بورسیه تحصیلی مالزی (+ تغییرات 2021)

malaysia Flag

اگر برای ادامه تحصیل کشور مالزی را انتخاب کرده اید و به دنبال کاهش هزینه ها و تحصیل رایگان در این کشور هستید. در این مقاله با معرفی انواع بورسیه های تحصیلی در مالزی با سرفصل های زیر به کلیه سوالات شما در این زمینه پاسخ داده خواهد شد.

 • شرایط اخذ بورسیه تحصیلی مالزی چیست؟
 • فرآیند اخذ بورسیه تحصیلی مالزی به چه صورت است؟
 • انواع بورس های تحصیلی مالزی کدامند؟
 • رشته های تحصیلی دارای اولویت برای اخذ بورسیه تحصیلی مالزی کدامند؟

بررسی شرایط دریافت بورسیه تحصیلی مالزی

تحصیلات عالی در مالزی یکی از اساسی ترین سرمایه گذاری هایی است که متقاضیان تحصیل در خارج از کشور می توانند انجام دهند. مقرون به صرفه ساختن این برنامه ها و یافتن بورسیه تحصیلی مناسب کمک می کند تا هزینه ها به اندازه قابل توجهی کاهش پیدا کند و امکان تحصیل رایگان در مالزی فراهم شود. اخذ بورسیه تحصیلی مالزی یکی از بهترین انتخاب ها برای دانشجویان بین المللی است.
علاوه بر این که هزینه تحصیل در مالزی ارزان تر از سایر کشورها است، روش های زیادی وجود دارد که دانشجویان می توانند بورسیه تحصیلی مالزی را نیز دریافت کنند. این در حالی است که شرایط بورسیه تحصیلی در مالزی ساده است و هم دولت و هم دانشگاه های مالزی هر ساله بورسیه های تحصیلی، وام و سایر کمک های مالی را به دانشجویان بین المللی و محلی ارائه می دهند.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

همچنین مالزی دارای چندین دانشگاه بین المللی از انگلستان و استرالیا است که به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا تحصیلات عالیه را با قیمت ارزان تر به دست آورند. در مجموع، با استفاده از دانشگاه های بین المللی و بورس های تحصیلی مختلف، تحصیل در مالزی یک معامله ارزشمند برای دانشجویان بین المللی است.

 انواع بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مالزی عبارتند از: بورس تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی، بودجه آموزش، معافیت از تحصیل و وام.   

بورسیه تحصیلی مالزی
Putrajaya,-Malaysia-(2)

1. پوشش های بورسیه تحصیلی مالزی

همه بورس های تحصیلی، پوشش هزینه های تحصیل و معمولاً محل اقامت در خوابگاه های دانشگاه را فراهم می کنند. که به نوعی میتوان گفت امکان تحصیل رایگان در مالزی فراهم است. همچنین ممکن است در هر ترم مبلغی را به عنوان کمک هزینه برای مخارج زندگی روزمره دانشجویان در نظر بگیرند. بورس های تحصیلی جزئی نیز وجود دارد که فقط هزینه های تحصیل را پوشش می دهد.

در اکثر برنامه های تحصیل رایگان در مالزی صراحتاً مبلغی که به دریافت کنندگان تعلق می گیرد ذکر شده است. اسناد بورس تحصیلی همچنین مشخص می کند که پوشش های اضافی در برنامه وجود دارد. پوشش هایی مانند: هزینه بلیط پرواز برای دانشگاه های خارج از کشور و یا کمک هزینه خرید رایانه و لپ تاپ. حتی ممکن است برخی از برنامه ها برای کتاب های دانشگاهی کمک هزینه داشته باشند.

2. ارائه دهندگان کمک های مالی برای تحصیل در مالزی

آیا شرایط تحصیل در مالزی را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

در کشوری مانند مالزی، با هجوم سریع دانشجویان بین المللی، ارائه دهندگان کمک های مالی وارد عمل می شوند. آنها شامل سازمان های دولتی و غیردولتی، شرکت های خصوصی و وابسته به دولت و چندین انجمن تجاری هستند. در زیر به برخی از بزرگترین ارائه دهندگان کمک مالی در مالزی اشاره شده است.

 • وزارت تحصیلات عالی (بخش بورس تحصیلی)
 • برنامه های اداره خدمات عمومی (JPA) – محلی و خارج از کشور
 • وام آموزش کوجادی برای تحصیل در مالزی
 • صندوق آموزش ستاره
 • بورس تحصیلی Yayasan تونکو عبدالرحمن
 • بنیاد Kuok
 • صندوق آموزش روزانه Sin Chew
بورسیه تحصیلی مالزی
Sunway-Lagoon,-Damansara,-Malaysia

3. شرایط اخذ بورسیه تحصیلی مالزی

همان طور که انواع خاصی از بورسیه های تحصیلی کارشناسی وجود دارد، معیارهای مختلفی برای اعطای آن ها وجود دارد. تقریباً همه بورس های تحصیلی مبتنی بر برتری تحصیلی هستند، در حالی که بعضی از آن ها علاوه بر داشتن نمرات عالی پیش شرط های لازم نیز دارند.

اکثر بورسیه ها ممکن است هنگام فارغ التحصیلی نوعی پیوند با ارائه دهنده داشته باشند، که شما را ملزم به کار در یک شرکت یا ارگان برای مدت معینی از سال می کند. برخی از آن ها بدون هیچ نوع پیوندی وجود دارد، اما این تعداد اندک است.

مهم تر از همه، شما باید نتایج تحصیلی خود را حفظ کنید. اگر حتی یک ترم معدل خاص (CGPA) را کسب نکنید، برخی از ارائه دهندگان شما را از برنامه حذف می کنند. بنابراین، ضروری است که دانشجویان بورسیه در تمام طول دوره تحصیلات خود، تمرکز خود را حفظ کنند.

سرانجام، هرگز فراموش نکنید که از دارندگان بورس تحصیلی انتظار می رود که خود را در یک سطح خاص نگه دارند. ارائه دهندگان بورس تحصیلی ممکن است جوایز خود را به دانشجویانی که درگیر پرونده های انضباطی هستند لغو کنند، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید.

4. فرآیند درخواست بورسیه تحصیلی مالزی

روند درخواست اخذ بورسیه تحصیلی مالزی ساده است. شما باید یک درخواست همراه با کپی از نتایج تحصیلی خود و هم چنین هر موفقیت برجسته ای که ممکن است آرا را به نفع شما تغییر دهد، ارسال کنید. برای بورسیه های فوق برنامه حتی ممکن است لازم باشد اسناد اضافی مانند نامه های ارگان های حاکمیت را ارائه دهید. از آن زمان، شما منتظر پاسخ می مانید.

اخذ بورسیه تحصیلی مالزی
Kuala-Lumpur,-Federal-Territory-of-Kuala-Lumpur,-Malaysia-(3)

5. انواع بورسیه های تحصیلی در مالزی

در اینجا یک لیست کوتاه از بورس های تحصیلی موجود در مالزی، بر اساس معیارهای خاص وجود دارد.

بورس تحصیلی پیشرفت تحصیلی

سودمندترین برنامه های تحصیل رایگان در مالزی قطعا رقابتی تر هستند. آنها معمولاً به دانشجویان برجسته اعطا می شوند و معمولاً بسیار پرطرفدارند. به همین دلیل، این بورس های تحصیلی از استانداردهای بالا برخوردار هستند.

بورس تحصیلی JPA، بورسیه جهانی Khazanah، جایزه بورسیه Astro، برنامه بورس تحصیلی Maybank، برنامه حمایت مالی آموزش Petronas از انواع این بورس تحصیلی است.

این بورسیه علاوه برفراهم کردن تحصیل رایگان در مالزی همچنین هزینه های محل اقامت، کمک هزینه ماهانه، (گاهی اوقات) لپ تاپ ها و کتاب های دانشگاهی را تحت پوشش قرار می دهد.

بورسیه های تحصیلی فوق برنامه

این بورس تحصیلی به ویژه برای پاداش دادن به افرادی که در مناطق خارج از کلاس برجسته هستند، طراحی شده است. دانشجویانی که مشمول این بورسیه می شوند، موفقیت های خود را در زمینه هایی مانند ورزش، موسیقی یا حتی هنر نشان داده اند. مانند بورس تحصیلی عادی، این نوع بورس تحصیلی نیز توسط ارگان های دولتی، انجمن های هنری و ورزشی و برخی دانشگاه ها ارائه می شود و امکان تحصیل رایگان در مالزی را مهیا می کند.

 بورس تحصیلی وزارت تحصیلات عالی، بورسیه بین المللی ABRSM، بورس تحصیلی موسیقی یاماها، بورس ورزشی اعتماد دانشگاه UCSI، بورس تحصیلی استعدادهای درخشان دانشگاه تیلور از انواع این بورسیه تحصیلی است. هزینه های تحصیل، تجهیزات و کمک هزینه ماهانه تحت پوشش این بورسیه تحصیلی است.

اخذ بورسیه تحصیلی مالزی
Kuala-Lumpur,-Malaysia-(2)

بورس تحصیلی مبتنی بر نیاز

این بورس تحصیلی به عنوان کمک مالی به اقشار مستضعف (کم درآمد، معلولین / مناطق مختلف، مناطق روستایی و غیره) کمک می کند تا امکان تحصیل رایگان در مالزی برای آن ها فراهم شود. این بورس تحصیلی معمولاً توسط دولت، سازمان های غیردولتی، دانشگاه ها یا موسسه خیریه یک شرکت یا گروه اعطا می شود.

 کمک مالی وزارت تحصیلات عالی برای OKU، کمک مالی مالی دانشگاه UCSI، بورس تحصیلی HELP – MIC، جایزه بورس تحصیلی Yayasan Tan Sri Lee Shin Cheng، بورس تحصیلی بنیاد Kuok از انواع این بورس تحصیلی است.

هزینه های تحصیل، بعضی اوقات محل اقامت و کمک هزینه ماهانه تحت پوشش این بورسیه تحصیلی است.

بورس تحصیلی مبتنی بر موسسه

این نوع بورس تحصیلی با بقیه متفاوت است زیرا فقط برای گروهی از افراد، آزاد است. واجد شرایط بودن ممکن است متقاضی دانش آموخته یک مدرسه یا انجمن باشد. بورس تحصیلی مبتنی بر موسسه ممکن است بورس تحصیلی جزئی یا کامل باشد.

بورس تحصیلی MCKL برای مدارس خاص، بورس تحصیلی موناش برای دانشجویان اندونزیایی، بورس تحصیلی استوار ثابت انجمن، برنامه آموزش کارکنان Yayasan Sime Darby و کارفرمایان از انواع این بورسیه تحصیلی است.

این بورسیه تحصیلی فقط هزینه های تحصیل را پوشش می دهد.

6. وام های تحصیلی در مالزی

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

تعداد زیادی از دانشجویان متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی مالزی هستند، اما همه آنها یکسان نیستند. جایگزین بورس تحصیلی وام مالی است. به تازگی، وام های مالی بسیاری در اختیار دانشجویانی است که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند. این وام ها به آنها کمک می کند تا از شهریه، هزینه بلیط هواپیما، هزینه خوابگاه و سایر هزینه های زندگی خود بگذرند.

 وام تحصیلی فقط در صورت وجود ضامن در مالزی اعطا می شود، یعنی شخصی که از بازپرداخت وام گرفته شده اطمینان حاصل می کند. در غیر این صورت، در مالزی به دانشجو هیچ نوع وام تحصیلی تعلق نمی گیرد.

هنگام اقدام برای اخذ بورسیه تحصیلی مالزی، همیشه نگاهی به شرایط و ضوابط برنامه داشته باشید. برخی از بورس های تحصیلی شامل پیوند کاری طولانی مدت است، در حالی که برخی دیگر حتی چنین شرطی ندارند. توجه داشته باشید که اوراق قرضه استخدام لزوماً چیز بدی نیستند. این می تواند به معنای تأیید اشتغال پس از فارغ التحصیلی باشد، که موضوعی نیست که به راحتی آن را پذیرفت.

وام تحصیل در مالزی توسط ارگان های دولتی، غیردولتی و تحت حمایت خصوصی داده می شود. برخی از بزرگترین ارائه دهندگان وام های مطالعه در مالزی عبارتند از:

 • وام مطالعه PTPTN
 • وام آموزش KOJADI
 • بنیاد Kuok
تحصیل رایگان در مالزی
Putrajaya,-Malaysia-(3)

7. بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مالزی

بورس تحصیلی زیادی برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است. این ها شامل بورسیه های ویژه دانشگاه، بورسیه برای دانشجویان ملل خاص و موارد دیگر است. برخی از این موارد به شرح زیر است:

برنامه بورس و کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع مالزی:  

برای دانشجویان کشورهای مشترک المنافع که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را دارند، در دسترس است. دوره های دانشگاه های مالزی برنامه بورس و کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع مالزی (CSFP) شامل بلیط هواپیما، معافیت از شهریه، کمک هزینه کتاب و سفر به داخل کشور، بیمه درمانی است.

این بورس تحصیلی برای متقاضیان کارشناسی ارشد به مدت 12 تا 24 ماه و برای دکترا 3 سال ارائه می شود. 

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی مشترک المنافع مالزی :

 • سن کمتر از 45 سال
 • معدل 3.5 در مقیاس 4.0 در مقطع کارشناسی
 •  آیلتس 6.5 و تافل 92
Sarawak,-Malaysia
Sarawak,-Malaysia

بورس تحصیلی بین المللی مالزی: 

بورس تحصیلی بین المللی مالزی (MIS) ابتکاری از طرف دولت مالزی برای جذب نخبگان از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات آکادمیک در مالزی است. این بورس تحصیلی با هدف حمایت از تلاش دولت مالزی برای جذب، ایجاد انگیزه و حفظ سرمایه انسانی با استعداد از خارج از کشور است. دانشجویان بین المللی با استعداد با سوابق تحصیلی عالی و سوابق برنامه درسی برجسته از درخواست این بورس تحصیلی و ادامه تحصیل در هر دانشگاه دولتی و خصوصی مالزی انتخاب و با سابقه استقبال می کنند.

بورس تحصیلی MIS فقط برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا را پوشش می دهد.

این برنامه برای کلیه دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا را در دانشگاه های مالزی دارند در دسترس است. بورس تحصیلی بین المللی مالزی (MIS) ،بلیط هواپیما، هزینه های تحصیل، کمک هزینه ماهانه، کمک هزینه سفر به کتاب و داخلی، بیمه پزشکی، کمک هزینه پایان نامه و کمک هزینه انتشار مجله را پوشش می دهد. این کمک هزینه کاملاً تحت پوشش برای کل دوره تحصیل است. 

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی بین المللی مالزی:

 • سن کمتر از 45 سال
 • معدل CGPA 3.5 / 4.0 در سطح لیسانس برای متقاضیان کارشناسی ارشد و برای داوطلبان دکترا باید CGPA 3.5 / 4.0 یا نتیجه بسیار خوب در مقطع کارشناسی ارشد در یک رشته مشابه PhD در نظر گرفته شده داشته باشد.
 • آزمون آیلتس 6.5 و آزمون مبتنی بر تافل با نمره حداقل 580 یا آزمون مبتنی بر کامپیوتر با نمره حداقل 230 یا آزمون مبتنی بر اینترنت با نمره حداقل 92.
Kuala-Lumpur,-Malaysia
Kuala-Lumpur,-Malaysia

پوشش های بورسیه تحصیلی بین المللی مالزی:

 • هزینه بلیط هواپیما به مالزی
 • شهریه مصوب
 • کمک هزینه ماهانه
 • کمک هزینه سالانه برای کتاب و سفرهای داخلی
 • بیمه پزشکی و درمانی
 • کمک هزینه پایان نامه (فقط برای دکترا)
 • کمک هزینه سفر کنفرانس و کمک هزینه انتشار مجله (فقط برای دکترا)

8. بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مالزی توسط دانشگاه های برتر

مالزی کشوری است که در ارائه امکانات درجه یک آموزش عالی به همه دانشجویان خود با کمک بورس و کمک هزینه تحصیلی متمرکز است. در اینجا لیستی از دانشگاه های برتر مالزی ارائه می دهد که شرایط تحصیل رایگان در مالزی را برای دانشجویان داخلی و بین المللی فراهم می کند.

دانشگاهبورس تحصیلیمبلغ جایزه
دانشگاه پوترا مالزیبورس تحصیلی تحصیلات تکمیلی700 تا 1.200 RM
دانشگاه صنعتی مالزیفلوشیپ بین المللی دکترا RM 2.000
دانشگاه ملی مالزیبورسیه های معاونت UKMمعافیت از شهریه
دانشگاه UCSIبورسیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعتمادمعافیت از شهریه
دانشگاه ناتینگهامدر حال توسعه اساتید راه حلمعافیت از شهریه
دانشگاه هریوت واتاشتراک بورس تحصیلی زنان کارآفرینیمعافیت از شهریه

9. انواع بورسیه های تحصیلی دکترا در مالزی

 • بورس تحصیلی بین المللی مالزی (MIS)
 • برنامه بورس و کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع
 • بورس تحصیلی برنامه همکاری فنی مالزی (MTCP)
 • بورسیه دانشگاه
Batu-Caves,-Selangor,-Malaysia
Batu-Caves,-Selangor,-Malaysia

10. بورس تحصیلی ویژه کشورها برای دانشجویان بین المللی در مالزی

انواع بورسیه تحصیلیافراد تحت پوششسطح مطالعهمهلت درخواستتعداد بورس تحصیلیارزش بورس تحصیلیمدت زمان بورس تحصیلی
بورس تحصیلی دانشگاه ملل متحد IIGH دانشجویان کشورهای در حال توسعه و زنانتحقیق (مباحث مرتبط با مضامین UNU – IIGH)ژوئیه، 31ذکر نشده استکمک هزینه ماهیانه12 ماه
بورس تحصیلی بنیاد آلبوخاریدانشجویان کشورهای در حال توسعه تحصیلات کارشناسی31 اوتحداکثر 10 بورس تحصیلی100٪ معافیت از هزینه تحصیل، محل اقامت، وعده های غذایی، لباس فرم، بیمه، کمک هزینه ماهانه بستگی به دوره دارد

11. رشته های تحصیلی دارای اولویت برای اخذ بورسیه تحصیلی در مالزی

 • علم و مهندسی
 • کشاورزی و شیلات
 • اقتصاد و دارایی اسلامی
 • فن آوری اطلاعات و ارتباطات
 • بیوتکنولوژی
 • امنیت زیستی و ایمنی مواد غذایی
 • زیرساخت و نرم افزار
 • مطالعات محیطی
 • بهداشتی شامل پرستاری، دارو، داروخانه بالینی

12. مدارک لازم برای دریافت بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مالزی

آیا شرایط تحصیل در مالزی را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

در صورت داشتن شرایط اخذ بورسیه تحصیلی مالزی با ارسال کپی از گواهینامه های آموزشی و سایر مدارک پشتیبانی از جمله موارد زیر، برای برنامه مورد نظر خود اقدام کنید.

شما باید دو توصیه نامه از دو داور، فرم تأیید و گزارش پزشکی را تکمیل کنید. فرم درخواست چاپ شده آنلاین و مدارک مورد نیاز برای دریافت تأیید به وزارت امور خارجه یا آژانس مربوطه مسئول بورس تحصیلی MIS نیاز است.

فرم درخواست چاپ شده را به همراه اسناد زیر ضمیمه کنید:

 • عکس اخیر پاسپورت
 • گزارش پزشکی کامل شده
 • کپی تصدیق شده گذرنامه فعلی
 • یک کپی مصوب از متن آکادمیک، توصیفات و یا منابع مربوط به مطالعه و فعالیت های درسی و دستاوردها
 • یک طرح تحقیقاتی دقیق
 • یک کپی معتبر از گواهینامه مهارت زبان انگلیسی (آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی تافل یا خدمات بین المللی آزمون زبان انگلیسی آیلتس)
 • رزومه
 • نامه پذیرش از دانشگاه مالزی
 • دو توصیه نامه از دو نفر برای پشتیبانی از درخواست شما
 • فرم تأیید

سوالات متداول بورسیه تحصیلی مالزی

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی مالزی چیست؟

تقریباً همه بورس های تحصیلی مبتنی بر برتری تحصیلی هستند. در حالی که بعضی از آن ها پیش شرط های لازم را در کنار داشتن نمرات عالی نیز دارند.

پوشش های بورسیه تحصیلی در مالزی شامل چه مواردی می شود؟

همه بورسیه های تحصیلی، پوشش هزینه های تحصیل و معمولاً محل اقامت در خوابگاه های دانشگاه را فراهم می کنند. هم چنین ممکن است در هر ترم مبلغی را به عنوان کمک هزینه برای مخارج زندگی روزمره دانشجویان در نظر بگیرد.

بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مالزی کدامند؟

بورس تحصیلی بین المللی مالزی (MIS)
برنامه بورس و کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع مالزی (CSFP)

آیا امکان دریافت وام تحصیلی در مالزی وجود دارد؟

بله. وام های مالی بسیاری در اختیار دانشجویانی است که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند. این وام ها از شهریه، هزینه بلیط هواپیما، هزینه خوابگاه و سایر هزینه های زندگی را پوشش می دهد.

رشته های دارای اولویت برای دریافت بورسیه تحصیلی در مالزی کدام اند؟

علم و مهندسی، کشاورزی و شیلات، اقتصاد و دارایی اسلامی، فن آوری اطلاعات و ارتباطات، بیوتکنولوژی.

جمع بندی

Conclusion

اخذ بورسیه تحصیلی مالزی یکی از بهترین انتخاب ها برای دانشجویان بین المللی است. مقرون به صرفه ساختن برنامه های تحصیلی و یافتن بورسیه تحصیلی مناسب کمک می کند تا هزینه ها به اندازه قابل توجهی کاهش پیدا کند و امکان تحصیل رایگان در مالزی فراهم شود.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا