بررسی ارزانترین راه مهاجرت به اروپا

در این مقاله یکی از روش های مفید و از ارزانترین راه های مهاجرت به اروپا را به شما معرفی خواهیم کرد. کشورهای زیادی با توجه به شرایط مطلوبی که دارند، نظر افراد را برای مهاجرت و اقامت دائم در آن کشور، به خود جلب می‌کنند، اما سوال اساسی اینجاست که راحت ترین کشور برای مهاجرت کدام است؟ کدام کشور ارزانترین راه مهاجرت به اروپاست؟

ما سعی داریم در این مقاله با در نظر گرفتن شرایط ایرانیان، یکی از بهترین و ارزانترین کشورهای اروپایی را برای مهاجرت راحت و ارزان به اروپا معرفی کنیم. همچنین راهی مناسب برای اخذ اقامت کل اتحادیه اروپا را به شما نشان خواهیم داد.

در این مقاله کم هزینه ترین روش و کشور برای مهاجرت به اروپا (در سال ۲۰۱۹)، با توجه به شرایط کشور مبدا و مقصد بررسی خواهد شد.

ارزانترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

در بسیاری از روش‌ های مهاجرت، اغلب نیاز دارید غیر از هزینه‌ های دریافت اقامت، مبلغ قابل توجهی را برای خرید، سرمایه گذاری، ملک، پشتوانه‌های لازم و …. به کشور مقصد منتقل نمایید. ولی ما روشی را به شما معرفی خواهیم کرد که هزینه‌ های شما را به حداقل برساند.

اخذ اقامت ارزان و مطمئن از کشور اسلواکی (شهروندی کل اروپا)

اخذ اقامت اسلواکی، ثبت شرکت و انجام فعالیت‌ های اقتصادی در کشور اسلواکی یکی از ارزانترین راه‌‌ های مهاجرت به اروپا و دریافت اقامت اروپا محسوب می‌ شود. هزینه ثبت شرکت در اسلواکی، بسیار مناسب و مراحل ثبت آن به آسانی و در مدت زمان کوتاهی انجام می‌ شود و در نتیجه فرآیند پیچیده‌ ای در پیش رو متقاضیان ثبت شرکت در اسلواکی وجود نخواهد داشت. دریافت اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری از اسلواکی، یکی از دلایلی است که این کشور را به راحت‌ ترین کشور اروپایی برای مهاجرت و گرفتن اقامت اروپا تبدیل کرده است.

یکی دیگر از مزیت‌ ها و دلایل مقرون به صرفه بودن مهاجرت به اسلواکی، دریافت اقامت کل حوزه شنگن اروپا است. در واقع با اخذ اقامت اسلواکی، هم اجازه اقامت حوزه شنگن اروپا در اختیار شماست، هم علاوه بر اجازه کار و تحصیل در اسلواکی، اجازه سفر، کار و تحصیل در تمام کشورهای حوزه شنگن اروپا به دارندگان اقامت اسلواکی تعلق خواهد گرفت.

شما برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی نیاز به سرمایه گذاری ندارید. اما برای کارهای ثبتی، بیمه، اجاره نامه، حق الوکاله و مواردی دیگری که منجر به دریافت اقامت شما می گردد جمعاً بین ۱۵.۰۰۰ تا ۲۰.۰۰۰ یورو بودجه نیاز دارید.

دریافت اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

اخذ اقامت اروپا از طریق اسلواکی و ثبت شرکت در این کشور، یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه‌ها برای متقاضیان اقامت ارزان اروپا می‌ باشد. در این روش نیازی به پرداخت هزینه‌ های سنگین نخواهد بود و خود شخص مسئولیت پرداخت هزینه‌ ها را برعهده خواهد داشت. شاید بتوان گفت بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و کم هزینه‌ ترین راه مهاجرت، کشور اسلواکی است.اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت اسلواکی، در واقع اقامت کل اتحادیه اروپاست و شما می توانید در هر یک از کشورهای حوزه شنگن زندگی کنید و هیچ الزامی برای زندگی در اسلواکی نخواهید داشت.

با ثبت شرکت در اسلواکی، به شما و تمامی اعضای خانواده تان اقامت (شهروندی) کل اروپا داده می شود.

یکی از روش‌ هایی که از طریق آن می‌توان اقامت اسلواکی و اقامت کل اتحادیه اروپا را به دست آورد، ثبت شرکت در اسلواکی است. در این روش برخلاف  اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت و سایر روش‌ های مشابه، هیچ مبلغی به عنوان حداقل سرمایه‌ گذاری در اسلواکی برای دریافت اقامت، در نظر گرفته نشده است. در واقع شما قادر به اخذ اقامت اسلواکی بدون سرمایه‌ گذاری خواهید بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر…

می‌ توانید هم اکنون برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و یا قبل از تماس، صفحه مربوط به اخذ اقامت اسلواکی را مطالعه کنید تا به صورت کامل با جزئیات کامل این روش در سال ۲۰۱۹  آشنا شوید. مشاورین ما آماده راهنمایی شما عزیزان می‌ باشند.

درباره شرایط زندگی و هزینه‌ ها در اسلواکی بیشتر بدانید

اگر می‌ خواهید اطلاعات جدید، کامل و مفیدی را درباره شرایط و هزینه زندگی در کشوری که راحت‌ترین راه مهاجرت به اروپا را برای شما به همراه خواهد داشت به دست آورید، می‌ توانید به مقاله شرایط زندگی در اسلواکی مراجعه نمایید. پس از مطالعه کامل این مطلب، با شرایط زندگی و کار در اسلواکی کاملا آشنا خواهید شد.

قابل توجه متقاضیان عزیز ویزای کار و تحصیلی: متاسفانه به علت تغییر شرایط ویزای کار و تحصیلی، موقتا مشاوره تلفنی تنها برای اخذ اقامت اروپا (ثبت شرکت، خرید ملک، تمکن مالی و…) داده میشود/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.