تحصیل داروسازی در ارمنستان (شرایط 2021)

armenia Flag

تحصیل در رشته داروسازی به عنوان شاخه ای از رشته های پزشکی همواره پرطرفدار بوده است. اگر شما نیز متقاضی تحصیل داروسازی در دانشگاهی برجسته، با کیفیت آموزشی بالا، هزینه های بسیار مناسب و همچنین اخذ مدارک دانشگاهی معتبر و شناخته شده هستید، مطالعه این مقاله به شما توصیه می شود. در پایان این مقاله پاسخ پرسش هایی درباره تحصیل داروسازی در ارمنستان از جمله موارد زیر را خواهید یافت:

 • چرا تحصیل داروسازی در ارمنستان به دانشجویان بین المللی توصیه می شود؟
 • شرایط تحصیل داروسازی در ارمنستان چیست؟
 • هزینه تحصیل داروسازی در ارمنستان چقدر است؟
 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی ارمنستان چیست؟
 • مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان کدامند؟

✅ بررسی شرایط تحصیل داروسازی در ارمنستان

طی بررسی های اخیر تحصیل داروسازی در ارمنستان، شرایط تحصیل و پذیرش داروسازی، بررسی هزینه تحصیل و همچنین مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان، از جمله موضوعاتی هستند که بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت تحصیلی بویژه ایرانیان قرار گرفته است.
در کشور ارمنستان دوره های آموزشی مختلف با کیفیت عالی و هزینه های مناسب در اکثر دانشگاه ها، کالج ها، موسسات و مراکز آموزشی معتبر ارائه می شوند. مدارک تحصیلی کشور ارمنستان در اقصی نقاط دنیا شناخته شده و معتبر هستند. با توجه به اعتبار بالای مراکز آموزشی و مدارک تحصیلی این کشور و همچنین شهریه ها و هزینه های مناسب، کشور ارمنستان اخیرا به مقصد بسیار مناسبی برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی تبدیل شده است.

بسیاری از دانشجویان بین المللی تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و شاخه های مختلف این رشته ها را نسبت به سایر رشته ها ترجیح می دهند. اما هزینه های بالای رشته های پزشکی همواره دغدغه بسیاری از دانشجویان بوده است. تحصیل در دانشگاه های ارمنستان به دانشجویان این فرصت را می دهد که در رشته مورد علاقه خود با هزینه های بسیار مناسب تحصیل کرده و رویاهای خود را دنبال نمایند. اخذ پذیرش و تحصیل داروسازی در ارمنستان پیشنهادی عالی برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به این رشته می باشد.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: @eurolife کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله و آگاه شدن از شرایط تحصیل داروسازی در ارمنستان با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

تحصیل داروسازی در ارمنستان
erevan-armeniia-opera-teatr

1. چرا تحصیل داروسازی در ارمنستان به دانشجویان بین المللی علاقه مند توصیه می شود؟

پذیرش داروسازی ارمنستان و تحصیل در این رشته را از جهات مختلف می توان به عنوان انتخابی هوشمندانه برای دانشجویان بین المللی و به ویژه ایرانیان نام برد.
در حال حاضر دانشگاه های پزشکی کشور ارمنستان تاکنون مورد تأیید وزارت بهداشت و علوم کشور ایران نبوده اند. اما به دلیل اعتبار بالای مدارک پزشکی ارمنستان در جهان، همچنان دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا و همچنین کشور ایران متقاضی تحصیل پزشکی در این کشور هستند.

شایان ذکر است که برخی دانشگاه های کشور ارمنستان که دوره های داروسازی را ارائه می دهند، مورد تأیید وزارت بهداشت ایران هستند. اما بسیار حائز اهمیت است که متقاضیان قبل از اخذ پذیرش شرایط دانشگاه را به صورت کلی بررسی نمایند.

در ادامه به بررسی برخی از مهمترین دلایل تحصیل داروسازی در کشور ارمنستان به عنوان انتخابی مناسب می پردازیم:

هزینه مناسب تحصیل داروسازی در ارمنستان

هزینه تحصیل در کشور ارمنستان با وجود این که اخیرا اندکی افزایش یافته است، اما همچنان در مقایسه با کشورهای اروپایی بسیار مناسب می باشد. به صورت کلی هزینه زندگی و تحصیل در ارمنستان برای دانشجویان بین المللی بسیار مطلوب می باشد. دانشجویان بین المللی می توانند با هزینه و شهریه های مناسب در رشته داروسازی ارمنستان مشغول تحصیل شوند. همچنین مدارک تحصیلی بسیار معتبر و شناخته شده ای را از دانشگاه های ممتاز این کشور دریافت نمایند.

اعتبار بالای دانشگاه ها و مراکز آموزشی ارمنستان

در کشور ارمنستان دانشگاه ها، کالج ها، موسسات و مراکز آموزشی معتبر بسیاری وجود دارند. این دانشگاه ها و مراکز دوره های تحصیلی مختلف را با کیفیت بالای آموزشی ارائه می دهند. دانشجویان بین المللی با تحصیل در دانشگاه های ممتاز این کشور و اخذ مدارک تحصیلی معتبر آینده شغلی و تحصیلی درخشانی در اکثر نقاط دنیا خواهند داشت.

کیفیت بالای آموزش در ارمنستان

نظام آموزشی کشور ارمنستان همواره دارای کیفیت بالا و غنی بوده است. تمامی دوره های تحصیلی در کشور ارمنستان در تمامی مراکز آموزشی با کیفیت بالا ارائه می شوند. دانشجویان بین المللی می توانند با انتخاب دانشگاه های ممتاز کشور ارمنستان، در رشته های تحصیلی مختلف همچون رشته داروسازی با کیفیت عالی مشغول به تحصیل شوند.

نزدیک بودن کشور ارمنستان به ایران

یکی از مهمترین دلایلی که کشور ارمنستان را به مقصدی مناسب برای دانشجویان ایرانی تبدیل کرده است، نزدیک بودن به کشور ایران است. دانشجویان ایرانی می توانند با پذیرش داروسازی ارمنستان در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل داروسازی شده و دغدغه رفت و آمد به کشور خود را نداشته باشند. نزدیک بودن کشور ارمنستان به ایران امکان رفت و آمد آسان تر را برای دانشجویان و خانواده ها فراهم می کند.

محیط مطلوب و آرام جهت تحصیل

کشور ارمنستان با امنیت بالا و محیط آرام و دلپذیر، امکان تحصیل و زندگی بسیار مناسب و مطلوب را برای دانشجویان فراهم کرده است. با هزینه های مناسب زندگی، محیط آرام، فرهنگ غنی و تاریخ ممتاز این کشور، زندگی در ارمنستان بسیار جالب و سرگرم کننده می باشد.

در ادامه مقاله به بررسی شرایط تحصیل داروسازی در ارمنستان، مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان، مدارک لازم جهت اخذ پذیرش و ویزا و همچنین بررسی هزینه های تحصیل و زندگی می پردازیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

پذیرش داروسازی ارمنستان
armenia-city-yerevan

2. آشنایی با تحصیل داروسازی در ارمنستان

آیا شرایط تحصیل در ارمنستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تحصیل رشته داروسازی در ارمنستان عمدتا 5 سال به طول می انجامد. دانشجویان بین المللی با پذیرش داروسازی ارمنستان و تحصیل در دانشگاه های این کشور می توانند از کلیه امکانات تحصیلی عالی در این کشور برخوردار شوند.
همانگونه که پیش تر اشاره شد برخی دانشگاه های کشور ارمنستان که دوره های داروسازی را ارائه می دهند، مورد تأیید وزارت بهداشت ایران هستند. اما دانشجویان موظفند حتما قبل از هرگونه اقدام جهت پذیرش داروسازی ارمنستان و تحصیل در دانشگاه های این کشور، شرایط دانشگاه را به صورت کلی بررسی نمایند.

متقاضیان ایرانی چنانچه تمایل دارند پس از پایان تحصیل به کشور خود بازگشته و فعالیت خود را در ایران آغاز نمایند، باید در انتخاب دانشگاه خود بسیار دقت کرده و تحصیل در دانشگاه مورد تأیید را برگزینند.

تحصیل داروسازی در ارمنستان به زبان های روسی، ارمنی و انگلیسی می باشد. البته این موضوع تا حدودی به دانشگاه انتخابی نیز بستگی دارد.
در این رشته واحدهای تئوری و عملی مختلفی ارائه می شوند. دانشجویان در طول تحصیل خود کار در داروخانه ها و مراکز بهداشتی را نیز تجربه خواهند کرد.

دانشجویان رشته داروسازی در ارمنستان در طول تحصیل خود اجازه 20 ساعت کار دانشجویی را نیز خواهند داشت.

3. شرایط تحصیل داروسازی در ارمنستان

از جمله شرایط کلی جهت تحصیل داروسازی در ارمنستان می توان به ارائه مدرک دیپلم معتبر اشاره کرد.
متقاضیان جهت تحصیل و پذیرش داروسازی به ارائه مدرک زبان بین المللی و همچنین شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه نیاز نخواهند داشت.

اما دانشجویانی که مدرک زبان بین المللی دارند از امتیاز بالایی برخوردار هستند.

دانشجویانی که سطح زبان مناسبی جهت تحصیل و ورود به دانشگاه ها را ندارند، می توانند در ابتدا در کالج های زبان شرکت کرده و سپس در رشته داروسازی مشغول به تحصیل شوند.

شرایط تحصیل داروسازی در ارمنستان
Medical-University-Yerevan

4. بررسی دانشگاه های ممتاز جهت تحصیل داروسازی در ارمنستان

رشته های داروسازی در ارمنستان عمدتا در دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی واقع در پایتخت این کشور یعنی شهر ایروان ارائه می شوند. در ادامه به بررسی برخی از دانشگاه های ممتاز ارمنستان جهت تحصیل داروسازی می پردازیم:

دانشگاه پزشکی دولتی ایروان

دانشگاه پزشکی دولتی ایروان Yerevan State Medical University یکی از برترین دانشگاه های کشور ارمنستان می باشد. این دانشگاه در ابتدا در سال 1920 در شهر ایروان پایتخت ارمنستان بنیان گذاری شد. این دانشگاه دارای دانشکده های مختلفی از جمله دانشکده پزشکی عمومی، دانشکده پزشکی نظامی، دانشکده سلامت عمومی، دانشکده پزشکی دهان و دندان و دانشکده داروسازی می باشد. دوره های آموزشی در این دانشگاه با کیفیت بسیار عالی و توسط اساتید ممتاز و تیم مجرب آموزشی ارائه می شوند.

دانشگاه پزشکی ترزا ایروان

دانشگاه پزشکی ترزا ایروان Medical University After Saint Tereza در سال 1992 در ایروان ارمنستان تأسیس شده است. این دانشگاه یکی از برجسته ترین دانشگاه های پزشکی در ارمنستان می باشد که دوره های آموزشی را با کیفیت عالی برگزار می کند. دانشجویان داروسازی این دانشگاه پس از فارغ التحصیلی آینده شغلی درخشانی را خواهند داشت.

دانشگاه هایبوساک ایروان

دانشگاه هایبوساک ایروان Yerevan Haybusak University نیز یکی دیگر از دانشگاه های برجسته و ممتاز ارمنستان می باشد. این دانشگاه در سال 1990 در ایروان تأسیس شده است. امروزه دانشگاه هایبوساک بزرگترین موسسه آموزشی غیر دولتی در ارمنستان است که دوره های مختلف آموزشی و همچنین داروسازی را با کیفیت عالی ارائه می دهد. دانشجویان این دانشگاه از امکانات تحصیلی بسیار خوبی برخوردار خواهند بود.

دانشگاه طب سنتی ارمنستان

دانشگاه طب سنتی ارمنستان University of Traditional Medicine در سال 1991 بنیان گذاری شده است. این دانشگاه سالانه دانشجویان بسیاری را از اقصی نقاط دنیا جذب می کند. آموزش و یادگیری در این دانشگاه در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دانشجویان ممتاز موقعیت های عالی پیش رو خواهند داشت. دوره های داروسازی در این دانشگاه نیز با کیفیت بسیار عالی برگزار می شود و سطح علمی دانشجویان در طول تحصیل بسیار بالا خواهد رفت.

در ادامه مقاله به بررسی مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان، مدارک مورد نیاز، بررسی هزینه ها و شرایط ویزای همراه می پردازیم. با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

هزینه تحصیل داروسازی در ارمنستان
Tereza-Medical-University

5. مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان

تحصیل در ارمنستان نیز همانند تحصیل در سایر کشورها دارای مزایا و معایب مختلفی می باشد. همانگونه که اشاره شد دلایل زیادی برای تحصیل داروسازی در ارمنستان به عنوان انتخابی برتر وجود دارد. دانشجویان بسیاری سالانه جهت تحصیل رشته های مختلف به خصوص رشته های پزشکی و شاخه های آن، جذب دانشگاه های ممتاز ارمنستان می شوند. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان می پردازیم:

🔷 مهمترین مزایای تحصیل داروسازی در ارمنستان:

از جمله مهمترین مزایای تحصیل داروسازی در ارمنستان عبارتند از:

 1. تحصیل در دانشگاه های برجسته و ممتاز ارمنستان
 2. بهره مندی از امکانات و کیفیت آموزشی عالی
 3. عدم نیاز به آزمون ورودی
 4. عدم نیاز به ارائه مدارک بین المللی
 5. اجازه کار دانشجویی در کنار تحصیل و پوشش دادن برخی از هزینه ها
 6. امکان دریافت اقامت ارمنستان
 7. اخذ مدارک تحصیلی معتبر و امکان کاریابی و ادامه تحصیل در اقصی نقاط دنیا
 8. هزینه بسیار مناسب تحصیل داروسازی در ارمنستان
 9. هزینه های مناسب زندگی در ارمنستان
 10. برخورداری از حضور اساتید برجسته و ارتقاء سطح علمی دانشجویان
 11. نزدیک بودن کشور ارمنستان به ایران و امکان رفت و آمد آسان
 12. محیط آرام و دلپذیر جهت تحصیل
 13. زندگی در کشوری با امنیت بالا
 14. زندگی در کشوری با فرهنگ و تاریخ غنی

🔷 مهمترین معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان:

در بررسی مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان، شاید به عنوان مهمترین مشکل بتوان مسئله زبان ارمنی را نام برد. البته دانشجویان می توانند با شرکت در دوره های زبان ارمنی به راحتی زبان این کشور را برای تحصیل، کار و زندگی فرا گیرند.
علاوه بر این همانگونه که می دانیم دانشگاه های پزشکی کشور ارمنستان تاکنون مورد تأیید وزارت بهداشت و علوم کشور ایران نبوده اند. لذا متقاضیان ایرانی چنانچه تمایل دارند پس از پایان تحصیل به کشور خود بازگشته و فعالیت خود را در ایران آغاز نمایند، باید در انتخاب دانشگاه خود بسیار دقت نمایند.

main-square-yerevan-armenia-beautiful-architectural-complex-republic-dancing

6. بررسی هزینه تحصیل داروسازی در ارمنستان

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

می دانیم که هزینه تحصیل در کشور ارمنستان اخیرا اندکی افزایش یافته است. اما با این وجود همچنان در مقایسه با کشورهای اروپایی بسیار مناسب است. در واقع جمهوری ارمنستان یکی از ارزانترین کشورها در مقایسه با کشورهای اروپایی می باشد.

می توان گفت قیمت کالاها و خدمات نیز در ارمنستان نصف قیمت کالاها و خدمات در کشورهای اروپایی است.

به همین دلیل بسیاری از دانشجویان بین المللی ارمنستان را مقصدی مناسب برای تحصیل و زندگی می دانند.
به صورت کلی برآورد شهریه و هزینه تحصیل داروسازی در ارمنستان تا حد زیادی به دانشگاه انتخابی بستگی دارد. اما طبق بررسی ها هزینه تحصیل داروسازی در این کشور سالانه حدود 2500 تا 4000 دلار می باشد.

7. بررسی هزینه زندگی دانشجویی در ارمنستان

هزینه زندگی در کشور ارمنستان نیز همچون هزینه های تحصیل بسیار مناسب می باشد. به صورت کلی هزینه های زندگی یک فرد در هر کشوری تا حد زیادی به شیوه زندگی فردی، محل زندگی و نوع مسکن، دانشگاه انتخابی، شیوه حمل و نقل و سایر هزینه ها بستگی دارد.

قاعدتا هزینه زندگی در شهرهای بزرگ و مهم و همچنین آپارتمان های مستقل به مراتب بیشتر از هزینه زندگی در سایر شهرها و اقامتگاه ها می باشد.
اما به طور میانگین می توان گفت هزینه یک زندگی معمولی در ارمنستان حدود 500 تا 600 دلار در ماه می باشد. این مبلغ با در نظر گرفتن هزینه حمل و نقل و سایر هزینه های روزانه برآورد شده است.

دانشجویان می توانند با درآمد حاصل از کار دانشجویی خود (به مدت 20 ساعت در هفته) بخشی از هزینه های زندگی و یا تحصیل خود را پوشش دهند.

متقاضیان می توانند متوسط هزینه دانشجویان ساکن ارمنستان را در جدول زیر مشاهده نمایند:

اجاره خانه در مجاورت دانشگاه ماهانه حدود 130 تا 240 دلار. سالانه حدود 1310 تا 2350 دلار
هزینه خورد و خوراک ماهانه حدود 200 دلار. سالانه حدود 2200 دلار
هزینه قبوض برق و گاز ماهانه حدود 40 دلار. سالانه حدود 400 دلار
قبض آب ماهانه حدود 7 دلار. سالانه حدود 80 دلار
حمل و نقل عمومی ماهانه حدود 20 دلار. سالانه حدود 160 دلار
armenia-echmiadzin-vagharshapat

8. مدارک مورد نیاز جهت پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی ارمنستان

از جمله مهمترین مدارک مورد نیاز جهت پذیرش داروسازی ارمنستان و اخذ ویزای تحصیلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدارک هویتی اعم از شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
 • پاسپورت معتبر شخص متقاضی
 • فرم درخواست ویزای دانشجویی
 • مدرک دیپلم معتبر + ریز نمرات
 • گواهی سلامت
 • رزومه یا CV
 • انگیزه نامه یا SOP
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • نامه تمکن مالی
 • نامه پذیرش

9. شرایط اخذ ویزای همراه برای متقاضیان تحصیل داروسازی

آیا شرایط تحصیل در ارمنستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

اخذ ویزای همراه برای دانشجویان بین المللی همواره موضوع مهمی بوده است. دانشجویان داروسازی می توانند پس از دریافت کارت اقامت، جهت اخذ ویزای الحاق اقدام نمایند.
مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت عبارتند از:

 • مدارک هویتی اعم از شناسنامه و کارت ملی همسر و فرزندان زیر 18 سال
 • پاسپورت معتبر همسر و فرزندان زیر 18 سال
 • سند ازدواج
 • نامه تمکن مالی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی تأیید محل اقامت و زندگی در ارمنستان
 • کارت اقامت

اخذ ویزای همراه برای والدین دانشجویان نیز امکانپذیر است و شرایط خاص خود را دارد.

مزایا و معایب تحصیل داروسازی در ارمنستان
Jermuk,-Armenia

سوالات متداول تحصیل داروسازی در ارمنستان

✅ چرا تحصیل داروسازی در ارمنستان انتخاب هوشمندانه ای است؟

تحصیل داروسازی در ارمنستان برای دانشجویان بین المللی بویژه ایرانیان انتخاب مناسبی است. متقاضیان می توانند در دوره های داروسازی دانشگاه های ممتاز با هزینه های مناسب شرکت نمایند. مدارک تحصیلی ارمنستان نیز در سراسر دنیا شناخته شده و معتبر هستند. هزینه زندگی و تحصیل در این کشور بسیار مناسب است.

✅ آیا برای تحصیل داروسازی در ارمنستان به ارائه مدرک زبان و شرکت در آزمون ورودی نیاز است؟

خیر. متقاضیان جهت تحصیل داروسازی در ارمنستان به ارائه مدرک زبان بین المللی و همچنین شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه نیاز نخواهند داشت.

✅ آیا دانشجویان داروسازی ارمنستان اجازه کار حین تحصیل را دارند؟

بله. دانشجویان اجازه کار پاره وقت 20 ساعت در هفته را خواهند داشت.

✅ دانشگاه های برجسته جهت تحصیل داروسازی در ارمنستان کدامند؟

دانشگاه پزشکی دولتی ایروان، دانشگاه پزشکی ترزا ایروان، دانشگاه هایبوساک و دانشگاه طب سنتی ارمنستان

✅ هزینه تحصیل داروسازی در ارمنستان سالانه چقدر است؟

به صورت کلی برآورد شهریه و هزینه تحصیل داروسازی در ارمنستان تا حد زیادی به دانشگاه انتخابی بستگی دارد. اما طبق بررسی ها هزینه تحصیل داروسازی در این کشور سالانه حدود 2500 تا 4000 دلار می باشد.

جمع بندی

Conclusion

با اخذ پذیرش داروسازی ارمنستان و تحصیل در دانشگاه های ممتاز این کشور، آینده شغلی خود در سراسر دنیا را تضمین خواهید کرد. هزینه تحصیل در دانشگاه های ارمنستان با وجود امکانات عالی و کیفیت بالای آموزش، در مقایسه با کشورهای اروپایی بسیار مناسب می باشد. هزینه زندگی در این کشور نیز بسیار مناسب و مطلوب دانشجویان بین المللی است. با تحصیل داروسازی در ارمنستان امکان دریافت ویزای همراه برای خانواده خود را نیز خواهید داشت. علاوه بر این دانشجویان اجازه کار پاره وقت در کنار تحصیل خود را داشته و می توانند بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل خود را پوشش دهند.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا