بررسی شرایط اخذ اقامت اروپا به صورت اقساطی (۲۰۱۸)

موسسه حقوقی سروش فردا، به منظور سهولت پرداخت برای مشتریان خود از فروردین ۱۳۹۷ به مدت ۶ ماه، امکان اخذ اقامت اروپا به صورت اقساطی را فراهم نموده است.

اخذ اقامت کل اروپا (حوزه شنگن) به چه روشی امکان پذیر است؟

اگر قصد دارید اقامت کل اروپا را با هزینه پایین، زمان مناسب و درصد موفقیت آمیز بودن بسیار بالا دریافت کنید بهترین روش فعلی (در سال ۲۰۱۸) اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت است. شما با این روش کارت اقامت کل اروپا (حوزه شنگن) را دریافت می کنید و می توانید به همراه خانواده خود در تمامی کشورهای حوزه شنگن کار، زندگی یا تحصیل کنید. در این روش نیازی به ارائه مدارک زبان یا شغلی ندارید.

در این روش شما اقامت (و نه ویزا) اروپا را دریافت می کنید و با داشتن کارت اقامت همراه با یوروکد (Eurocode) تمامی حقوق شهروندی مردم اروپا را اخذ خواهید کرد. لذا بهترین راهکار کنونی برای دریافت اقامت کل اروپا، روش اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت است. برای اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.

طرح اقساطی برای کدام روش ها امکان پذیر است؟

به علت آنکه بهترین روش کنونی برای اخذ اقامت اروپا، در حال حاضر روش دریافت اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت است، تنها این روش شامل طرح اقساطی می شود.

شرایط اقساط چگونه است؟ (شرایط تا مهر ۱۳۹۷)

  1. بدون سود (۰%)
  2. حداقل اقساط ۱۸ ماه (و حداکثر آن با توجه به وقت سفارت شما تعیین می شود)

میزان پیش پرداخت در طرح اقساطی موسسه حقوقی سروش فردا چقدر است؟

این طرح بدون پیش پرداخت است. جمع کل مبلغ قرارداد (منهای ۴۰% که در پایان و پس از اخذ کارت اقامت دریافت می شود) از ابتدا به صورت ماهانه (یا سه ماهه) اقساط می شود. اما اگر خدمات اضافی (مانند مشاوره اقتصادی در اروپا و…) نیاز داشته باشید هزینه آن جدا گرفته خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید