس را برای شما فراهم می کند. با این وجود برخی از روش های معمول تحصیل در دانشگاه های کانادا بدون آیلتس در زیر معرفی شده است:

 • برای کانادا گواهی مهارت انگلیسی بگیرید.
 • دانشگاه هایی را که نیازی به آیلتس ندارند جستجو کنید.
 • دوره آنلاین زبان انگلیسی را کامل کنید.
 • تحصیل در کالج های زبان کانادا.

4. تحصیل در کانادا بدون مدرک آیلتس

 در گذشته، آیلتس یکی از آزمون های زبان یا امتحاناتی بوده است که برای آزمایش سطح مهارت زبان انگلیسی مورد استفاده قرار گرفته است. دانشجویان بین المللی زیادی هستند که نوشتن این آزمون را دشوار دانسته اند و آن ها برای کسب نمره بهتر برای گرفتن پذیرش در دانشگاه، مجبور به شرکت چندباره در این آزمون اند، که هزینه زیادی به همراه دارد.

در حال حاضر، دانشگاه های زیادی در کانادا وجود دارد که به این مدرک نیازی ندارد. اقدامات مختلفی در حال انجام است تا دانشجویان بتوانند بدون آیلتس در کانادا تحصیل کنند. در برخی از دانشگاه های کانادا، دانشجویان می توانند با صدور یک توصیه نامه از دانشکده های قبلی خود ثبت نام کنند تا مهارت زبان انگلیسی خود را نشان دهند. دانشجویان بین المللی نیز برای گرفتن پذیرش در کانادا خود را از نوشتن آیلتس معاف می کنند. روش دیگر تحصیل در کالج های زبان کانادا است که در این کشور برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است.

تحصیل در کالج زبان کانادا
Jacques-Cartier-bridge-in-Montreal-lights-up-the-night-sky

دلایل شرکت نکردن در آزمون آیلتس

 • قیمت: هزینه بالای شرکت در این آزمون یکی از عواملی است که دانشجویان را از انجام آن منصرف می کند. 
 • ساختار آزمون: برای هر دانشجویی که می خواهد در این آزمون شرکت کند ، اعتماد به نفس و مهارت زیادی در نوشتن مقاله لازم است. 
 • مدت زمان: به طور معمول، آزمون های آیلتس به دلیل بخش سخنرانی بیش از یک روز طول می کشد و از سایر قسمت های آزمون جدا می شود.
 • بخش سخنرانی: این قسمت از آزمون دانش آموزان را ملزم می کند که یک به یک با مصاحبه کننده ارتباط برقرار کنند. برای هر دانش آموزی که مهارت کلامی کافی نداشته باشد ممکن است مواجهه با مصاحبه کننده دشوار باشد.

5. دانشگاه های برتر کانادا بدون نیاز به مدرک زبان

اپلای دانشگاه های کانادا بدون زبان امکان پذیر است. برخی از دانشگاه های کانادا دانشجویانی را قبول می کنند که برای آزمون آیلتس شرکت نکرده اند، با این حال متقاضیان باید معیارهای خاصی را که دانشگاه ها در نظر گرفته اند، دارا باشند. در زیر لیستی از دانشگاه های برتر برای تحصیل در کانادا بدون نیاز به آیلتس آورده شده است:

تحصیل در کالج زبان کانادا
Montreal,-Canada

جایگزین مدرک آیلتس در دانشگاه های برتر کانادا

 • دانشگاه بروک: برای ورود به دانشگاه بروک می توانید از آیلتس کمک بگیرید، اما آیلتس ملاک لازم نیست. دانشگاه بروک نمرات تافل را در نظر گرفته و همچنین برنامه زبان انگلیسی Brock Intensive را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.
 • دانشگاه ساسکاچوان: این یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است. اگر در آزمون آیلتس حاضر نشده اید، می توانید نمره تافل (به طور کلی 86 با حداقل نمره 19 در هر) را انتخاب کنید.
 • دانشگاه مموریال: دانشگاه مموریال، یک دانشگاه دولتی واقع در سنت جان، نیوفاندلند و لابرادور است. برای پذیرش در دانشگاه Memorial، نمره IELTS لازم نیست. با این حال، دانشجویان باید حداقل نمره 90 تافل و یا نمره 70 CAEL را دارا باشند.
 • دانشگاه رجینا: دانشجویان با ارائه مدرک ‘O Levels’ یا ‘A Levels’ نیازی به ارسال نمرات آیلتس برای پذیرش در دانشگاه رجینا ندارند. دوره های آموزش زبان انگلیسی نیز در این دانشگاه موجود است.
 • دانشگاه وینیپگ: دانشگاه وینیپگ در سال 1871 به عنوان کالج مانیتوبا تاسیس شد. در دانشگاه وینیپگ، اثبات مهارت زبان انگلیسی شرط پذیرش است. با این حال، نمرات باند آیلتس لازم نیست. قبل از شروع برنامه می توانید در دانشگاه وینیپگ در ELP (برنامه زبان انگلیسی) شرکت کنید.
 • کالج کامبرین: این موسسه در سال 1967 تاسیس شد. برای پذیرش در برنامه های خود، نمره باند آیلتس الزامی نیست. با این حال، داوطلبان بین المللی پس از ورود به کالج، در آزمون مهارت زبان انگلیسی، از جمله نوشتن، خواندن و صحبت، ارزیابی می شوند.
 • دانشگاه کارلتون: دانشگاه کارلتون در سال 1942 به عنوان کالج کارلتون تاسیس شد. اگرچه دانشگاه نمرات آیلتس را برای پذیرش می پذیرد، اما این یک الزام اجباری نیست.
تحصیل در کانادا بدون زبان
Biosphere,-Montreal,-Canada

6. دوره آنلاین زبان انگلیسی در کانادا

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

آخرین راه ورود به کانادا بدون آیلتس گذراندن دوره های آنلاین زبان انگلیسی است. این دوره ها بسیار راحت تر از آیلتس است و هیچ استانداردی برای گذراندن آنها با نمره خاصی مانند آیلتس لازم نیست. به جای نشان دادن گواهینامه آیلتس، دانشجو می تواند با استفاده از این دوره های آنلاین زبان پذیرش در دانشگاه های کانادا را به راحتی انجام دهد. تحصیل در کالج های زبان کانادا امکان آموزش زبان انگلیسی را در این کشور فراهم کرده است.

7. سایر آزمون های مهارت زبان کانادا

دانشجویان بین المللی که به دنبال پذیرش در دانشگاه های کانادا هستند می بایست به زبان انگلیسی مسلط باشند. با این وجود شرکت در آزمون بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) الزامی نیست. شرط آیلتس برای بسیاری از دانشگاه های کانادا اجباری نیست.

چندین آزمون انگلیسی دیگر به جای IELTS برای آزمایش توانایی زبان انگلیسی دانشجویان بین المللی پذیرفته شده است. آزمون آیلتس گران است و کسب حداقل نمرات مورد نیاز به تلاش زیادی نیاز دارد. چندین دانشگاه در کانادا درخواست های دانشجویان بین المللی را بدون نمره آیلتس می پذیرند. برخی از کنکورهای جایگزین TOEFL ،GRE ،SAT ،GMAT ،MCAT ،LSAT هستند. 

گزینه های جایگزین تحصیلی در کانادا بدون آیلتس

 در زیر لیست برخی دیگر از آزمون های مهارت زبان انگلیسی وجود دارد که می تواند توسط دانشجویان بین المللی برای پذیرش در دانشگاه های برتر کانادا انجام شود:

 • TOEFL: آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی 
 • CAEL: زبان انگلیسی دانشگاهی کانادا 
 • PTE: آزمون زبان انگلیسی پیرسون 
 • Can Test: آزمون انگلیسی زبان کانادایی برای دانش پژوهان و کارآموزان
تحصیل در کانادا بدون زبان
Toronto,-Canada-2

آزمون انگلیسی Duolingo

طبق به روزرسانی های اخیر، بیش از 150 موسسه آموزشی کانادایی پذیرش DUOLINGO را به عنوان یکی از آزمون های مهارت زبان آغاز کرده اند. این آزمون اکنون یکی از محبوب ترین گزینه ها برای پذیرش در دانشگاه‌های کشور کانادا‌‌ست. است. برخی از مزایای این آزمون عبارت‌اند از:

 • آزمون آنلاین
 • نتایج سریع (فقط چند روز پس از امتحان)
 • هزینه مقرون به صرفه (فقط 49 دلار آمریکا)
Toronto,-Canada
Toronto,-Canada

8. آموزش زبان انگلیسی در کانادا

بسیاری از دانشگاه های کانادا برنامه های آموزشی تسلط به زبان انگلیسی را ارائه می دهند، دانشجویان بین المللی که به قصد اپلای دانشگاه های کانادا بدون زبان مهاجرت می کنند، ELP نامیده می شوند و زبان انگلیسی دومین زبان اصلی آنها است. معیارهای واجد شرایط بودن برای ELP با موسسات تغییر می کند، بنابراین قبل از اقدام به کالج ها/ دانشگاه های کانادا بدون آیلتس، باید دستورالعمل های برنامه و شرایط زبان انگلیسی را تأیید کنید.

9. هزینه آموزش زبان در کانادا

آموزشگاه های زبان اغلب دوره ها را بر اساس تعداد مشخصی از هفته ها، به جای رویکرد ترم برای تحصیل، ارائه می دهند. هزینه شهریه مدارس زبان کانادایی توسط هر مدرسه تعیین می شود.

در اینجا چند نمونه هزینه برای مدارس زبان در برخی از کلانشهرهای مهم کانادا (بدون احتساب مسکن یا وعده های غذایی) آورده شده است:

 • تورنتو: مدرسه 12 هفته ای زبان انگلیسی: 3.515 CAD
 • شهر کبک: مدرسه 12 هفته ای زبان فرانسه: 3.570 CAD
 • ونکوور: مدرسه 12 هفته ای زبان انگلیسی: 4.083 CAD
 • کلگری: مدرسه 12 هفته ای زبان فرانسه: 3.446 CAD

10. دوره های زبان فرانسه در کانادا

کانادا دارای 80 دانشگاه و 240 کالج است. سالیانه بیش از 150.000 دانشجو از خارج از کانادا جهت ادامه تحصیل به کانادا می آیند. استان کبک به نوعی بهشت دانشگاهی کانادا می باشد. فرانسوی زبان رسمی و اداری در ایالت کبک کانادا می باشد. هر چند اغلب آن‌ها به انگلیسی نیز مسلط می باشند، با این حال نسبت به زبان فرانسوی تعصب خاصی دارند. به همین خاطر دوره های زبان فرانسوی زیادی در این شهر برگزار می شود.‌
مونترال دومین شهر بزرگ کانادا و دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان در دنیا می باشد که در استان کبک قرار گرفته است.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل از نحوه برگزاری دوره های زبان فرانسه به مقاله شرایط دوره زبان در فرانسه مراجعه کنید.

11. دوره های مسیر برای اپلای دانشگاه های کانادا بدون زبان

دوره مسیر یک دوره انگلیسی است اما برای اهداف دانشگاهی است. این مورد قبل از ثبت نام در دانشگاه یا کالج در کانادا گرفته شده و شما را نه تنها برای داشتن سطح انگلیسی مورد نیاز بلکه برای درک سیستم آموزشی کانادا نیز آماده می کند.

در این دوره، با تأکید ویژه بر زبان آکادمیک که دانشجویان در کانادا در کلاس های خود استفاده می کنند، مهارت های آکادمیک و سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا می دهید. همچنین، اگر مسیر را به پایان برسانید، به محض آن‌که تأیید کرد که شرایط موسسه آموزشی را برای شرکت در کلاس ها برآورده کرده اید، لازم نیست در آزمون آیلتس شرکت کنید.

اپلای دانشگاه های کانادا بدون زبان
TORONTO-BEST-COMMUNITIES-CANADA

12. ویزای تحصیل در کانادا بدون آیلتس

با توجه به مقررات جدید ویزای کانادا، حتی اگر امتیازات آیلتس را نداشته باشید، مشکلی در ویزای دانشجویی وجود نخواهد داشت. طبق آخرین قوانین دانشجویان بین المللی، فقط باید پذیرش خود را در دانشگاهی در کانادا ثابت کنند تا واجد شرایط ویزای تحصیلی باشند.

 بنابراین دانشجویانی که بدون نمره آیلتس برای ویزا در کانادا اقدام می کنند باید مدارکی را ارائه دهند تا ثابت کنند دانشگاه آن ها به نمره آیلتس نیاز ندارد. این مقررات توسط دولت کانادا وضع شده است تا دانشجویان بین المللی واقعی را به سمت کشوری که واقعاً مایل به ادامه تحصیل در آن هستند، جذب کند. همچنین تحصیل دانشجویان عالی در کانادا از دانشگاه های درجه یک و بدون آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان مفید خواهد بود.

آیلتس هرگز الزام سفارت کانادا نبوده است اما این شرط دانشگاه های کانادا است. با این حال همه دانشگاه های کانادا نیازی به ارائه گواهینامه آیلتس با نمره مشخص ندارند.

13. مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

قبل از این‌که تقاضای اپلای دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان دهید، با نزدیکترین سفارت کانادا تماس بگیرید و از آن‌ها بپرسید که آیا آن‌ها بدون مدرک IELTS درخواست مجوز تحصیل در کانادا را قبول می کنند یا خیر. ممکن است نامه ای از دانشگاه شما در کانادا خواسته شود، مبنی بر اینکه برای شرکت در رشته ای که انتخاب کرده اید نیازی به شرکت در آزمون آیلتس نیست. قبل از اقدام به ویزای دانشجویی در کانادا بدون آیلتس، حتما با سفارت تماس بگیرید.

با این حال، هنگامی که آیلتس ندارید، در واقع باید نامه مهارت خاصی به زبان انگلیسی داشته باشید. نامه مهارت نامه ای است که مدرسه قبلی شما صادر کرده است. این نامه نشان می دهد که تسلط شما به زبان انگلیسی قابل قبول است و شما شایسته پذیرش در دانشگاه هستید. اگر دانشگاه ها نامه Proficiency Letter را قبول کنند، پس شما می توانید در کانادا تحصیل کنید. 

Calgary,-AB,-Canada
Calgary,-AB,-Canada

14. هزینه زندگی در کانادا بدون مدرک زبان

هزینه زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورها مانند ایالات متحده و انگلستان بسیار کم است. علاوه بر این، بسیاری از دانشگاه های معتبر کشور توسط دولت تأمین می شوند که به نفع دانشجویان کار می کنند. با این حال، هزینه زندگی در کانادا بسته به مکان دانشگاه می تواند نوسان داشته باشد.

 اتاوا، ونکوور و تورنتو از گرانترین شهرهای کانادا محسوب می شوند.

 دانشجویان بین المللی مشتاق باید از مقررات اجازه دانشجویی اداره تابعیت و مهاجرت کانادا (CIC) پیروی کنند. با اعلام اثبات بودجه کافی برای تحصیل در کانادا می توان این مجوز را درخواست کرد.

15. هزینه اسکان در کانادا

آیا شرایط تحصیل در کانادا را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

مسکن مهمترین مساله ای است که اکثر متقاضیان تحصیل در کالج های زبان کانادا با آن روبرو می شوند. موقعیت دانشگاه و شهر (ناحیه شهری یا حومه) تا حد زیادی بر هزینه زندگی در کانادا تأثیر می گذارد. اکثر دانشجویان ترجیح می دهند در محوطه دانشگاه که به تالارهای اقامت نیز معروف است زندگی کنند.

 هزینه متوسط ​​اقامت در تالارهای اقامت کانادا نزدیک به 4000 تا 8000 CAD در سال است. از آنجا که پذیرش در هر دانشگاه کانادایی، ارائه محل اقامت را برای هیچ یک از دانشجویان تضمین نمی کند، آن‌ها باید به دنبال گزینه دیگری از مسکن جداگانه در دانشگاه باشند. هزینه معمول چنین خدمات اقامتی به نهاد تحصیلات بستگی خواهد داشت. این‌که آیا دانشجو برنامه غذا یا اتاق خصوصی را انتخاب می کند، قیمت ها متفاوت خواهد بود.

گزینه اجاره آپارتمان خارج از دانشگاه نیز وجود دارد که انتخاب بسیاری از دانشجویان است. برای استفاده از این گزینه، دانشجویان باید از میانگین اجاره و هزینه زندگی کانادا در شهرهای مختلف آن آگاه باشند.

Alberta,-Canada
Alberta,-Canada

 سوالات متداول تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان چه شرایطی دارد؟

گذراندن سایر آزمون های مهارت انگلیسی. کشوری که اهل آن هستید انگلیسی زبان باشد. 4 سال در مدرسه متوسط ​​انگلیسی تحصیل کرده باشید. یک ترم یا یک سال در مدرسه زبان کانادا شرکت کنید.

کدام دانشگاه های کانادا برای پذیرش به مدرک زبان نیاز ندارند؟

دانشگاه بروک، دانشگاه ساسکاچوان، دانشگاه مموریال، دانشگاه رجینا، دانشگاه وینیپگ، کالج کامبرین، دانشگاه کارلتون.

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان به چه روش هایی امکان پذیر است؟

شما می توانید دانشگاه هایی را جستجو کنید، که نیازی به آیلتس ندارند. همچنین می توانید دوره آنلاین زبان انگلیسی و یا تحصیل در کالج های زبان کانادا را انتخاب کنید.

آیا امکان اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است؟

آیلتس هرگز الزام سفارت کانادا نبوده است اما این شرط دانشگاه های کانادا است. با این حال همه دانشگاه های کانادا نیازی به ارائه گواهینامه آیلتس با نمره مشخص ندارند.

آیا تحصیل در کانادا بدون مدرک آیلتس امکان پذیر است؟

چندین دانشگاه در کانادا درخواست های دانشجویان بین المللی را بدون نمره آیلتس می پذیرند. برخی از کنکورهای جایگزین TOEFL ،GRE ،SAT ،GMAT ،MCAT ،LSAT هستند.

جمع بندی

Conclusion

داشتن گواهی مهارت زبان انگلیسی، یکی از شرایط اصلی پذیرش در دانشگاه های بزرگ کانادا است. با این وجود دانشگاه های زیادی در کانادا وجود دارند که پذیرای دانشجویان بین المللی بدون مدرک زبان اند. شما می توانید با شرکت در این دانشگاه ها و دوره های زبان در کانادا ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا