تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان (+ شرایط 2021)

hungary Flag

مجارستان پل ارتباطی بین اروپای شرقی و مرکزی و بهترین کشور برای تحصیلات عالی است. با وجود این‌که اکثر دانشگاه های مجارستان برای پذیرش به مدرک مهارت زبان نیاز دارند، اما شما می توانید با شرکت در دوره های زبان این کشور بدون مدرک زبان پذیرش شوید. در این مقاله با سرفصل های زیر کلیه اطلاعات درباره روش ها و روند تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان معرفی خواهد شد.

 • شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان چیست؟
 • مراحل تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان به چه صورت است؟
 • هزینه دوره های زبان مجارستان چقدر است؟
 • شرایط تحصیل در کالج های زبان مجارستان به چه صورت است؟

✔️ بررسی تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

مجارستان به لطف بورس های تحصیلی مختلف و شهریه مناسب که هزینه های کلی زندگی و تحصیل را کاهش می دهد، گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل است. با وجود الزام داشتن مدرک زبان برای پذیرش در دانشگاه های این کشور، شرایط تحصیل بدون مدرک زبان در مجارستان فراهم شده است. شما حتی می توانید با تحصیل در کالج های زبان مجارستان ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید.
اخذ ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان و استفاده از بورس های تحصیلی این کشور باعث محبوبیت مجارستان در بین دانشجویان خارجی شده است. لازم به ذکر است هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان به خاطر شرکت نکردن در آزمون های مهارت زبان کاملا مقرون به صرفه است.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
Residence-Parliament,-Budapest,-Hungary

مجارستان در حال تبدیل شدن به یک قطب آموزش عالی است. دانشگاه های این کشور هم اکنون دوره هایی را ارائه می دهند که نه تنها به زبان مجارستانی، بلکه به چندین زبان دیگر نیز تدریس می شوند که محبوب ترین آنها انگلیسی است. شما همچنین می توانید با شرکت در این دوره ها، ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان را بدست آورید.

1. شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

یکی از شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان این است که، اگر شما قبلاً در محیط آموزشی انگلیسی تحصیل کرده باشید، می توانید بدون ارائه مدرک زبان پذیرش شوید. در چنین شرایطی، نامه ای از دانشگاه قبلی خود دریافت کنید که ادعای شما را تأیید کند. سپس آن را به دانشگاه منتخب خود ارائه دهید. اگر آن‌ها مدرک را قبول می کنند، باید در نامه پذیرش یا در گواهی اضافی ذکر شود. (سفارتخانه ها چنین مدارکی را از دانشگاه های دولتی می پذیرند.)
آزمون های ورودی را می توان در بسیاری از دانشگاه های مجارستان نیز انجام داد.

یکی دیگر از شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان شرکت در دوره های زبان این کشور است. شما می توانید با ثبت نام در این دوره ها در دانشگاه های معتبر مجارستان پذیرش بگیرید.

تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
Amazing-Winterland-in-Budapest,-Hungary

2. مراحل تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

آیا شرایط تحصیل در مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

از آنجا که در مجارستان سیستم پذیرش متمرکز وجود ندارد، شما در ابتدا باید دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب و سپس به دفتر بین المللی دانشگاه ایمیل ارسال کنید. تقریباً هر دانشگاه دارای یک دفتر بین المللی است. آن‌ها به شما کمک می کنند تا با شرایط پذیرش، ارزیابی صلاحیت و الزامات زبان آن آشنا شوید.

شما باید پس از بررسی شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان، درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید. پس از ارائه درخواست و مدارک مورد نیاز، ممکن است برای برخی از دوره های حرفه ای نیاز به هماهنگی برای مصاحبه ویدیویی داشته باشید. شما ابتدا باید هزینه درخواست خود را پرداخت کنید. برخی از دانشگاه های مجارستان این مورد را در اولویت قرار می دهند. پس از درخواست شما نامه پذیرش برای‌تان صادر می شود. در مرحله دوم شما باید شهریه دوره را پرداخت کنید. هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان نسبت به سایر کشورهای اروپایی مناسب تر است. این روند ممکن است مدت 4 هفته به طول انجامد.

3. هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

دانشجویانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور به ویژه در اروپا هستند، باید شهریه را با کشورهای دیگر مقایسه کنند. هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان بسیار مقرون به صرفه است. در واقع با توجه به برنامه انتخاب شده هزینه از موسسه ای به موسسه دیگر متفاوت است. بهترین ایده این است که همیشه وب سایت دانشگاه را از نظر نمودار هزینه دانشجویان خارجی بررسی کنید. تمام دوره های سطح بالا مانند تجارت، علوم، هنر، پزشکی، مهندسی، با هزینه مقرون به صرفه در دسترس هستند. 

شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
Residence-Parliament,-Budapest,-Hungary

هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی

در مقایسه با بقیه کشورهای اروپای غربی، هزینه های تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان بسیار مقرون به صرفه است. هزینه های تحصیل بسته به مدرسه و برنامه دانشجویان خارجی متفاوت است. اغلب رشته های داروسازی و دندانپزشکی از جمله گزینه های گران قیمت هستند. شهریه این رشته ها بین 12000 تا 16000 یورو است. در حالی که سایر برنامه های کمتر تخصصی می توانند به 5000 یورو برسند.

هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی

با وجود پایین بودن هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان، شما می توانید انتظار داشته باشید که دانشگاه های خصوصی شهریه بیشتری را دریافت کنند. دانشجویان دانشگاه های مجارستان علاوه بر پرداخت شهریه، ملزم به پرداخت هزینه درخواست، هزینه امتحان و هزینه ثبت نام نیز هستند که هر کدام بین 100 تا 150 یورو است.

به خاطر داشته باشید که هر دو دانشگاه دولتی و خصوصی در تصمیم گیری در مورد شهریه یکسان برای شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا آزاد هستند.

4. لیست بورسیه های تحصیلی در مجارستان

 • برنامه بورس تحصیلی دولت مجارستان: این برنامه 5000 بورس تحصیلی برای مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا اعطا می کند.
 • بورس تحصیلی CEEPUS در مجارستان: برنامه بورس تحصیلی CEEPUS یکی دیگر از برنامه های برتر بورس تحصیلی در مجارستان است. این برنامه برای دوره های دکترا، کارشناسی ارشد و دوره کارشناسی در دسترس است.
 • برنامه اراسموس: بورس تحصیلی اراسموس یکی از برنامه های بورس تحصیلی معروف است. این بورسیه برای دوره کارشناسی ارشد در دسترس است. کلیه هزینه های شما تحت این برنامه بورس تحصیلی تأمین می شود.
 • بورس تحصیلی دانشگاه اروپای مرکزی در مجارستان: CEU یکی از دانشگاه های مجارستان با رتبه برتر است. این دانشگاه، معتبرترین، سخاوتمندانه ترین و در دسترس ترین طرح های بورس تحصیلی را برای داوطلبان در هر کشور ارائه می دهد. کلیه هزینه های شما توسط دانشگاه مرکزی اروپا مجارستان تأمین می شود.
شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
A-steel-arch-bridge-over-calm-water

5. تحصیل در کالج های زبان مجارستان

اگر به یادگیری زبان مجارستانی علاقه دارید، چندین گزینه برای شروع به صورت حضوری و آنلاین در دسترس است. بسیاری از موسسات، دوره های مجارستانی را برای خارجی ها ارائه می دهند. در اینجا لیستی از آن ها معرفی شده است.

 • موسسه فرهنگی بالاسی: یکی از اهداف این موسسه مدیریت آموزش مجارستان در سراسر جهان است. آن ها دوره های کوتاه مدت و بلند مدت را برای دانشجویان خارجی از جمله یک دانشگاه تابستانی 4 هفته ای ارائه می دهند.
 • دانشگاه پچ: مرکز مطالعات بین المللی دانشگاه Pécs دوره های مجارستانی را برای دانشجویان خارجی در طول سال ارائه می دهد و برای هر کسی که مایل به یادگیری زبان مجارستانی است آزاد است. آن ها دوره های زبان را در ترم پاییز و بهار متشکل از 48 ساعت ارائه می دهند. این دانشگاه در تعطیلات تابستان نیز یک برنامه ارائه می دهد که می تواند به شما امتیازات اضافی برای تحصیل بدهد. 
 • دانشگاه سگد: دانشگاه سگد یک دوره مقدماتی فشرده دو ترمی برای دانشجویان خارجی که مایل به تحصیل در یک دانشگاه مجارستان هستند ارائه می دهد. برنامه‌های فرهنگ و زبان مجارستانی برای دانشجویانی که می خواهند با زبان و فرهنگ محلی آشنا شوند ایده آل است. این دانشگاه تابستانی 4 هفته ای هر روز شامل برنامه های فرهنگی 90 دقیقه ای است. 
 • دانشگاه Eötvös Loránd: این دانشگاه سه نوع دوره ارائه می دهد. یک دانشگاه تابستانی در تعطیلات تابستان، یک دوره فشرده و یک دوره منظم در طول سال. ELTE یکی از دانشگاه های دارای بالاترین رتبه و یکی از بهترین دوره های زبانشناسی است.  
 • دانشگاه دبرسن: این دانشگاه علاوه بر برنامه های منظم زبان و فرهنگی خود، دوره ای را در مورد تاریخ مجارستان و اروپای مرکزی ارائه می دهد. 
Liberty-Bridge,-Budapest,-Hungary
Liberty-Bridge,-Budapest,-Hungary

مزایای تحصیل در کالج های زبان مجارستان

مدارس زبان همچنین دوره های مجاری را برای دانشجویان بین المللی با قیمت مناسب ارائه می دهند و گاهی تخفیف نیز می دهند. از طرفی، اگر دانش آموز تمام وقت هستید و برای یک دوره طولانی مدت وقت ندارید، تحصیل در کالج های زبان مجارستان بهترین گزینه برای شما است، اما از طرف دیگر، آن ها هیچ هزینه ای را برای شما تأمین نمی کنند. 

اگر مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی ندارید و قصد تحصیل و یا کار در کشورهای اروپایی و مخصوصا آلمانی زبان را دارید، یکی از بهترین پیشنهادها برای شما، تحصیل در کالج های زبان مجارستان می ‌باشد.

تحصیل در کالج های زبان مجارستان یکی از راه‌ های سریع، آسان و نسبتا ارزان برای ورود به حوزه شنگن و ادامه تحصیل و یا اشتغال در کشورهای اروپایی می ‌باشد. شما می ‌توانید از این روش به عنوان یکی از بهترین روش ‌ها جهت مهاجرت به اروپا با درصد موفقیت بالا استفاده کنید و پس از اتمام دوره زبان خود، در هر یک از کشورهای حوزه شنگن به ادامه تحصیل پرداخته و ویزای خود را تبدیل نمایند. (بدون نیاز به مراجعت به ایران)

برای دریافت اطلاعات بیشتر با دوره های زبان مجارستان و شرایط پذیرش در آن ها می توانید به مقاله دوره زبان در مجارستان مراجعه کنید.

Budapest,-Hungary-(2)
Budapest,-Hungary-(2)

6. پذیرش در دانشگاه های مجارستان بدون مدرک زبان

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

تعدادی از دانشگاه های مجارستان نیازی به ارسال آزمون های زبان انگلیسی ندارند. در زیر لیست دانشگاه های مجارستان بدون آیلتس معرفی شده است:

 • دانشگاه دبرسن
 • دانشگاه فناوری و اقتصاد بوداپست
 • دانشگاه Pécs
 • دانشگاه مجارستان غربی
 • دانشگاه اوبودا
 • دانشگاه سملویس
 • دانشگاه کاتولیک Pázmány Péter
 • دانشگاه Miskolc
 • دانشگاه Szent István
 • دانشگاه سگد
 • دانشگاه اروپای مرکزی

7. دوره های زبان انگلیسی در مجارستان

مجارستان مقصدی زیبا و ایده آل برای ادامه تحصیل است، علی رغم این که ممکن است به اندازه ایالات متحده آمریکا یا انگلیس، به زبان انگلیسی اهمیت ندهد، مجارستان زبان انگلیسی را در خود جای داده است. در حالی که زبان مجاری زبان رسمی این کشور است، انگلیسی رایج ترین زبان خارجی درمیان بومیان است.

هر دو زبان انگلیسی و آلمانی در آموزش عالی مجارستان مهم هستند و تعدادی از برنامه های تحصیلی وجود دارد که به این زبان ها آموزش داده می شوند و سالانه هزاران دانشجوی بین المللی را به خود جذب می کنند. برای دانشجویانی که برای تحصیل به زبان انگلیسی به مجارستان می روند، به طور خاص، گزینه ها و فرصت های زیادی در دسترس است.

دوره های زبان انگلیسی در مجارستان به افرادی پیشنهاد می شود که می‌خواهند در کشورهای اروپایی پذیرش دانشجویی بگیرند.

Hungarian-Parliament-Building,-Budapest,-Hungary-(2)
Hungarian-Parliament-Building,-Budapest,-Hungary-(2)

8. هزینه دوره زبان انگلیسی در مجارستان

دوره های زبان انگلیسی در مجارستان نسبتاً مقرون به صرفه است. هزینه دوره زبان آلمانی و انگلیسی در مجارستان یکسان است. برای تحصیل زبان در مجارستان باید بابت هر ترم بین 2500 تا 2900 یورو هزینه کنید. این تفاوت قیمت به خاطر متفاوت بودن کالج‌های زبان در این کشور است. هزینه های اضافی ممکن است بسته به موسسه یا منطقه ای که شما زندگی می کنید متفاوت باشد. با وجود پایین بودن هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان شرکت در دوره های زبان این کشور می تواند به پذیرش دانشجویان در دانشگاه های معتبر مجارستان کمک کند.

9. تحصیل در کالج های زبان مجارستان

موسسات زبان مجارستان قصد دارند به شما در ارتقا و توسعه مهارت های زبانی خود بدون توجه به نیاز و سطح علمی کمک کنند. لیست زیر از موسسات معتبر دارای معلمان معتبر با سطح تحصیلات بالا است:

 • شورای انگلیس مجارستان
 • خانه بین المللی بوداپست
 • مرکز بین المللی زبان مجارستان
 • مرکز زبان آکسفورد
 • آموزشگاه زبان SOTER
 • مرکز زبان انگلیسی مجارستان

شرایط تحصیل انگلیسی در مجارستان

تحصیل انگلیسی در مجارستان نسبتاً آسان و روتین تلقی می شود. موسسات مجارستان خدمات مختلفی را با قیمت های مختلف ارائه می دهند، تمام آنچه که شما نیاز دارید کپی پاسپورت، اطلاعات عمومی و هزینه های اولیه رزرو شما است. 

10. ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان

دانشجویان بین المللی که می خواهند بیش از 90 روز متوالی در مجارستان بمانند و شهروندان اتحادیه اروپا نیستند، برای اقامت در این کشور درخواست ویزای دانشجویی طولانی مدت را دارند.

شرایط ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان، برای دانشجویان کشور های مختلف متفاوت است، بنابراین مهم است که پیش از این در مورد مقررات ورود به کشور خود درخواست کنید. برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان، ابتدا باید از دانشگاه مجارستان پیشنهاد داشته باشید. شما فقط می توانید برای ویزای دانشجویی خود قبل از عزیمت از کنسولگری یا سفارت مجارستان که صلاحیت آن در ایالت یا کشور محل اقامت دائم شما است، اقدام کنید. 

پردازش ویزا معمولاً حدود یک ماه طول می کشد، اما ممکن است طولانی تر باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هرچه زودتر اقدام کنید تا از بروز هرگونه عارضه غیر ضروری جلوگیری کنید.

ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان
St.-Stephen’s-Basilica,-Budapest,-Hungary

11. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان

 • نامه پذیرش از دانشگاه
 • گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • اثبات بیمه درمانی
 • اثبات بودجه کافی برای تأمین هزینه های زندگی در قالب اطمینان/ بیانیه بانکی
 • فرم درخواست ویزا
 • 3 پاکت مهر دار خطاب به متقاضی

وقتی کنسولگری ها به قرار ملاقات احتیاج دارند، ممکن است لازم باشد حدود 4 تا 6 هفته قبل آن را تعیین کنید، زیرا زمان قرار ملاقات محدود است. بعد از قرار ملاقات، زمان پردازش ویزا معمولاً 1 تا 4 هفته طول می کشد. 

شما باید ظرف 15 روز پس از ورود به مجارستان برای اجازه اقامت خود اقدام کنید. این مربوط به شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا است که قصد دارند بیش از 90 روز در مجارستان بمانند.

12. دوره های زبان آلمانی در مجارستان

شما با خواندن زبان آلمانی در مجارستان می‌توانید برای ادامه تحصیل یا اشتغال از راهی سریع، آسان و با قیمتی مناسب به سایر کشورهای آلمانی زبان اتحادیه اروپا وارد شوید. درصد موفقیت این روش برای مهاجرت به اروپا بسیار بالا است. پس از اتمام دوره زبان خود در مجارستان، شما می‌ توانید بدون نیاز به مراجعت به ایران، در هر یک از کشورهای آلمانی زبان حوزه شنگن به ادامه تحصیل پرداخته و برای ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان اقدام کنید.

همچنین در صورتی که تمایل به اشتغال در اروپا داشته باشید، می ‌توانید از حضور خود در مجارستان بهره برده و بدون نیاز به مراجعت به ایران، جهت کاریابی در یکی از کشورهای آلمانی زبان اتحادیه اروپا اقدام کنید و ویزای خود را به ویزای کار تبدیل کنید.

محل برگزاری کلاس‌ های زبان آلمانی در مجارستان، در کالج ‌های زبان این کشور می‌ باشد و مدارک ارائه شده توسط کالج ‌های زبان نیز مورد تایید وزارت علوم مجارستان و وزارت علوم و تحقیقات ایران است.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت نام و برگزاری این دوره ها به مقاله دوره زبان آلمانی در مجارستان مراجعه کنید.

ویزای تحصیلی مجارستان بدون مدرک زبان
Budapest,-Hungary-(4)

13. امکان اشتغال حین تحصیل در مجارستان برای دانشجویان بین المللی

آیا شرایط تحصیل در مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

دانشجویان معمولا برای پرداخت هزینه های دوره زبان مشکلات مالی دارند، اما خبر خوب این است که آن ها می توانند به صورت نیمه وقت کار کنند. آن‌ها می توانند از طریق آژانس های کاریابی دانشجویی شغل پاره وقت پیدا کنند. طبق قوانین مجارستان، دانشجو حق دارد یک کار تمام وقت (8 ساعت) یا یک کار نیمه وقت (4 یا 6 ساعت) داشته باشد، با این حال قراردادهای بورس تحصیلی ممکن است شرایطی را که یک دانشجو می تواند کار کند کنترل کند. حداقل دستمزد برای کار غیر ماهر برای 8 ساعت در روز حدود 430 یورو است در حالی که حقوق برای مشاغل ماهر حدود 560 یورو است.

14. هزینه زندگی در مجارستان

هزینه های زندگی متوسط ​​در مجارستان بسته به سبک زندگی و نوع محل اقامت شما بین 375 تا 700 یورو است.

هزینه های اسکان دانشجویان

چندین نوع محل اقامت وجود دارد که دانشجویان بین المللی می توانند از آنها انتخاب کنند:

 • خوابگاه دانشگاه: زیر 100 یورو در ماه. آنها علاوه بر ارزانترین گزینه، به دانشجویان این امکان را می دهند که یکدیگر را بشناسند، معاشرت کنند و روابط دوستانه برقرار کنند.
 • خوابگاه خصوصی: زیر 200 یورو در ماه و فقط در بعضی از شهرها موجود است. امکانات معمولاً در مقایسه با خوابگاه های دانشگاه بهتر است.
 • آپارتمان اجاره ای خصوصی: 275 تا 635 یورو در ماه بر اساس شهر و منطقه ای که در آن زندگی می کنید. ودیعه اولیه (اجاره دو ماه) و آب و برق ماهانه هزینه های اضافی را نشان می دهد.

سوالات متداول تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان چیست؟

اگر شما قبلاً در محیط آموزشی انگلیسی تحصیل کرده باشید، می توانید بدون ارائه مدرک زبان در مجارستان تحصیل کنید. شما همچنین می توانید با شرکت در دوره های زبان بدون مدرک آیلتس در دانشگاه های مجارستان تحصیل کنید.

هزینه شرکت در دوره های زبان انگلیسی مجارستان چقدر است؟

برای تحصیل زبان در مجارستان باید بابت هر ترم بین 2500 تا 2900 یورو هزینه کنید. این تفاوت قیمت به خاطر متفاوت بودن کالج‌های زبان در این کشور است.

کدام یک از دانشگاه های مجارستان برای پذیرش نیازی به مدرک زبان ندارند؟

دانشگاه دبرسن، دانشگاه فناوری و اقتصاد بوداپست، دانشگاه پچ، دانشگاه مجارستان غربی، دانشگاه اوبودا، دانشگاه سملویس، دانشگاه کاتولیک Pázmány Péter، دانشگاه Miskolc، دانشگاه Szent István، دانشگاه سگد، دانشگاه اروپای مرکزی.

دوره های زبان مجارستانی در کدام یک از موسسات معتبر برگزار می شوند؟

موسسه فرهنگی بالاسی، دانشگاه پچ، دانشگاه بالاسی، دانشگاه دبرسن، دانشگاه ELTE.

آیا امکان شرکت در دوره های زبان آلمانی در مجارستان وجود دارد؟

بله. شما با خواندن زبان آلمانی در مجارستان می‌توانید برای ادامه تحصیل یا اشتغال از راهی سریع، آسان و با قیمتی مناسب به سایر کشورهای آلمانی زبان اتحادیه اروپا وارد شوید.

جمع بندی

Conclusion

یکی از شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان این است که، اگر شما قبلا در محیط آموزشی انگلیسی تحصیل کرده باشید می توانید بدون ارائه مدرک زبان پذیرش شوید. شما همچنین می توانید با ثبت نام در دوره های زبان این کشور، مهارت لازم برای تحصیل در دانشگاه های مجارستان را بدست آورید.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا