100 درصد تخفیف بهاره مشاوره تخصصی.

مشاوره تخصصی مهاجرت با 100٪ تخفیف (بهاره)

100٪ تخفیف مشاوره

دریافت مشاوره دریافت مشاوره

تحصیل در کالج هانوفر 2024 (✅ امتحان ورودی+خوابگاه)

usa Flag

اگر به دنبال کالجی مناسب برای آمادگی جهت تحصیل در بهترین دانشگاه‌های جهان هستید، کالج هانوفر یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. کالج هانوفر میزبان بیش از 1000 دانشجوی ملی و بین‌المللی است و همواره بر رشد و آموزش تک‌تک دانشجویان خود تأکید دارد. شما با تحصیل در این کالج از مزایای متعدد آن، از خوابگاه‌های زیبا و منحصربه‌فرد گرفته تا کمک‌هزینه‌های متنوع، بهره‌مند خواهید شد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به معرفی کالج هانوفر پرداخته، شرایط تحصیل و اخذ پذیرش این کالج را بررسی کنیم. ما در این مقاله پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود؛ سوالاتی مانندِ:

 • شرایط تحصیل در کالج هانوفر چگونه است؟
 • آیا کالج هانوفر با امتحان ورودی همراه است؟
 • کالج پزشکی هانوفر چه ویژگی‌هایی دارد؟
 • چگونه از کالج هانوفر پذیرش بگیریم؟
 • هزینه تحصیل در کالج هانوفر آلمان چقدر است؟

✅ بررسی تحصیل در کالج هانوفر

تحصیل در کالج هانوفر می‌تواند یک شروع خوب برای دانشجویانی باشد که قصد ادامه تحصیل در آمریکا و اروپا را دارند. این کالج که در آمریکا واقع شده است، مزایای متعددی را در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد و از کالج پزشکی هانوفر گرفته تا کالج رشته‌های هنری آن، دروس خود را با بالاترین کیفیت آموزشی ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با قبولی در امتحان ورودی کالج هانوفر واجد شرایط اخذ پذیرش از این کالج شوید. فراموش نکنید که مطالعه نمونه سوالات امتحان ورودی کالج هانوفر می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند. ما در این مقاله به معرفی کامل کالج هانوفر می‌پردازیم و شرایط پذیرش دانشگاه هانوفر را بررسی می‌کنیم.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

امتحان ورودی کالج هانوفر
Minneapolis,-United-States

1. کالج هانوفر چگونه معرفی می‌شود؟

در صفحه اول سایت کالج هانوفر (Hanover College) می‌خوانید:

 • خودت باش: در کالج هانوفر دانشجویان آزادند که خودشان باشند و فردیت خود را تعریف کنند.
 • آشنا باش: در کالج هانوفر همه با هم و برای هم کار می‌کنیم چرا که روی هر دانشجو سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. در جامعه کوچک هانوفر دوستی‌ها ابدی است!
 • آماده باش: آموزش جامع کالج هانوفر دانشجویان را برای زندگی واقعی آماده می‌کند.

همین مقدمه ساده نمایی کلی از آنچه کالج هانوفر است، ارائه می‌دهد اما برای معرفی دقیق‌تر باید بگوییم:

کالج هانوفر که در سال 1827 تأسیس شده است، یک کالج خصوصی فعال در حوزه هنرهای لیبرال و سایر رشته‌هاست. این کالج فعالیت خود را با کلاس‌های ساده و کوچک شروع کرده و امروزه میزبان بیش از هزار دانشجوی ملی و بین‌المللی است. این کالج 34 رشته‌ی مختلف را ارائه می‌دهد و در تلاش است شرایطی مناسب برای پذیرش دانشجویان فراهم کند.

همینجا فرم ارزیابی را پرکنید. به زودی برای مشاوره تخصصی با شما تماس می گیریم.

2. کالج هانوفر کجاست؟

کالج هانوفر در 650 هکتار زمین جنگلی با منظره‌ای از رودخانه اوهایو قرار دارد. این کالج خارج از منطقه تاریخی Madison و با 45 دقیقه فاصله از Louisville قرار گرفته است. مناطق Indianapolis (واقع در ایالت Indiana آمریکا) و Cincinnati (شهری در Ohio) نیز با کالج هانوفر به ترتیب 95 و 75 دقیقه فاصله دارند.

فراموش نکنید که کالج هانوفر در ایالت متحده آمریکا واقع شده است و در آلمان قرار ندارد.

جزئیات بیشتر مانند مزایا و شرایط تحصیل در این کالج را در بخش بعدی مقاله بخوانید.

نمونه سوالات امتحان ورودی کالج هانوفر
Hoover-Dam,-United-States

3. مزایای تحصیل در کالج هانوفر کدامند؟

تحصیل در کالج هانوفر مزایای متعدد و منحصربه‌فردی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. چند کالج یا دانشگاه در جهان به دانشجویان اجازه طراحی رشته‌ی تحصیلی‌شان را می‌دهند؟ این امکان در کالج هانوفر وجود دارد. همچنین با تحصیل در کالج هانوفر و گذراندن دوره‌های مختلف مهارت‌های لازم برای اشتغال را پیدا می‌کنید و یک رزومه‌ی کامل پیش از شروع تحصیلات آکادمیک در مقاطع کارشناسی یا بالاتر برای خود می‌سازید.

کالج هانوفر در تلاش است تا دانشجویان را از نظر فکری به چالش بکشد و به آن‌ها یاد بدهد که مسئولیت زندگی، یادگیری و پویایی را به عهده بگیرند.

4. شرایط تحصیل در کالج هانوفر چگونه است؟

شرایط مختلفی برای تحصیل در کالج هانوفر و از اخذ پذیرش از این کالج وجود دارد اما باید بدانید هیچ شرطی به تنهایی نمی‌تواند باعث قبولی یا رد درخواست برای اخذ پذیرش شما شود و همواره مجموع توانایی‌ها و رزومه دانشجویان در این پروسه در نظر گرفته می‌شود.

با این حال باید بگوییم برخی نکات اهمیت بیشتری دارند و به نوعی شرایط تحصیل در کالج هانوفر را می‌سازند. این نکات عبارتند از:

 • معدل مدرک تحصیلی دانشجو (GPA)
 • برنامه‌ها و دوره‌های گذرانده شده در دوره تحصیل
 • رزومه فعالیت‌ها و مسئولیت‌هایی که تاکنون داشته است
پذیرش دانشگاه هانوفر

اگر می‌خواهید بدانید که کالج هانوفر با آزمون ورودی همراه است یا نه، بخش بعدی مقاله را از دست ندهید چرا که در بخش بعدی از این آزمون و تأثیر مطالعه نمونه سوالات امتحان ورودی کالج هانوفر حرف می‌زنیم.

5. آیا کالج هانوفر امتحان ورودی دارد؟

بله! برای تحصیل در کالج هانوفر باید در یکی از امتحان های ورودی SAT یا ACT نمره قبولی کسب کنید. این دو آزمون از امتحان‌های ورودی هستند که دانشجویان برای اخذ پذیرش از بسیاری از کالج‌ها باید در آن‌ها شرکت کنند.

خوب است بدانید که:

 • امتحان ورودی SAT معمولاً 3 ساعت زمان می‌برد و بر ریاضی و مهارت‌های زبان متمرکز است. حداقل نمره قبولی در امتحان ورودی SAT برای کالج هانوفر را 1125 تعیین کرده‌اند.
 • امحان ورودی CAT نیز یک امتحان چندگزینه‌ای در دروس زبان انگلیسی، ریاضی و برخی علوم دیگر است. اگر می‌خواهید با مدرک امتحان ورودی CAT از کالج هانوفر پذیرش بگیرید، باید حداقل 23 نمره دریافت کرده باشید.

خوب است بدانید که آزمون ورودی کالج هانوفر اجباری نیست!

کالج هانوفر معتقد است که دانشجویان را فراتر از اعداد می‌بیند و اگر دانشجویی فکر می‌کند بدون نمرات آزمون ورودی، همچنان رزومه‌ای قوی برای اخذ پذیرش دارد، می‌تواند بدون ضمیمه کردن نمرات امتحان ورودی کالج هانوفر برای اخذ پذیرش درخواست کند. توصیه می‌شود این دسته از دانشجویان حداقل 2 توصیه‌نامه رسمی را در مدارک خود قرار دهند.

فراموش نکنید که نمونه سوالات امتحان ورودی کالج هانوفر می‌تواند در آشنایی با سبک سوالات چهارگزینه‌ای و کسب نمره قبولی به شما کمک کند.

6. کالج Hanover از نظر زبانی چه شرایطی دارد؟

یکی از شرایط تحصیل در کالج هانوفر، شرایط زبان است. شما برای تحصیل در کالج هانوفر باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و مدارک معتبر این زبان را در هنگام اخذ پذیرش تحصیلی برای کالج ارسال نمایید.

در جدول زیر می‌توانید مدارک زبان معتبر در کالج هانوفر و حداقل نمرات آن‌ها را ببینید:

عنوان مدرک و آزمونحداقل نمره
TOEFL80
IELTS6.5
ACTFLاز Intermediate High (IH) تا Advanced Low (AL)
GTEC336-340
PTE58
DET110
iTEP4.0
TCCLevel C1, B2 با مصاحبه

با همراه باشید تا در بخش بعدی به سراغ خوابگاه‌ها و رشته‌های ارائه شده در کالج هانوفر برویم.

کالج پزشکی هانوفر
Chicago,-IL,-USA
همینجا فرم ارزیابی را پرکنید. به زودی برای مشاوره تخصصی با شما تماس می گیریم.

7. شرایط استفاده از خوابگاه کالج هانوفر چگونه است؟

تمام کمپس‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی کالج هانوفر در اطراف کلاس‌های درس، کتابخانه‌ها، باشگاه‌های ورزشی و محیط‌های فرهنگی و هنری قرار گرفته‌اند و از تمام دانشجویان خواسته می‌شود که طول مدت تحصیل خود را در منطقه دانشجویی کالج بگذرانند. بنابراین استفاده از خوابگاه نه تنها برای همه مجاز است، بلکه شبیه قانون می‌ماند.

از جمله امکانات خوابگاه‌های کالج هانوفر می‌توان به میز و صندلی، کمد، تخت و Wifi اشاره کرد. توجه داشته باشید که هر سالن خوابگاه، حمام و دستشویی مشترک دارد.

8. چه رشته‌هایی در کالج Hanover ارائه می‌شوند؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، تحصیل در کالج هانوفر در 34 رشته امکان‌پذیر است که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • مردم‌شناسی
 • هنر و طراحی
 • بیوشیمی
 • علوم بازرگانی
 • زیست‌شناسی
 • مهندسی
 • زبان آلمانی
 • روانشناسی

9. کالج پزشکی هانوفر چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر قصد ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، دام‌پزشکی یا داروسازی را دارید، می‌توانید روی کالج پزشکی هانوفر حساب کنید. کالج پزشکی هانوفر بالاترین کیفیت آموزش و تجهیزات لازم را برای دانشجویان خود فراهم کرده است تا آن‌ها را برای تحصیلات آکادمیک این رشته آماده کند. تحصیل در این کالج مبتنی بر برنامه‌ریزی دقیق و ارائه مفاهیم به صورت تئوری و عملی است.

کالج هانوفر یک مشاور ماهر و باتجربه برای متقاضیان رشته‌های پزشکی در نظر گرفته است تا آن‌ها را در مسیر تحصیل و تصمیم‌گیری برای رشته تحصیلی خود راهنمایی و هدایت کند.

اخذ پذیرش دانشگاه هانوفر چه شرایطی دارد؟ پاسخ سوال خود را در بخش بعدی مقاله بیابید.

10. چگونه از دانشگاه هانوفر پذیرش بگیریم؟

برای دریافت پذیرش از کالج و دانشگاه هانوفر می‌توانید از طریق پورتال کالج یا Common Application اقدام نمایید و درخواست خود را برای رشته‌ها و بورسیه‌های این کالج ثبت کنید.

شما باید در ابتدا فرم‌های لازم را تکمیل کنید و سپس مدارک خود را برای کالج ارسال نمایید. برخی از مدارک لازم برای دریافت پذیرش از دانشگاه هانوفر عبارتند از:

 • آخرین مدارک تحصیلی
 • رزومه کامل تحصیلی و کاری
 • نمرات قبولی از امتحان ورودی کالج هانوفر
 • مدارک شناسایی
 • گواهی تمکن مالی
پذیرش دانشگاه هانوفر

11. چه زمانی برای اخذ پذیرش اقدام کنیم؟

مهلت ثبت درخواست برای پذیرش دانشگاه هانوفر به شرح زیر است:

 • برای متقاضیان تحصیل در دوره زمستان یا بهار: 1 اکتبر
 • برای متقاضیان تحصیل در دوره پاییز: 1 مارچ

در آخرین بخش از مقاله به سراغ هزینه ها و کمک هزینه های تحصیل در کالج هانوفر می‌رویم. از اینکه در این مقاله همراه ما بودید، سپاس‌گزاریم.

12. هزینه تحصیل در کالج هانوفر چقدر است؟

مجموع هزینه تحصیل در کالج هانوفر در سال 2024 مبلغ 59,785 دلار در نظر گرفته شده است. از این مبلغ، 43,368 دلار به صورت بلوکه شده در حساب شما قرار خواهد داشت و شهریه اصلی کالج هانوفر تنها 920 دلار است. فراموش نکنید که هزینه تحصیل در کالج هانوفر، هزینه اسکان را نیز در برمی‌گیرد و این هزینه حدوداً 15,497 دلار است.

خوب است بدانید که به صورت میانگین مبلغ 32,000 دلار به عنوان کمک‌هزینه برای دانشجویان کالج هانوفر پرداخته می‌شود.

نمونه سوالات امتحان ورودی برای پذیرش کالج هانوفر
Seattle,-United-States

13. بورسیه و کمک‌های مالی کالج هانوفر به چه صورتند؟

دانشجویان بین‌المللی در کالج هانوفر می‌توانند برای تسهیل پرداخت هزینه تحصیل در این کالج، از بورسیه‌ها، گرنت‌ها، جوایز و وام‌های دانشجویی بهره ببرند.

خوب است بدانید که 99 درصد از دانشجویان کالج هانوفر به طریقی از کمک مالی این کالج بهره می‌برند.

از جمله کمک‌های مالی‌ای که در دسترس تمام دانشجویان قرار دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بورسیه‌های لیاقت
 • جایزه موفقیت دانشجو
 • گرنت‌ها و کمک‌های مالی مبتنی بر نیاز
 • جایزه Bicentennial Campus Visit
 • جایزه FAFSA Filer

دانشجویان بین‌المللی همچنین می‌توانند برای دریافت برخی از بورسیه‌های رقابتی مانند Templeton Social Justice Leadership Program و Music Scholarship اقدام نمایند.

14. آیا امکان کار همزمان با تحصیل در کالج هانوفر وجود دارد؟

باید بگوییم بله! بر اساس قوانین آمریکا دانشجویان بین‌المللی می‌توانند به کار پاره‌وقت همزمان با تحصیل خود بپردازند. هر دانشجو در این کشور مجاز است 20 ساعت در هفته در دوره تحصیل خود کار کند و در ایام تعطیل نیز به عنوان نیروی تمام‌وقت فعالیت خود را ادامه دهد.


پرسش‌های متداول تحصیل در کالج هانوفر

✅ چرا باید نمونه سوالات امتحان ورودی کالج هانوفر را مطالعه کنیم؟

نمونه سوالات امتحان ورودی کالج هانوفر تأثیر به سزایی در شناخت ساختار آزمون و کسب نمره قبولی در آن دارند.

✅ تحصیل در کالج پزشکی هانوفر چه مزایایی دارد؟

با تحصیل در این کالج نه تنها با بالاترین کیفیت آموزش برای دانشگاه‌های پزشکی آماده می‌شوید، بلکه یک مشاور راهنما همراه شماست.

✅ چگونه از کالج هانوفر پذیرش بگیریم؟

برای اخذ پذیرش از کالج هانوفر باید مدارک خود را از طریق سایت کالج یا Common App در زمان مقرر برای کالج ارسال کنید.

✅ کالج هانوفر کجاست؟

کالج هانوفر در آمریکا و در نزدیکی ایالت ایندیانا قرار گرفته است.

✅ هزینه تحصیل در کالج هانوفر چقدر است؟

شما با پرداخت 56,334 دلار در سال می‌توانید در کالج هانوفر درس بخوانید و البته بورسیه‌ها و کمک‌های مالی متعددی در دسترستان قرار دارد.

جمع بندی

Conclusion

تحصیل در کالج هانوفر برابر است با دریافت بالاترین کیفیت آموزش و بهترین مزایای تحصیلی از جمله خوابگاه‌هایی که شهرت جهانی دارند. شما با انتخاب کالج هانوفر می‌توانید در رشته‌های مختلفی مشغول به تحصیل شوید و از مشاوره‌ها و برنامه‌ریزی دقیق آن بهره ببرید. فراموش نکنید که کالج هانوفر در 650 هکتار زمین جنگلی در کنار رودخانه اوهایو قرار دارد و شما با ارائه‌ی رزومه‌ای قوی یا نمرات قبولی در آزمون ورودی می‌توانید از این کالج پذیرش بگیرید.

در صورت تمایل برای مشاوره تخصصی با مشاورین ارشد موسسه حقوقی سروش فردا اینجا کلیک کنیدو فرم ارزیابی را پر کنید.

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 18

ثبت درخواست مشاوره
هزینه: موقتا رایگان