بهترین دانشگاه های آمریکا و بهترین شهرهای دانشجویی 2021

usa Flag

اگر به دنبال آخرین و دقیق‌ترین اطلاعات درباره بهترین دانشگاه های آمریکا و شرایط پذیرش در آن ها هستید، مطالب این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

  • بهترین دانشگاه های آمریکا: دانشگاه های خصوصی
  • بهترین دانشگاه های دولتی آمریکا
  • بهترین دانشگاه های آمریکا: فلوریدا
  • بهترین دانشگاه های واشنگتن
  • هزینه تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا

✅تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا

همانطور که احتمالا شنیده اید، در حال حاضر هزاران دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا هستند. ایران در بین کشورهایی با بیشترین تعداد دانشجو در کشور آمریکا، رتبه 22 را دارد. کشور آمریکا با سطح علمی فوق العاده، بهترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده است.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

از ویژگی های بارز سیستم آموزش عالی آمریکا انعطاف پذیری این سیستم، در کنار تعداد زیاد دانشگاه های برتر و مراکز آموزشی مختلف به منظور دست پیدا کردن به تخصص و آموزش های شغلی و حرفه ای است. در ادامه به بررسی تعداد دانشگاه های آمریکا و مزیت های تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا می پردازیم. با ما همراه باشید.

برخی از مزیت های تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا

کيفيت بالای تحصیل در آمریکا:

کيفيت تسهيلاتی، منابع و توانمندی از جمله ویژگی های بهترین دانشگاه های آمریکا و کالج های آن است. سيستم اعتبارگذاری در آمریکا نیز نگهداری اين معيارها توط دانشگاه ها را تضمين می کند.

کیفیت بالای گزينش:

گزينه های ارائه شده توسط سيستم تحصيلی آمريکا در زمینه انواع دانشگاه ها، برنامه هاي تحصیلی و اخذ مدرک دانشگاهی، محيط های فرهنگی و اجتماعی، شرايط ورود و دوره های تخصصی بسیار فوق العاده است.

تنوع بالای فرهنگی در آمریکا:

در دانشگاه های آمريکا مردم با فرهنگ و پيشينه های مختلف از سرتاسر جهان مشغول به تحصیل هستند. هرساله بيش از 600,000 دانشجوی خارجی به منظور تحصيل در آمریکا به این کشور می آيند.

ارزش بالای مدارک تحصیلی:

دریافت مدرک دانشگاهی پس از تحصیل در آمريکا، به نوعی سرمايه گذاری برای آینده محسوب می شود و ارزش آن بیشتر از پول پرداخت شده است. تنوع شهريه ها و مخارج زندگی، به همراه  مقداری کمک مالی از کالج ها، تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا را برای دانشجویان زیادی امکان پذیر می کند.

انعطاف پذيری بالای دانشگاه های آمریکا:

در دانشگاه ها و کالج های آمريکا دانشجویان این امکان را دارند تا از میان بسياری از دوره ها، دوره ی مدنظرشان را انتخاب کنند. همچنین آن ها می توانند از دانشگاهی به دانشگاه ديگر منتقل شوند.

بهترین دانشگاه های آمریکا
Lake-Union-Skyline-from-Gasworks-Park

بهترین دانشگاه های آمریکا: دانشگاه های خصوصی

تعداد زیادی از دانشگاه های برتر و دارای رتبه بالا در آمریکا به عنوان دانشگاه های خصوصی طبقه بندی شده اند. از جمله دانشگاه هاروارد ، موسسه فناوری ماساچوست ، دانشگاه استنفورد و دانشگاه ییل 

اساساً بودجه این دانشگاه ها به وسیله دریافت شهریه از دانشجویان تامین می شود. شهریه ای که دانشگاه های خصوصی آمریکا دریافت می کنند غالبا از دانشگاه های دولتی بالاتر است. به طور معمول دانشگاه های خصوصی آمریکا درآمد و منابع بیشتری نسبت به دانشگاه های عمومی دارند. این قبیل مسائل باعث می شود دانشگاه های خصوصی آمریکا نسبت به دانشگاه های دولتی از رتبه بالاتری برخوردار باشند.

دانشگاه هاروارد

دانشگاه هاروارد در رتبه بندی سال 2020 جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه طی شش سال گذشته، جایگاه اول را در رتبه بندی معتبر دنیا از آن خود کرده است.

هزینه تحصیل دانشگاه هاروارد در سال 43000 دلار است که مبلغ بالایی محسوب می شود. با این وجود دانشگاه هاروارد کمک های مالی سخاوتمندانه ای را به دانشجویان کم بهره اعطا می کند.

طبق وب سایت این دانشگاه، از سال 2007 تاکنون کمک های مالی به دانشجویان 75 درصد افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر حدودا 170 میلیون دلار در سال به دانشجویان کم بهره هاروارد ارائه می شود. 50 درصد دانشجویان در دانشگاه هاروارد شامل این کمک های مالی می شوند.

دانشگاه ماساچوست

دانشگاه ماساچوست با بیش از 500 گروه فعال دانشجویی و همچنین حمایت از 31 رشته ورزشی جزو بهترین دانشگاه های آمریکاست.

دانشگاه ییل

مشاهیر و فارغ التحصیلان برجسته ای از دانشگاه ییل فارغ التحصیل شده اند. از جمله ی این افراد می توان از دبیران امور خارجه سابق ایالات متحده هیلاری کلینتون و جان کری و همچنین مریل استریپ بازیگر بزرگ سینما نام برد. 

تا کنون 5 رئیس جمهور آمریکا ، 20 برنده جایزه نوبل و 32 برنده پولیتزر از دانشگاه ییل فارغ التحصیل شده اند.

بهترین دانشگاه های آمریکا
Golden-Gate-Bridge,-United-States

دانشگاه استنفورد

 در سال 1885 دانشگاه استنفورد به وسیله جین و للاند استنفورد، در قلب دره سیلیکون تاسیس شده است.

به صورت کلی شرکت های وابسته و تاسیس شده توسط فارغ التحصیلان استنفورد، هرساله بیش از 2.7 تریلیون دلار درآمد دارند. این شرکت ها شامل گوگل، نایک، نتفلیکس، هیولت-پاکارد، سان مایکروسیستم، اینستاگرام و چارلز شواب می باشند.

19 نفر از فارغ التحصیلان استنفورد به دریافت جایزه نوبل نائل آمده اند.

دانشگاه براون

دانشگاه براون به عنوان هفتمین دانشگاه قدیمی ایالات متحده، در سال 1764 تاسیس شده است. دانشگاه براون اولین دانشگاهی است که به دانشجویان از تمام ادیان و مذاهب دنیا پذیرش و به آنها اجازه تحصیل داده است.

دانشگاه دوک

دانشگاه دوک یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در دورهام ، کارولینای شمالی می باشد. در سال 1838 این دانشگاه به وسیله متدیست ها و کوکرها تاسیس شد. دانشگاه دوک ابتدا در شهر ترینیتی واقع شد و بعدها در سال 1892 به دورهام انتقال پیدا کرد.

در دانشگاه دوک 10 مدرسه و کالج قرار دارد که قدیمی ترین کالج، علوم و هنرهای ترینیتی می باشد که در سال 1859 تاسیس شده است. همچنین مدرسه محیط زیست نیکلاس که 25 سال پیش تأسیس شده است، عنوان جوان ترین مجموعه را از آن خود کرده است.

بهترین دانشگاه های آمریکا
Hollywood,-Los-Angeles,-United-States

برای شناخت دانشگاه های آمریکا و بررسی گزینه های پیش رویتان، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دانشگاه های دولتی آمریکا

آیا شرایط تحصیل در آمریکا را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

اکثریت دانشگاه های آمریکا را دانشگاه های دولتی که توسط دولت ایالتی اداره می شوند، تشکیل داده است. طبق قانون، هر ایالت آمریکا باید حداقل یک دانشگاه دولتی داشته باشد. عموما این دانشگاه ها در شهریه دانشجویان مقیم ایالت، تخفیف در نظر می گیرند.

در سراسر ایالات متحده می توان بهترین دانشگاه های دولتی آمریکا را مشاهده کرد. اما بیشترین تعداد موسسات عالی رتبه در کالیفرنیا و نیویورک واقع شده است.

دانشگاه میشیگان

در سال 1817 دانشگاه میشیگان-آن آربور با هفت دانشجو و به وسیله دو استاد تاسیس شد. در سال 1866 تعداد دانشجویان این دانشگاه به 1205 نفر رسیده بود. اولین زنان نیز در سال 1870 در دانشگاه میشیگان پذیرفته و مشغول به تحصیل شدند.

روزنامه تحت مدیریت دانشجویی میشیگان، دیلی نام دارد که در سال 1890 تاسیس شده است. این روزنامه در طول سال تحصیلی برای پنج روز در هفته منتشر می شود.

نشریات دانشجویی دیگری نظیر میشیگان ریویو و میشیگان ایندیپندنت نیز از این دانشگاه چاپ می شوند.

دانشگاه کالیفرنیا – لس آنجلس

دانشگاه کالیفرنیا- لس آنجلس واقع شده در منطقه وست وود لس آنجلس، بخشی از سیستم دانشگاه کالیفرنیا محسوب می شود.

این دانشگاه بیش از 125 رشته و 80 شاخه را برای مقطع کارشناسی و همچنین تقریباً 150 رشته را برای تحصیلات تکمیلی ارائه می کند.

محبوب ترین رشته های کارشناسی در دانشگاه کالیفرنیای لس آنجلس اقتصاد، بازرگانی، روانشناسی، زیست شناسی، علوم سیاسی و اقتصاد محسوب می شود.

فارغ التحصیلان دانشگاه کالیفرنیای لس آنجلس تا کنون به دریافت 13 جایزه نوبل نائل آمده اند. 12 نفر از همکاران مک آرتور و 113 عنوان قهرمانی انجمن ورزشی دانشگاهی نیز از جمله دیگر افتخارات این دانشگاه است.

بهترین دانشگاه های آمریکا
Chicago-I

دانشگاه کارولینای شمالی

دانشگاه کارولینای شمالی به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ایالت متحده در سال 1789 فعالیت خود را آغاز و در سال 1795 شروع به پذیرش دانشجو نمود.

این دانشگاه 71 دوره کارشناسی، 107 دوره کارشناسی ارشد و 74 دوره دکترا ارائه می کند.

دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا این امکان را دارند که در بیش از 550 تشکل دانشجویی شرکت به عمل بیاورند. روزنامه تحت مدیریت دانشجویی The Daily Tar Heel در این دانشگاه جوایز ملی رسانه های دانشگاهی را از آن خود کرده است.

دانشگاه کالیفرنیا – برکلی

دانشگاه کالیفرنیا، برکلی جزو 10 دانشگاه تحقیقاتی وابسته به دانشگاه کالیفرنیا محسوب می شود.

دانش آموختگان، اعضای هیئت علمی و محققان این دانشگاه تا کنون 94 جایزه نوبل ، 20 جایزه اسکار ، 14 جایزه پولیتزر ، 117 مدال طلای المپیک و 13 مدال فیلدز را از آن خود کرده اند.

این دانشگاه از 14 کالج و مدرسه تشکیل شده است که شامل شیمی، مهندسی، بازرگانی، منابع طبیعی و بینایی می باشد.

دانشگاه کالیفرنیا – دیویس

این دانشگاه ابتدا به عنوان یک پردیس کشاورزی تاسیس گشت، اما در طول قرن گذشته گسترش پیدا کرده است و به عنوان مثال، به یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا در رشته پزشکی و یا یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا در رشته مدیریت تبدیل شده است. این دانشگاه در حال حاضر شامل دانشکده های پزشکی، حقوقی، آموزشی، پرستاری، دامپزشکی و مدیریت بازرگانی است.

دانشگاه کالیفرنیا – دیویس به دلیل تعهد خود به پایداری از شهرت زیادی برخوردار شده است. این موضوع به این دلیل است که 29 درصد مواد غذایی خریداری شده، تبدیل به انرژی پایدار شده و برای اتاق های غذاخوری استفاده می شود.

در محوطه این دانشگاه، یک دستگاه بازیافت قرار دارد که توسط خود دانشگاه اختراع شده است. این دستگاه روزانه 50 تن زباله را برای تامین انرژی مورد نیاز دانشگاه تولید می کرد.

بهترین دانشگاه های آمریکا
Washington,-United-States

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

بهترین دانشگاه های آمریکا: دانشگاه های فلوریدا

فلوریدا را به خاطر آب و هوای زیبا واستوایی و کیلومترها ساحل، ایالت آفتاب نامیده اند.

فلوریدا جنوبی ترین ایالت آمریکا می باشد. یک شبه جزیره با اقیانوس اطلس در سمت شرق و خلیج مکزیک در غرب، این ایالت را پوشانده است. به دلیل همجواری با کارائیب و آمریکای لاتین، فلوریدا ترکیبی غنی و متنوع از فرهنگ و هنر و موسیقی را در خود جای داده است.

بزرگترین شهر فلوریدا، یعنی میامی، مرکز امور مالی، فرهنگی، تفریحی، رسانه ای و هنری فلوریداست. پایتخت ایالت Tallahassee نیز برای دانشگاه هایش به شهرت رسیده است.

دانشگاه میامی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی، در سال 1925 تاسیس شده است. این دانشگاه در جنوب غربی مرکز شهر میامی و در منطقه مرجان شیروانی قرار دارد.

دانشگاه میامی بیش از 16000 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی مانند برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در خود جای داده است. این دلایل باعث شده تا این دانشگاه به یک موسسه آموزش عالی ممتاز و مورد احترام تبدیل شود.

دانشگاه میای 166 مدرک سطح کارشناسی ، 105 کارشناسی ارشد و 63 برنامه دکترا ارائه می دهد.

برنامه های تحصیلی در 12 دانشکده، از جمله سه دانشکده تحصیلات تکمیلی تقسیم بندی شده است: دانشکده تحصیلات تکمیلی، دانشکده پزشکی لئونارد ام. میلر و دانشکده حقوق دانشگاه میامی.

محوطه دانشگاه نزدیک به اقیانوس است. مساحت ساختمان دانشگاه 453 هکتار زمین با تقریبا 6 میلیون فوت مربع می باشد. همچنین برای بیش از 4000 دانشجو که بیشتر آن ها سال اولی هستند، در پنج کالج و یک منطقه مسکونی به سبک آپارتمان شرایط اسکان فراهم شده است.

Statue-of-Liberty-National-Monument,-New-York,-United-States
Statue-of-Liberty-National-Monument,-New-York,-United-States

دانشگاه فلوریدا

دانشگاه فلوریدا به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی، در سال 1853 تاسیس شد. پردیس اصلی این دانشگاه در شهر گینسویل، فلوریدا واقع شده است. دانشگاه فلوریدا از اولین موسسات آموزش عالی دولتی آمریکاست.

از ابتدای دهه 1900 دانشگاه فلوریدا با افزایش ثبت نام و اضافه کردن دانشکده های جدید، گسترش و توسعه پیدا کرد.

تحقیقات در این دانشگاه از نظر کمیت و کیفیت شهرت بسیار خوبی دارد. یکی از دلایل این اتفاق، قرار داشتن بیش از 150 مرکز تحقیقاتی در این دانشگاه است.

جمعیت دانشجویان در دانشگاه فلوریدا تقریباً 47000 دانشجو در تمام سطوح و در 87 دانشکده یا بخش است که نسبتا تعداد زیادی محسوب می شود.

بخش قابل توجهی از این تعداد دانشجو را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند. دانشجویان بیش از 130 کشور در دانشگاه فلوریدا مشغول تحصیل هستند. این موسسه دوازدهمین دانشگاه بین المللی در ایالات متحده می باشد.

دانشگاه فلوریدا بیش از 100 رشته کارشناسی و 200 مدرک تحصیلات تکمیلی را در 16 کالج و دانشکده خود ارائه می کند. رقابت برای پذیرفته شدن در این دانشگاه بسیار زیاد است، چرا که تنها نیمی از افراد متقاضی پذیرفته می شوند.

محوطه اصلی این دانشگاه 2000 هکتار مساحت دارد و محل قرارگیری تمام مراکز مهم دانشگاهی و خوابگاه دانشجویان نیز می باشد.

رتبه فلوریدا 2021رتبه ایالات متحده 2021دانشگاهشهر
153دانشگاه میامیکورل گیبلز
2= 56دانشگاه فلوریداگینسویل
3= 187دانشگاه ایالتی فلوریداتالاهاسی
= 4= 270دانشگاه هواپیمایی Embry-Riddle ، ساحل دیتوناساحل دیتونا
= 4= 270موسسه فناوری فلوریداملبورن
Times-Square,-New-York,-United-States
Times-Square,-New-York,-United-States

در ادامه به بررسی سایر دانشگاه های مهم آمریکا، مخصوصا دانشگاه های شهر واشنگتن می پردازیم. با ما همراه باشید.

بهترین دانشگاه های آمریکا در شهر واشنگتن

دانشگاه جورج تاون (Georgetown University)

دانشگاه جورج تاون در منطقه تاریخی جورج تاون واشنگتن دی سی، یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است. این دانشگاه در سال 1889 تاسیس و عنوان قدیمی ترین دانشگاه کاتولیک در ایالات متحده را یدک می کشد.

نمونه هایی از فارغ التحصیلان مشهور این دانشگاه رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون و همچنین بیش از دوازده رئیس دولت خارجی هستند.

تعداد دانشجویان جورج تاون کمتر از 20 هزار نفر است که بیشتر آنها در مقطع تحصیلات تکمیلی مشغول به فعالیت هستند. 11 درصد از دانشجویان از بیش از 130 کشور در دانشگاه جورج تاون به عنوان یک دانشگاه بین المللی در حال تحصیل می باشند. همچنین دانشگاه فلوریدا پردیس هایی را در ایتالیا ، ترکیه و قطر افتتاح نموده است.

مدارک کارشناسی در این دانشگاه در 48 گرایش و به وسیله ی چهار مدرسه کارشناسی دانشگاه اعطا می شود. پنج مدرسه از دانشگاه نیز مربوط به مدرک کارشناسی ارشد هستند. دانشکده معتبر حقوق دانشگاه به همراه دیوان عالی و کاخ سفید در تپه کاپیتول قرار دارند.

دانشگاه جورج واشنگتن

دانشگاه جورج واشنگتن که همنام اولین رئیس جمهور آمریکا است، یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی می باشد که در سال 1821 تأسیس شده است. این دانشگاه به دلیل تمایل رئیس جمهور واشنگتن به وجود یک موسسه آموزش عالی در سطح جهانی، در پایتخت کشور جدید بنا شد.

این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا همواره در ایالات متحده از رتبه بالایی برخوردار بوده و از حیث کیفیت آموزش و تحقیقات بسیار باارزش است.

دانشگاه واشنگتن به 10 کالج و دانشکده تقسیم می شود: کالج هنر و علوم کلمبیا، دانشکده تجارت، دانشکده امور بین الملل الیوت، دانشکده بهداشت عمومی موسسه میلکن، کالج مطالعات حرفه ای، دانشکده مهندسی و کاربردی علوم، دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی، دانشکده حقوق، دانشکده پرستاری و دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و توسعه انسانی.

این دانشگاه مخصوصا در دوره های تجارت و امور بین الملل، نزد دانشجویان محبوب است. همچنین دانشگاه واشنگتن در رتبه بندی آمریکا در این زمینه، همواره رتبه های خوبی را از آن خود می کند.

پردیس اصلی دانشگاه واشنگتن فقط چند دقیقه با کاخ سفید و بنای یادبود لینکلن فاصله دارد. بنابراین موقعیت این دانشگاه، آن را در قلب اقدامات سیاسی قرار می دهد.

در خصوص فارغ التحصیلان معروف این دانشگاه می توان از کالین پاول وزیر خارجه سابق آمریکا و ژاکلین کندی بانوی اول سابق آمریکا نام برد.

Empire-State-Building-views
Empire-State-Building-views

هزینه تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا

اکنون می توانید هزینه تحصیل در دانشگاه معتبر آمریکا در جدول را مشاهده کنید:

دانشگاهشهریه دانشگاههزینه سالانه اجاره خانهدرآمد سالانه بعد 10 سال
دانشگاه هاروارد45.278 دلار15.581 دلار91.000 دلار
دانشگاه کلمبیا53.000 دلار12.860 دلار74.000 دلار
دانشگاه ماساچوست46.704 دلار13.730 دلار90.000 دلار
دانشگاه استنفورد46.320 دلار14.107 دلار83.000 دلار
دانشگاه دوک49.241 دلار14.32 دلار77.000 دلار
دانشگاه ییل47.600 دلار14.600 دلار70.000 دلار
دانشگاه کالیفورنیا45.390 دلار13.371 دلار76.000 دلار
دانشگاه پنسیلوانیا49.536 دلار13.990 دلار79.000 دلار
دانشگاه پرینستون43.450 دلار14.160 دلار76.000 دلار
دانشگاه کرنل49.116 دلار13.678 دلار72.000 دلار
دانشگاه براون49.346 دلار12.700 دلار60.000 دلار
دانشگاه شیکاگو50.193 دلار14.772 دلار63.000 دلار
دانشگاه واشنگتن48.093 دلار15.280 دلار63.000 دلار

بررسی گزینه های تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا

توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی به منظور تحصیل در دانشگاه های آمریکا، درباره ی برنامه های موجود و دانشگاه های پیش رویتان تحقیق و مشاوره های مورد نیاز را انجام دهید. در این صورت برای یافتن بهترین دانشگاه و گزینه برای ادامه تحصیل در آمریکا، راه ساده تری در پیش دارید.

شما به عنوان فرد علاقه مند به تحصیل در آمریکا، نیاز دارید در ابتدا دانشگاه و برنامه ای را انتخاب کنید که با شرایط، اولویت ها و اهداف بلند مدت شما هماهنگ باشد. در این صورت روند دریافت پذیرش و انتقال برای شما راحت تر بوده و سرعت بیشتری خواهد داشت.

توصیه می کنیم اگر قصد تحصیل در آمریکا را دارید، 12 تا 18 ماه قبل از شروع دوره و ادامه تحصیل در آمریکا فرایند تحقیق و انتخاب را شروع کنید.

آیا شرایط تحصیل در آمریکا را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2
New-York,-United-States
New-York,-United-States

سوالات متداول بهترین دانشگاه های آمریکا

✅ تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا چه مزیت هایی دارد؟

کيفيت بالای تحصیل در آمریکا
کیفیت بالای گزينش
تنوع بالای فرهنگی در آمریکا
ارزش بالای مدارک تحصیلی
انعطاف پذيری بالای دانشگاه های آمریکا

✅ بهترین دانشگاه های خصوصی آمریکا کدامند؟

دانشگاه هاروارد ، موسسه فناوری ماساچوست ، دانشگاه استنفورد و دانشگاه ییل

✅ بهترین دانشگاه های دولتی آمریکا کدامند؟

دانشگاه میشیگان
دانشگاه کالیفرنیا – لس آنجلس
دانشگاه کارولینای شمالی
دانشگاه کالیفرنیا – برکلی
دانشگاه کالیفرنیا – دیویس
دانشگاه فلوریدا

✅ بهترین دانشگاه های آمریکا در شهر واشنگتن کدامند؟

دانشگاه جورج تاون
دانشگاه جورج واشنگتن

جمع بندی

Conclusion

دانشگاه های آمریکا جزو برترین و مهم ترین دانشگاه های جهان محسوب می شوند. جوایز پرشمار علمی که سالانه نصیب دانش آموختگان این دانشگاه ها می شود، شاهدی بر این مدعاست. چنانچه قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید، حتما به گزینه هایی که تحصیل در آمریکا پیش رویتان می گذارد، توجه ویژه ای داشته باشید.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا / موسسه سفیر سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۲سال سابقه وکالت

مشاوره زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

+۲۰۰همکاری رسمی

همکاری رسمی با وکلا و موسسات مهاجرتی برخی کشورهای اروپایی

  • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا